Garnier

Ár:   2114 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: Dorina07, Módosítva: 2021. december 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

2021-ben megújult összetétel!

Gél állagú nappali arcápoló, hialuronsavval és természetes aloe vera származékkal gazdagított. Normál és száraz bőrre. Friss gél állagú arcápoló, 96% természetes eredetű összetevővel. Könnyű, mint egy gél, lágy, mint egy krém. Vegán formula: állati eredetű összetevők vagy származékok nélkül. Vidd fel tiszta arcbőrre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

TVeda

2020. november 10.

Rettenetes. Glamour napokon szerettem volna egy hyaluronos krémet, a L'Oréeal Hyaluron Specialist-ja után. Hát, ez borzalmas választás volt. Az illata tömény alkohol, ami utána a bőrömön is kifejtette a hatását. Rettenetesen szárít, és pici, nem piros pattanás szerű valamik jöttek ki tőle a homlokon, amikkel most tele is van :( Az állaga ragacsos, és egyáltalán nem hidratál, nem táplál, semmit. Csak negatív tapasztalatom volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 10.

Herzsofi

2020. október 25.

Pár napja vettem, jó árban volt, új is volt, gondoltam kipróbálom. Eddig tetszik, nekem nem ragadt az arcom tőle, szépen beszívja, hidratál is amennyire kell, bár az én arcom nem igényel sok hidratalast különösebben 😀 egy kis közösen eltöltött idő után majd updatelek, addig előlegezek neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

NovErke

2020. október 24.

Alapból kombinált, inkább zsírosabb az arcbőröm, azonban mióta maszkot kell hordani, nagyon zsíros. Ezért szerettem volna mattító arckrémet. Teljesen bevált! Ennyire szépen még egy arckrémem sem szabályozta a bőrömet, úgy hogy közben egyáltalán nem szárít! Ezek szerint hidratál is, bár nekem alapból nem száraz a bőröm, így én a hidratálást annyira nem szoktam érzékelni. Reggel és este is szoktam használni, néha kihagyok pár napot, nehogy hozzá szokjon a bőröm, mert jártam már úgy arckrémmel. Csak vékonyan kenem fel, máskülönben picit olyan, mintha valami réteget képezne az arcomon, ami kellemetlen. Volt már aloe vera növényem, néha letörtem egy levelét és a nedvével kentem az arcom, az is képzett ilyen réteget, valamint ugyanilyen illata van a krémnek is. Ez bennem azt az érzést kelti, hogy a krém nagyjából természetes, ráadásul ez egy vegán termék, ami szintén pozitívum. Teljesen áttetsző amúgy és zselés állagú én a kicsit krémesebb krémeket kellemesebbnek tartom, de mivel egyébként teljesen jó, ezt nem tudom felróni neki. Nekem még külön tetszik, hogy üvegbe zárták. Nekem valahogy elegánsabb és jobb minőséget sugall az üveg tégely mint a műanyag. Bár az eddigi kedvenc krémem amit már sajnos megszűntettek, műanyagban volt. Úgy tűnik, rátaláltam az utódjára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

chewche

2020. október 16.

Nincs meg a wow hatás a használata mellett, kellemesen hűs és géles, nem nehezíti a bőrt, talán picit ragacsos, de jól esik a bőrömnek a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

bessie

2020. szeptember 9.

A zselé kb 98%-ban felszívódik a bőrben szerintem. Nyáron fenyvédő mellé biztos szuper páros. Jól hidratál. Kíváncsi vagyok sminkkel hogy viselkedik. (Most kaptam kedvet a kipróbálásához ugyanis) nekem tetszik a krém, hiába nem szívódik be. Allergiásként jó olyan krémet találni, amitől nem feszül, vagy nem lesznek allergiás kiütések, foltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

CeCeDrake

2020. augusztus 7.

Nekem nincs nagyon szesz fóbiám, fényvédőben is elviselem. Ebben sem zavar különösebben és negatív hatását sem tapasztaltam.
Ez egy glicerines hidratáló. Fényvédő alá pont megfelelő.
Negatívum, hogy kissé ragacsos és kell néhány perc, amire beszívódik.
Nagy melegben elegendő hidratálást nyújt és komfortos.
Viszont újra venni nem fogom. Kíváncsi voltam rá nagyon, ha már megvettem, elhasználgattam. Egyébként gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Ez egy glicerines hidratáló. Fényvédő alá pont megfelelő.
Negatívum, hogy kissé ragacsos és kell néhány perc, amire beszívódik.
Nagy melegben elegendő hidratálást nyújt és komfortos.

Alizani

2020. augusztus 7.

Könnyű kis nyári gél, csodát egy hónap alatt nem tapasztaltam, de nagyon kellemes használni. Hidratál, ennél többet nem is vártam tőle, ezért az 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

dodoos

2020. július 27.

Gondolkodtam rajta, hogy ugyan kell-e nekem egy ilyen krém, de szükségem volt egy jó kis nyári hidratálóra és nem csalódtam. Olyan kis semmilyen, nekem nem hagy ragacsos réteget az arcomon, teljesen beszívódik és valamennyire hidratál is, de kb ennyi a hatása. Nyárra elhasználgatom, de újra nem tervezem venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Izolda

2020. július 14.

Ugyan pár napja használom bár a ráncaim még megvannak 😉...viszont nagyon szupi krém. Könnyen felszívódik az amúgy is zsíros bőröm nem fénylik mimt más krémektől. Idáig megvagyok vele elégedve. Arctisztítás után a száraz arcbőrre kenem..nem ragacsos csudijó😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 14.

pinksunset

2020. július 8.

Sokáig gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de végül megvettem. Pozitívan csalódtam, nem lett tőle ragacsos a bőröm, nem is zsírosította, jól hidratál.Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.