Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Ajakápolók

nazora

2011. augusztus 26.

Nagyon jó, sokáig hidratálja az ajkamat, télen is megállta a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

Nagyon jó, sokáig hidratálja az ajkamat, télen is megállta a helyét.

vrozi

2011. augusztus 17.

Nagyon kedvelem ezt az ajakápolót! Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, hidratál! Eddig az egyik legjobb ajakápoló, amit próbáltam. Ezen felbuzdulva kipróbáltam a sárga verzióját is, az viszont már sokkal kevésbé jött be, nem igazán végezte a feladatát! A pirosat viszont bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 17.

digitalaudrey

2011. augusztus 16.

Ha érzem, hogy kicsit kiszáradt a szám, rögtön bekenem ezzel és elég hamar rendbe hozza. Mióta ezt használom nem néztem másik ajakápoló után, már hármat elhasználtam, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

yoko95

2011. május 28.

Többet kipróbáltam belőle (zöld, sárga, bordó), de csak a zöld hatott ténylegesen. Síelés alatt is megfelelő védelmet biztosított. A bordó kicsit labello szerű (az én szám szárazabb lett tőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 28.

stiffi90

2011. április 25.

Jól ápol. Hamar rendbe teszi a kiszáradt ajkakat. Az illata nekem kicsit émelygős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 25.

bunieka

2011. március 15.

Nem valami jó az illata, a maga nemében nem rossz, de nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az hittem ez valami csodaszer lesz tekintve hogy Garnier, meg "repair" meg tudom is én hogy reklámozzák, de hát nekem ez csak egy átlagos ajakápoló. Abból viszont van elég a piacon, szóval nem tudom ezt az ajakápolót túl jól pontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 15.

kathybug

2011. február 23.

Kellemes az allaga, nem tul zsiros. Eleg sokaig tart es puha lessz tole az ajkam.
Viszont a kicserepesedett, felsebbzett ajkakra nalam meg mindig a mez a leghatasosabb. Este lefekves elott kenek egy vekony reteggel a szamra, reggelre nagyon szepen begyogyul es puha lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin