Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Ajakápolók

csikosmatyas

2016. február 7.

Már hosszú ideje telre nivea-t használok, nyárra Garniert. Ez az egy olyan termékük van amit nem cserélek le télen se. Szeretem, hogy annak ellenére jól hidratal hogy nem brutálisan tömény, inkább könnyed, mondhatni kissé "zselészerű" es az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 7.

Ano

2015. november 16.

A legkedvencebb ajakápolóm. Shea vajas, nem ragad, diszkrét illata van (szinte nem is érezni) és nem ragad bele a hajam :) Imádom, többször újravettem már. Idén télre is beszereztem. Anyukámmal is megszeretettem már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

April13

2015. november 9.

Nekem, amióta az eszemet tudom, csak ez az egyetlen ajakápoló, ami minden esetben segített. Megelőzésre is ideális volt, és akkor is működött, ha már "megtörtént a baj". Nekem ízre/szagra, állagra, érzetre sem volt semmi kifogásom ellene, és most sincs, teszi a dolgát, és ez nekem éppen elég.

Egy ideig nem találtam a drogériákban, hipermarketekben is csak elvétve, féltem is, hogy megszüntették. Kénytelen voltam ebből kifolyólag közben több másikat is próbálgatni, a legolcsóbbaktól a gyógyszertári "csodaszerekig" sokfélének esélyt adtam, de egy sem produkálta azt, mint ez a hálás kis termék, úgyhogy kellemes meglepetésben volt ma részem, hogy szembe jött velem az egyik drogériában, saját magához képest egész olcsón, ahová történetesen pont ajakápolóért ugrottam ki :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Ennie86

2015. november 9.

1 éve megvettem már de nem sokat használtam. Most ismét elővettem éjszakai ajakírnak. Jól tettem. :)
Kellemes illata van és jól hidratál. A primus még mindig a nagy kedvencem, de utána ez következik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

pi

2015. október 20.

Szeretem ,mindig ott lapul a zsebemben, táskámban teszi a dolgát , szép tőle az ajkam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 20.

Ancs

2015. augusztus 31.

Ahogy emlékszem rá egy nagyon jó kis ajakápoló, az illata sem volt rossz csak egy idő után meguntam és ráruháztam egy barátnőmre :D De ettől függetlenül négyest érdemel.

Szerkesz.: újra megpróbálkoztam vele, és azt kell hogy mondjam jobb mint elsőre. vagy én változtam vagy nem tudom mi történt, de tetszik hogy nem ragacsos rajtam mégis érzem hogy az ajkamon van, az illata nagy finom még mindig :D és úgy tűnik elég jól rendbe hozza a számat, megtaláltam az ajakápolót amit kerestem :) úgyhogy 5-re felrakom a csillagot :) ja és még egy jó pont hogy alig látszik pont ilyet szerettem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

dina0611

2015. augusztus 26.

Téli hidegben a kirepedezett ajkaimon ez a csoda segített. Nagyon hidratál. Imádom az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

mayson

2015. július 13.

Nekem ez az ajakápoló, ami igazán segít, ha kiszáradt a szám vagy irritált valamitől. Egy éjszaka elég a hatásnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

gordiana

2015. február 13.

nekem ez az abszolút kedvenc. rúzs alá is jó, önmagában is, ha kiszáradt esetleg az ajkam, akkor segít rajta. az illatát is szeretem, olyan semleges, illetve még azt, hogy lekerekített a teteje, nem egyenesen van elvágva, mint a legtöbbnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 13.

TCynthia

2015. január 31.

vannak ennel jobb ajakapolok is. Szerintem nem eri meg az arat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

vannak ennel jobb ajakapolok is. Szerintem nem eri meg az arat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin