Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Ajakápolók

noemi90

2015. január 17.

Éjszakára nem rossz, de nagyon viaszos réteget hagy a számon,nappalra nem kenném fel. Olyan, mintha nem tudna alatta lélegezni a bőr. Az Isanás olivás ezerszer jobb, olcsóbban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

ldsh

2014. október 10.

Személyes kedvencem, nagyon jó, nem kemény, kellemesen semmilyen illata van, télen egy-két napos használat után rendbe tette a számat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

m_maya

2014. július 30.

Téli és nyári használatra is bevált. Kellően zsíros, de nyáron is jól használható. Nem olvad meg a tartóban, és nincs kellemetlen zsíros érzés tőle a számon. Rendszeresen használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

hankazse

2014. június 18.

Nagyon szerettem, tavaly nyáron remekül hidratálta a naptól kiszáradt, cserepes ajkaimat. Nem is tudom, azóta miért nem vettem újra. Az illata kellemes, ízre olyan semmilyen. Azt tudja, amit egy garniertől elvár az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

maggie80

2014. április 5.

Amikor bejött ennek a márkának az ajakápolója, rögtön kipróbáltam ezt a pirosat. Nem bántam meg. Igazából amióta megjelent ezt használom. Közben egyszer-kétszer már próbáltam más terméket is, de mindig visszatértem ehhez. Elégedett vagyok vele, azt nyújtja amit várok tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 5.

iszlainiki

2014. március 19.

Tényleg kicsit kemény az állaga, és nekem semmit nem használt. Ugyanúgy kiszáradt a szám, mintha egy réteg lenne a számon, de semmi védelmet nem nyújt. Nem is használtam el, mert csak szenvedtem tőle. Egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 19.

Oraculum

2014. március 8.

Enyhe, krémes illat, az árát sokallom, és elég kemény, nem olyan könnyen kenhető, mégis gyorsan fogy.
Nekem viaszos réteget képez a számon és nem hidratál, vagy táplál...
Már bánom, pedig másik 2 párját is megvettem anno:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Nekem viaszos réteget képez a számon és nem hidratál, vagy táplál...
Már bánom, pedig másik 2 párját is megvettem anno:(

-.Nikii.-

2014. február 28.

Tegnap muszáj volt vennem, mert a másik 2 ajakápolómat a koliban felejtettem (imádom magam).. 600 körül volt a Rossmannban. Nagyon jó, finom kis illata van és nekem állagra is tökéletes. Viszonylag gyorsan fogy, de a többi is, úgyhogy ezért csillagot nem vonok le. Eddig elégedett vagyok vele. Ötös!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 28.

BNicol

2014. január 5.

Nagyon jó ajakápoló. Egyszer vettem, amikor éppen akciós volt. Jól hidratálta az ajkaimat. Színtelen, pici fényt talán adott. Finom illata és jó állaga volt. Szerettem. De a kíváncsiság más ajakápolók felé sodort. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

tamasbobe47

2013. október 9.

Nagyon szeretem, az első alkalommal egy kicsit kemény volt, de egy idő után teljesen jó lett az állaga. Az illata nagyon finom, jól hidratál és kevésbé szárad ki tőle az ajkaim használat után. A carmex classic is nagy kedvenc, de őt jobban megszerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin