Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Ajakápolók

marie.elsey

2013. április 8.

Én ma vettem meg,és eddig jó...Isteni illata van,gyengén ápol is,nagyon szívesen és orommel elhasználom,de nem veszem újra,mivel az a típus vagyok,aki mindig új fajtát próbál ki...Hiszen,ha leragadunk egy fajta terméknél,ki tudja,lehet,hogy attól is jobbat kapunk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

erika.csords

2013. április 2.

Annyira örültem mikor megvettem, de nagy csalódás volt. Kemény az állaga, zsíros, és fura a szaga. Egyáltalán nem hidratált. Viszont én szerettem a csomagolását. Még sose dobtam ki ajakápolót, de ez a kukában landolt. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

rexike

2013. március 22.

Szeretem, jól hidratál, az illata is jó.A labellohoz képest megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Szeretem, jól hidratál, az illata is jó.A labellohoz képest megváltás.

katacita

2013. február 14.

A legrosszabb ajakápoló, amivel valaha találkoztam. Nehéz állagú, szárít rettenetesen és szerintem iszonyat büdös. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

kalmaniki

2013. január 31.

Nagyon szeretem ezt az ajakápolót, jól hidratál, kellemes viselni. Sajnos most nincs nálam, mert az öcsém elkobozta :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

gattonero

2013. január 23.

Nem hidratál, csak a zsíros állagával elnehezíti az ajkakat. Beszívódás után még cserepesebb lett a szám:( Labello-effektus...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

zentaidora

2013. január 19.

Az illata nem tetszik, de alapvetően nincs gondom vele. Legközelebb másikat választok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

syrene80

2013. január 18.

Gömbölyű a teteje mínusz egy pont.
Nem hidratál,csak csúszkál a szájamon,mínusz két pont.
Csini a tubusa,plusz egy pont.
Drága,mínusz egy pont.
Azt hiszem kettőnél tartunk:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 18.

Gömbölyű a teteje mínusz egy pont.
Nem hidratál,csak csúszkál a szájamon,mínusz két pont.
Csini a tubusa,plusz egy pont.
Drága,mínusz egy pont.
Azt hiszem kettőnél tartunk:)

vlilla0522

2013. január 12.

nem is tudom, hol kezdjem. megvettem, mert az eddig használt ajakápolóm már nem kapható, és erről sok jót hallottam...
sajnos nekem egyáltalán nem tetszik se az illata, se az állaga :S nem érzem, h olyan jól hidratálná az ajkaimat. szerintem nem lenne egy alapvetően rossz termék, ha ezt az illatot és állagot javítanák, de így már alig várom, h elfogyjon, vagy megérkezzen az új ajakápolóm!
ami még furcsa volt nekem, h nagyon lekerekített, csúcsos a teteje, ami megakadályoz a normális felvitelben. aki használt/látott ilyet, biztosan érti miről beszélek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Xéni

2013. január 9.

Alapvetően nem vagyok Garnier rajongó, de pár éve adtam ennek az ajakápolónak egy esélyt, azóta csak ezt veszem. Remekül hidratál, nem irritál, és hihetetlenül sokáig tart. Szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin