Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Ajakápolók

somodiedo

2013. január 6.

Egyszer vásároltam ilyet, gondoltam biztos nagyon jó lesz a kicserepesedett ajkaimra, hiszen ez mégis csak garnier. Ehhez képest egyáltalán nem hidratált, sőt szárított nagyon. Elég sokat csalódtam a garnier termékekben, hiába a név nem minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Tesa

2013. január 6.

Az illata nagyon édes, irritáló. Nagyon kemény, alig lehet felkenni a szájra, és csak nagyon rövid ideig tart a hidratálása, talán 1-2 órát, de annál biztos nem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

hjanka

2012. december 20.

Télen 2 nap alatt rendbe hozza a nagyon cserepes, száraz ajkakat is. Nincs erős illata, színe, nem ül ki a száj szélére. Most fog elfogyni, amit tavaly télen vettem, de mindenképpen újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

timcsike1989

2012. december 20.

2 nap alatt teljesen rendbe hozta és puhává varázsolta a számat! Drágább kicsit, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

zsenya

2012. december 15.

kedvenc, amikor gyógyszert szedtem a pattanásaimra és borzasztó száraz volt a szám ez volt az egyetlen ajakápoló, ami tényleg használt. nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

kriszti.07

2012. december 4.

Imádtam az illatát, tökéletes volt arra, hogy a száraz vagy kirepedt számat rendbe tartsa, és az illatát is imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

kata_peternai

2012. december 3.

Eddig a legjobb ajakápoló, amit használtam, bármikor újravenném!
Kellemes a textúrája, nincs émelyítő, zavaró illata (néhány Labello-tól pl. konkrétan felkavarodott a gyomrom régebben...nem is használok többet Labello termékeket...).
Az én enyhén száraz ajkaimat tökéletesen rendben tartja és hidratálja, sőt télen is pont elég.
5*, szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Eddig a legjobb ajakápoló, amit használtam, bármikor újravenném!
5*, szuper!!!

turquoise_pianist

2012. november 30.

nagyon testápoló illata van, elég furcsa, talán mintha mézes is lenne egy kicsit, amit személy szerint én nem nagyon szeretek.
nem tetszik, hogy gömbölyű a teteje, nagyon fura így felkenni a szájra
semmi különös, nem hidratál kiemelkedően de nem is szárít...és szerintem a hatásához képest nagyon drága. (800 ft a Rossmannban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 30.

nem tetszik, hogy gömbölyű a teteje, nagyon fura így felkenni a szájra

NikiB

2012. november 27.

Nagyon szertem kedvenc ajakapolom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Nagyon szertem kedvenc ajakapolom!

mango

2012. november 12.

Nekem bevált, ajánlom! Jó a textúra, kellemes az illata, napi 2x-3x elég használni. A tocsogós érzet nélkül hidratál. Pont megfelelő. Ennél jobbat még nem használtam. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin