Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Ajakápolók

bandita

2012. április 15.

A csomagolás alapján színezett ajakápolónak hittem és aztán szembesültem vele, hogy fehér. Legalább minimális fénye lett volna, de egészen matt hatást nyújtott. Ápolás meg szinte semmi. Alig vártam, hogy elfogyjon, biztosan nem veszem többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 15.

pityepotya

2012. április 2.

nekem régebben volt egy ilyenem, talán az illata tetszett, és ennyi :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

nekem régebben volt egy ilyenem, talán az illata tetszett, és ennyi :D

villa

2012. március 31.

Én is úgy vagyok vele, hogy sűrűn kell kenegetnem a szám ezzel, mert nem hidratál semmit. Az illata sem tetszik. Én az ajakápolók közül a classic Bebe-t ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Barabell

2012. március 31.

A téli, fagyos hidegben az egyik legjobb barát volt!Megéri az árát, mert nagyon jól hidratál, és én személy szerint csaknem 1 évig tudtam használni.Ennél több nem is kell egy ajakápoló esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

bogibooo

2012. március 31.

Ez az ajkápolók szégyene: műanyag íz, műanyag szag és semmit sem ér. Anyukámnak adtam pár használat után, aki a kifújt orrát kenegette vele télen, arra legalább jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

Mylla

2012. március 19.

Finom illata van, de ennyi az össz pozitívum.Jobban száradt tőle a szám és 10 percenként kenegethettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 19.

esztii.

2012. március 16.

sokkal jobb, mint a labello és társai, tartósan hidratál és nagyon jó az állaga és az illata:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Detti24

2012. március 15.

Szerintem is egész jó kis ajakápoló ez a Garniertől. Jól hidratál, bár az igazán száraz,kicserepesedett ajkamon nem tudott segíteni.Viszont az állaga tetszik, és az illatát is imádtam, ugyanolyan mint a Garnier "piros" testápolójának:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

trix

2012. március 12.

Teszi a dolgát,jól hidratál.Kellemes érzés a száraz ajaknak.Kicsit keménynek érzem,mikor felkenem a számra,de ha már fent van,akkor minden ok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 12.

svivko

2012. február 27.

Én is akkor használtam, mikor először megjelent. Semmit se csinált a számmal. Utáltam az ízét, illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin