Garnier

Ár:   699 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. március 15.

Kategória:   Ajakápolók

Picieri

2012. február 8.

Nekem egyáltalán nem csinált semmit az ajkammal. Kenegettem, kenegettem és akkor egy idő után megkérdeztem magamtól, hogy minek. Töredéke áráért sokkal hatásosabb ajakápolók vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

worldatourfeet

2012. február 6.

Nem a legolcsóbb kategória, de nagyon jó, én nagyon szeretem. Finom illata is van :) Nálam a top 3: Bebe zartrozé, Garnier és Neutrogena szájápolók :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

AnZsu

2012. február 5.

Imádtam ezt a kis ajakbalzsamot. Finom az illata, szép a csomagolása (alapból szeretem a piros színt) és nagyon jól hidratál:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

gracecelestil

2012. január 27.

Ajándékba kaptam. Nagyon jól hidratál és tartós. Jobb, mint a Labello, bár lényegesen drágább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

Lina85

2012. január 23.

Nekem az illata nem tetszik, de jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Nekem az illata nem tetszik, de jól hidratál.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagyon szeretem ezt a terméket, és jobb is szerintem mint a Labello. Puha tőle a szám nagyon. Kellemes viselet, és szépen fénylik is ha rásüt a nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

babascene

2011. december 23.

Sima fehér ajakápoló. Jól hidratál és nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

Sima fehér ajakápoló. Jól hidratál és nagyon tartós.

Nefertiti

2011. december 16.

Meg anno hasznlatam mikor megjelent, akkor egyszerre tobbet is vettem :) egy pirosat es egy zoldet. Nekem mind a kettonek nagyon tetszett az illata, es szerintem sokkal jobb mint a labellok!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 16.

médea

2011. november 1.

Nem igazán szerettem, évekkel ezelött próbáltam ki amikor megjelent. Csak pár napig használtam, mikor észrevettem, hogy kezd szárítani, félre tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 1.

bettyke

2011. augusztus 30.

Nekem nagyon bevált. Állandóan száraz volt a szám (pedig rengeteget ittam és iszom is), de amióta ezt használom, talán mondhatom azt, hogy igenis puha lett. A garnier ajakápolók egyébként is jók szerintem. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin