Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

Ár: 450 Ft , Eladó: csengekormoczy
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp. személyesen, előre utalás után posta
Vanda234

2017. március 2.

A 3 maszk közül ez a 2 legjobb a zöld után.
Alapból vegyes bőröm van de tél végére teljesen kiszárad kikészűl, ez nagyon hidratálta kellemes illata volt könnyű felhelyezni.
Egyedül csak nagyon nagyon drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

A 3 maszk közül ez a 2 legjobb a zöld után.
Egyedül csak nagyon nagyon drága

Orsell

2017. március 1.

Már több fátyolmaszkot kipróbáltam. Szkeptikus voltam mert árban, nem annyira baráti, végül ajándékba kaptam. Én teljesen meg voltam vele elégedve, külön szeretem a szem körüli rész mert így a szemkörnyékemet is jól ápolja. Pontosan passzol az arcomra. :) Egészségesen feltöltötte a vízhiányos kialvatlan bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

autumn90

2017. február 27.

Nagyon izgatottan vártam ezt a terméket. Szeretem a fátyolmaszkokat, de a koreaiakon kívül nem igazán találtam még olyat, ami igazán bevált volna. (A rendelgetés viszont nekem sokszor macera, persze meg lehet oldani, de jobban szeretek bemenni a boltba, levenni a polcról és akár már aznap használni.) A felhelyezéssel nekem nem volt gondom, nem zavar, hogy össze van hajtva. Még ez a kép fedőlap sem zavar igazán, bár teljesen feleslegesnek tűnik. Tocsogni, meg ennyi pénzért tocsogjon is szerintem :) el kenegetem a nyakamra meg a dekoltázsomra inkább. A formája nem rossz, de a szem körüli kivágás lehetne szélesebb. Teljesen átlagos szemtávolságom van (a foglalkozásomból kifolyólag ezt tudom) és mégis a külső szemzugban sokszor igazgatni kell. Nyilván meg lehet indokolni, hogy szuper, mert a picike szarkalábakat is lefedi, de szerintem enélkül is jutna oda az esszenciából. A hidratáló hatása nem rossz, de egy jobb hidratáló krém is tud ennyit, mint ahogy már valaki említette is. Teljesen egyetértek Veled! Az összetevői is hagynak némi kivetnivalót maguk után. Egy rendszeres használatra szánt terméknél ez azért fontos szempont lenne. Talán adok még esélyt neki, vagy kipróbálom a többi fajtát, mert ahogy itt olvasgattam, nem mindenkinek az vált be, amit a bőrtípusának ajánlanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

FatimeFay

2017. február 25.

Nagy örömmel vettem meg, mert rengeteg jót hallottam róla, de azt kell mondjam nekem egyáltalán nem használt. Sőt, amikor felhelyeztem, egy kellemetlen égető érzést tapasztaltam. Később sem vettem észre semmi különösebb hidratáltságot, másnapra még talán szárazabb is lett a bőröm.
A maszk kialakítása is zavaró volt, akárhogy igazgattam nem akart normálisan illeszkedni az arcomra. Nekem az sem tetszett, ahogy össze volt hajtogatva, lehet, hogy ez csak nekem volt probléma, de állandóan összegabalyodott, ahogy szét akartam hajtani. Az illatával nekem nem volt problémám.
Van itthon még egy csomagom, azt mindenképpen el fogom használni, most nem is annyira száraz a bőrőm, hátha ezúttal érzékelek valami pozitív változást. Újravenni viszont biztosan nem fogom,(maximum a rózsaszín változatát, mert az egész szépen hidratál)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

messalinam

2017. február 25.

Sajnos nem vagyok elragadtatva tőle,sőt... Rengeteg anyag van a szövetben,tocsog benne gyakorlatilag,ami dícséretes ugyan,de ebben a formában egyáltalán nem praktikus. A hatásától sem voltam elájulva,gyakorlatilag semmivel nem volt jobb,mint amikor egy sima hidratálóval bekenem az arcom. Az elgondolás egyébként jó,tetszik az is,hogy nem spórolták ki belőle az anyagot,de van még mit fejleszteni a terméken... (Különös tekintettel arra,hogy a maszk az egész fejemet beborította,nem csak az arcomat,mert olyan óriási méretű,lepelszerű :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

mina2020

2017. február 23.

Ez egy nagy nem. Akciósan vettem meg, mert akkora a hype körülötte, hogy gondoltam kipróbálom, de a 640,- Ft is sok volt érte. Felraktam, nem tetszett az illata, majd 15 perc múlva levettem és nem csinált semmit, de tényleg semmit. Ha arckrémmel bekenem az arcom, annak több hatása van, mint ennek. Ráadásul azóta viszket az arcom, nem egyértelmű, hogy ettől, de semmi más nem volt, amit eddig nem használtam. Továbbá rá van írva, hogy hetente 3x használd, ha tényleg el akarsz érni valamit, az még ha az akciós árat nézem is 2000,-Ft-t és ebben az árkategóriában már normális arckrémet is találni, ami viszont nem egy hétig elég. Nagyon nem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

incsucsunna

2017. február 19.

Nekem bevált, jó sok hidratáló anyag van benne, frissített rendesen, viszont az egy hét, az olyan 3-4 nap maximum nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

barbiii_sz

2017. február 17.

Az illata nem igazán kellemes számomra, de 20 percig viselhető. Őszintén szólva a leírásból én biztos voltam benne, hogy a hidratáló hatása ennek lesz intenzívebb és tartósabb, de tévedtem. Feltöltődött, jól hidratált és üde eredmény fogad, de ez a hidratáltság a másik fajtával ellentétben csak egy napig tartott, utána ugyanolyan száraz volt a bőröm, viszont nem csípett vagy irritált szerencsére. Ráncaim nincsenek, de ez ügyben szerintem ne ettől a maszktól várjatok eredményt. Bőségesen át van itatva szérummal, nagyon szépen terül az arcon és mindenhol jól fed, nem túl nagy és nem csúszkál. Alkohol tartalma miatt nem használnám rendszeresen, nem kihagyhatatlan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

timeadombi

2017. február 16.

Update: hát... másnapra elég sok pattanás kijött rajtam... 2 nap múlva ismét száraz volt a bőröm... azt hiszem kuka...!

Akciósan vettem a Rossmannban 636 Ftért,de még így is drágállom egy kicsit. Az illata nagyon kellemes, nem túl parfümös. Az én arcomra óriási volt a maszk, kicsit bajos a felhelyezése, de végül szépen odatapadt ahova kell. Nagyon sok anyag van benne, tele van krémmel, szóval biztosan nem egy alkalommal fogom használni. Miközben az arcomon van nagyon hideg érzete van. Miután levettem még bőven volt mit bemasszírozni, bőven jutott a kezemre is. Nem hagy ragacsos érzetet sem. Puhább lett tőle a bőröm. Érdemes hajmosás előtt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Kriszta217

2017. február 14.

Már rettenetesen kíváncsi voltam, a bőrömnek valót választottam, alig vártam a hőn áhított eredményt...nem kaptam meg.
Semmi extrát nem adott az arcomnak,a bőröm ragacsos maradt utána jó darabig aztán húzódott.
Aznap nem kellett hidratálót külön használnom de nem hogy hosszútávon, 1 napig se jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1