Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2018. február 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Ez a textil maszk glicerinnel, gránátalma kivonattal és hialuronsavval valóságos "hidratáló bomba". Hidratálja és feszesítí a bőrt.

tishargitay

2017. február 11.

Anyag aztán van benne ezt garantálom, kétszer is tudtam használni és babapopsi arcom lett tőle. 15 percig kéne elvileg rajta hagyni az arcon, én olyan 25 percet szoktam hagyni, aztán miután leveszem, picit dörzsölöm az arcom, mintha arckrémet vittem volna föl és a bőröm pikk-pakk beszívja
Egy fáradtságos hét után csodákat tud művelni az arcommal
Csillagos ötös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Egy fáradtságos hét után csodákat tud művelni az arcommal
Csillagos ötös

Lutra

2017. február 2.

Hihetetlen mennyiségű hidratáló anyag van benne, és nagyon szép lesz tőle az arcom. Nekem bevált. A Müllerben lehet a legolcsóbban hozzájutni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Dudu195

2017. február 1.

Az elmúlt hetekben nagyon rákaptam a szövetmaszkokra. Kipróbáltam mind a három félét. Sajnos azt kell, hogy mondjam ennél a dm és rossmann saját márkás, nem is kicsit olcsóbb maszkjai sokkal jobbak. A mérete nem jó, nem tudom rendesen rátenni az arcomra, a kék réteg teljesen felesleges és csak megnehezíti a felrakást. Azért kap két csillagot, mert a hű de jól esett érés azért ez után is megvan. A bőrömön sajnos nem tapasztaltam semmit utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Viki9727

2017. január 26.

Illata kellemes, viszont csípi az arcom. Ha jól vissza zárom akkor még napok múlva is rendesen lehet használni. Szinte tocsog a maszk a cucctól. Egyszer kipróbáltam, de túl drága és túl kevés hidratálást nyújt az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Lina14

2017. január 21.

nekem nem a bőrtípusomra van kitalálva, de ezt láttam meg legelőször a helyi tescoban, ezért ezt próbáltam ki először, nem volt semmi nagyon extra, de szépen hidratált, nem pattogtam ki tőle, csak a balea tasakos maszkok, amik töredékébe kerülnek is tudnak ennyit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

szilvike94

2017. január 16.

Bőrtípus szerint nekem a zöld "lenne való", próbáltam azt is, de ez egy kicsit jobban bejött hatás és illat ügyileg is. Nagyon puha bőrt eredményez, mégsem kell attól tartanom, hogy elzsírosítja. Egy picit szerintem drága, főleg azért is mert, csak egyszer használatos, a krémes "zacskós" (vagy hogy hívjam) arcmaszkokkal azért lehet cselezni, hogy kinyomod kis tégelybe és többszöri alkalommal is elég. Olcsóbb alternatíva szerintem fátyol maszkok terén a Baleás fátyolmaszk, az is van majdnem ilyen jó felárban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

BLily93

2017. január 14.

DM-ben akciósan, 699 forintért vettem. 20 percet hagytam az arcomon, utána belemasszíroztam a felesleget. Jól hidratált, bár a Balea fátyolmaszk szerintem jobban teszi a dolgát. Sajnos másnapra kb. 10 nagy, gyulladt pattanás jött ki a hajvonalamon, homlokomon és az államon :( Más új terméket nem próbáltam ki, biztos, hogy ő a ludas :( Sajnálom, kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

thisisnorah

2017. január 2.

Nekem nagyon bevált, szinte felért egy arckezeléssel, utána nagyon puha, hidratált lett a bőröm. Újra fogom venni biztosan.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

zsizska

2017. január 2.

Első fátyolmaszkos élményem volt. Nagy jó kis cucc. Remekül hidratálta vízhiányos bőrömet, anélkül hogy elzsírosította volna. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1