Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,7 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2012. február 11.

Kiszerelés:   4,7 ml
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Garnier Nourish ajakápoló allantoinban és növényi olajokban gazdag összetételének köszönhetően nyugtatja, regenerálja és intenzíven táplálja a kiszáradt ajkakat.

biharianiko01

2013. november 28.

próbáltam már párat de ez a legjobb, már évek óta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

próbáltam már párat de ez a legjobb, már évek óta :)

kriszta0329

2013. január 24.

Imádom kenegetni a számat, de ez nem jött be. NAgyon kemény volt, kenhetetlen- pedig a végén már a meleg szobában tartottam, hátha. Mikor sikerült felvinni a számra, egy réteget képzett, és fehér is volt. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

fanikof88

2013. január 23.

Nekem piros volt, de nagyon nem szerettem . A kukában landolt, pedig ritkán dobok ki ilyeneket. Nem hidratált szinte semmit, mivel már az is gond volt, hogy egyáltalán kerüljön belőle a számra. Nagyon kemény, az illata és az 'íze' sem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

queengus

2013. január 23.

nem egy nagy durranás,nem szárad ki a szám,de ha nem kenném vele,szerintem az sem számítana.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

horireni

2012. december 12.

Egész jó kis ajakápoló! Fincsi az illata jól ápol, bár nekem többször is újra kell kennem napközben. Este mindig jó vastagon bekenem a szám és reggelre finom puha lesz!:) Ja, és 320 ft-ért vettem a Tesco-ban valószínűleg akciósan, ennyiért megéri!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

Likvácsik Dóra

2012. szeptember 13.

Jó az állaga, és az illatát is szeretem...megérte az árát, habár akciósan vettem...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 13.

honey021

2012. július 13.

Régen többet is elhasználtam ebből és nagyon szerettem!
vador: hol van leárazva? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Régen többet is elhasználtam ebből és nagyon szerettem!
vador: hol van leárazva? :)

vador

2012. július 13.

200 Ft volt leárazva, egynek elmegy. Az illata mű és kicsit sok, tűrhetően hidratál, de csak átmenetileg, olyan Labello kategória. Végülis el fog fogyni, de nem vagyok tőle hanyatt esve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

whyteangel

2012. május 22.

Szerettem ezt az ajakápolót, de semmi olyan extrát nem adott, ami miatt ennyivel drágábban is megvenném, mint a többi hasonló terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Feketepárduc

2012. április 24.

Egész jó! Bár a nagyon száraz ajakra édeskevés... Kellemes, nem túl zsíros, kellően hidratál - de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate