Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Colette221

2019. december 31.

UPDATE: Nem használtam sokat. Két hónapja szenvedek a bőrömmel, miatta... Miután 3-szor használtam, a bőrömön apró pattanások jelentek meg és kiszáradt a homlokom. Nem szép a bőröm összképe. Csak ez lehet a ludas. Az étkezésemben sem történt változás, illetve új terméket sem használtam ezen kívül...
Szó szerint marja a szemet, ha nem vagyunk elég óvatosak. Nem ajánlom senkinek sem.

Sokkal gyorsabban leszedi a sminkem ez a gél, mint a micellás víz tesója. Nem kell fél percig a korongot a szememen tartanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Viktoria07

2019. december 21.

Eleinte jónak tűnt, de sajnos hagy még maga után sminket... nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Eleinte jónak tűnt, de sajnos hagy még maga után sminket... nem veszem újra

account001

2019. november 21.

Sajnos nekem a micellás víz jobban bevált. Ezután még bőven mosok le magamról sminket, hiába mostam át az arcomat vele alaposan.
Viszont a pumpás kiszerelés praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Viszont a pumpás kiszerelés praktikus.

jnrita95

2019. november 12.

Napi szinten használom. Mivel éppen le volt értékelve, így voltam vele, hogy megveszem, mivel kistesója, a micellás víz nagyon bejött előtte. Hát nem bántam meg. Szépen tisztít, nem csíp, nem szárít, mint az eddigi arclemosó géljeim. Illata kb nem is érződik. Szemre nem használom, mivel épített pillám van, erről nem tudok véleményt írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

kolettm

2019. november 3.

Régen nagyon szerettem. Szépen tisztít, és nem irritálta a bőröm, ami egy nagy plussz pont! Már egyszer újra vettem. Aztán elkezdtem más terméket használni, így ez háttérrbe szorult. De szerintem újra be építem a rutinomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Lorena

2019. november 2.

Neutrogena lemosót cseréltem le erre, és nem bántam meg. Gond nélkül leszedi az összes sminket, és egy félig kiöblített vattakoronggal a vízálló spirált is (eddig még kétfázisú lemosók is csődöt mondtak rajta). Nagyon tiszta érzést hagy maga után, és ezt a fehéren maradó törölközőim is megerősítik. Igen, egy picit talán szárít, de 40 felett ideje elfogadnom, hogy éjszakára is kell egy pici krém az arcomra 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

floralbird

2019. november 1.

Nekem nagyon bevált, jobban mint egy vattakorongos sminklemosó. Azoknál mindig éreztem valami zsíros utóhatást, de ennél nincs. Yves Rocher szemfestéklemosóval leszedem a szempillaspirált először, és után jön ez, így a szemembe nem kerül, az arcot pedig nagyon jól megtisztítja. Az adagolója pedig szintén szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

ausmorzs

2019. október 28.

Micellás víz hiányában próbáltam ki, de a zselés állaga miatt nehezebb felvinni és a sminket is bajosabb letörölni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

pinkyNiki

2019. október 18.

Sajnos csak az arcsminkem eltávolítására tudom használni, mivel rettenetesen csípi a szemem... Nagyon hatásos. Csomagolása praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

spannika

2019. október 11.

Nagyon szeretem, este ezzel mosom le először a sminkemet és ha esetleg marad valami, utána micellás vízzel. De nagyon jól tisztít és nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.