Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
kesha420

2017. május 25.

A rózsaszín kupakos micellás víz ugyan nem jött be, de a kétfázisút imádom és visszaadta a hitem abban, hogy ezek a micellák mégis tudnak valamit. Túl lelkes lettem, megvettem ezt a terméket arctisztító gyanánt, de kissé pofára esés lett a dolog vége. A dolgát mondjuk, hogy egész jól teszi, az alapozót, púdert, pirosítót leszedi, de ha a szemem közelébe kerül, csíp, mint a fene. Nálam ez egy határozott nemre ad okot, ugyanis érzékeny bőrre van kitalálva, ám akkor is irritál, ha véletlenül sem mosom bele a szemembe, csak a környékére kerül. Elhasználom nagyon óvatosan, de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

szikoraevelin

2017. május 22.

Évek óta használom a Garnier rózsaszín micellás vizét, ezért amikor megláttam ezt a terméket, hiába nem volt szükségem éppen arctisztítóra, de nagyon szerettem volna kipróbálni. Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, szinte már csak ezt van kedvem használni. Nekem 1 pumpányi elegendő az arcom tisztításához, rendkívül jól habzik, nem csíp, és tényleg hatékonyan tisztít! A biztonság kedvéért arctisztítás után a micellás vízzel áttörölgetem az arcom, de soha nincs rajta semmilyen szennyeződés. Valamikor konjac szivaccsal használom, azzal is nagyon jól működik, de simán a kezemmel is hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

angi9207

2017. május 21.

Joy-napok alkalmából gondoltam teszek vele egy próbát. Zuhanyzás közben szoktam használni. Nekem eddig bevált, MINDENT leszed, a pórusaimat is kipucolja, hihetetlen tiszta a bőröm a használata után. Simán veri a sima micellás vizet. Irritációt sem okoz, szerintem jóban leszünk. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

nemethanna196

2017. május 18.

Az ikonikus, rózsaszín Garnier micellás víz nem volt a kedvencem, erre a változatra nagyon kíváncsi voltam, mivel egyrészt még sosem próbáltam gél állagú arcápolót, másrészt a beígért praktikussága és gyorsasága is vonzott.
Elmondható a termékről, hogy a géles finise isteni, nagyon hamar felhabzik, ezáltal igen kellemes dolgozni vele.
Használta általános arctisztítóként és sminklemosóként is. Az előbbi funkciója csodálatosan működik, gyengéd a bőrhöz, nem okos irritációt és frissítő érzédt biztosít. Sminklemosónak sem utolsó, hiszen az alapozót, a púdert, a pirosítót és a szemfestéket tökéletesen eltávolítja, a spirállal viszont meggyűlik a baja. Azt is leviszi egy kis ráhatással, de ezáltal sajnos picit irritál is, csípi a szemem.
Ezt leszámítva hatékony csodaszer, igen kellemes meglepetésnek bizonyult a hagyományos testvére után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

pocakoslany

2017. május 15.

A rózsaszín Micellás Garnier arctisztító vizet már régóta használom, így alig vártam JOY napokat, hogy ezt is kedvezményesen beszerezhessem. Az első, ami szembetűnt, hogy Én arra számítottam, hogy kiszerelésben akkora, mint a micellás víz (a képeken úgy tűnt), így kicsit csalódott voltam, hogy ez jóval kisebb flakon (de ez valószínű, hogy az Én hibám, mert a ml-t nem csekkoltam), és ahhoz képest árban nincs olyan nagy különbség köztük. Az illatával nem vagyok kibékülve, nekem fertőtlenítő szaga van egy kicsit. A szemsminket (tus + szempillaspirál kombót nem szedte le), az arcot viszont szépen tisztítja és kellemes érzetet hagy maga után a bőrön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Vivito

2017. május 3.

Annyira boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a csodálatra. Nagyon szeretem benne, hogy kissé vizes az állaga. Sosem szerettem a krémes, nehéz arctisztítókat, mivel nekem mániám ez az " ott hagyott valami plusz réteget az arcomon" dolog, ugyanakkor leszoktam arról az orbitális nagy marhaságról, hogy szétszárítsam az arcomat, mivel ettől majd eltűnnek a bőrhibák ( jelzem, nem tűnnek el), így fontos volt számomra, hogy egy könnyű, ugyanakkor kíméletes és bőrbarát terméket használjak. Ebben pedig minden összpontosul. A micellás víz társával együtt szoktam használni ha a sminkemet akarom eltávolítani, önmagában pedig arctisztításra reggel és este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

adrii

2017. május 2.

Egy ilyen termék hiányzott nekem nagyon! Egy olyan "sminklemosó" ,amivel fürdés közben is könnyen le tudom mosni a sminkemet. Én aki egy fáradt nap után még percekig törölgetem a szemem a tükör előtt, megváltás volt ez a gél. Becsobbanok a zuhany alá, bevizezem az arcom pumpálok kettőt a gépből, óvatosan megmosom a szemem és láss csodát lejött a sminkem. (erős, vagy vízálló smink esetén azért előtte olajossal áttörlöm).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Kingácska0807

2017. április 30.

Szépen előkészíti a bőrt a tonizáláshoz. A sminket fellazítja, kellően habzik, kissé folyósabb állaggal. Hatékonyan tisztít és ennek a használata után a szintén Garnier 2in1 sminklemosója dörzsölés nélkül gyönyörűen leszed mindent. Számomra telitalálat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Kimi

2017. április 19.

Ha nincs kedvem a vattakorongos megoldáshoz rögtön a gélemhez nyúlok. Ugyanolyan jól tisztít, távolítja el a sminkem mint a Garnier micellás víz. Ez a termékcsalád nagyon megkönnyíti a mindennapjaimat, semelyik más márkánál nem találtam ennyire hatékony termékeket. Ha egy kis negatívumot kellene felhoznom akkor az lenne hogy minimálisan irritál ha szembe kerül (de akkor se vérzik be az egész) és kellemetlen ha a számba jut, de ennyi simán belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Anna96

2017. április 19.

Szuper jó! Első arclemosóm ami nem szárítja az arcom. Nekem szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.