Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Anna96

2017. április 19.

Szuper jó! Első arclemosóm ami nem szárítja az arcom. Nekem szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

cintia995

2017. április 19.

Ezt a micellás viz előtt arclemosásra hsználom, önmagában nekem kevés lenne. De igy az arcápolási rutinom részévé vált. Bár többet nem tud mint bármelyik géles lemosó. Nem csodaszer, de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

brethalia

2017. április 9.

Általában a Nivea micellás vizét használom, teljesen meg vagyok elégedve vele, rengetegszer újravettem.
Most ezt mégis kipróbáltam, mert csábító, hogy nem kell hozzá vatta, csak megmosom az arcomat - utazások alkalmával ez kifejezetten praktikus lehet.

Eddigi tapasztalatok: az arcomat szépen letisztítja (bb krém, korrektor, púder, pirosító), de ehhez biztos ami biztos, kétszer szoktam lemosni az arcomat. Viszont a szemsminkkel nem bánik el, legfeljebb leszedi a szemem alá, pedig csak tust és spirált használok. Lehet, hogy ha nagyon rá lennék kényszerítve, le tudnám vakarni vele a szememről is a festéket, de inkább nyúlok a jól bevált micellás víz felé, hogy azt is el tudjam távolítani.
Emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Emiatt 4 csillag.

MissL

2017. március 19.

Nálam teljesen rendben van ez a lemosó.Én zuhanyzáskor használom,mindent leszedett eddig az arcomról,bár erős sminket nem viselek,de akkor is.Az állaga kissé folyós,de kifejezetten tetszik,hogy könnyen szétoszlatható. Nem habzik durván,pont megfelelő.Kicsit szárít,de melyik habzó arclemosó nem? Utána úgyis mindig jön az esti kenegető-hidratáló rutin.
Összességében szeretem ,teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Összességében szeretem ,teszi a dolgát :)

zmau

2017. március 6.

Pár hónapja talán, hogy hallottam a hírt, hogy új taggal bővül a micellas család. Már alig vártam, hogy megjelenjen, ugyanis régóta unom már a kétlépcsős - fürdés előtti es utáni vattapamacsos megoldást. A zuhanyzóban tartom, így tusolás közben egyszerre a sminket is pikk-pakk leszedem. Nekem lehoz mindent, alapozót, spirált, eyelinert, bár vízálló spirállal még nem próbáltam. Az utasítás szerint a nedves arcbőrön kellene felhabosítani, nekem viszont egyáltalán nem habzik...ami talán jó is mert igy kevésbé is szárít. Pontosabban, még eddig nem találkoztam olyan arclemosóval ami egy icipicit ne szaritott volna de az esti arcápoló szeánszom úgyis rögtön pótolja amit kell. Reggel általában csak a micellas vizét használom gyengéd áttörlésre, ezt pedig csak az esti sminkeltávolításra.
Nem tudom van e más márkának micellas gél lemosója (pl a Biodermanak..?), ezért nem tudom összehasonlítani, a hagyományos, habzó arclemosóktól viszont sokkal jobb, gyengédebb és megis tisztít. Külön pirospont, hogy illatmentes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Misa

2017. március 1.

Nekem teljesen jól bevált. Van pár negatívuma is azért: nagyon folyós az állaga, és picit szárít. Ezektől eltekintve teljesen jó, még érzékeny bőrre se rossz. Nekem gond nélkül leszedi a sminket meg a koszt. A micellás vízzel együtt/felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Eszter a panda

2017. február 15.

Nem szívesen pontozom le, mert a lemosó párját imádom, de ez nekem nem vált be. :/ Először is, nagyon furcsa a szaga. Oké, hogy nincs benne parfüm, de ez valami rettenet vegyszerszagot áraszt, nem túl bizalomgerjesztő. De ez még hagyján, ha minden szuper lenne vele, meg lehetne bocsájtani, de egyrészt nekem pl a szemfestéket nem távolítja el, másrészt pedig kimondottan furcsa érzés van utána az arcomon. Nem mondanám, hogy konkrétan irritál, de olyan enyhén égő dolgot tapasztalok az egyébként legkevésbé sem érzékeny arcbőrömön. Kidobni nem fogom, próbálkozok még vele, de többé nem veszem meg, az is biztos. A lidlis arclemosóm is bőven jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.