Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
Moefoe

2019. október 7.

ha szembe megy, csíp rendesen, de pikk-pakk leszedi a sminket, nem hagy maga után semmit sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Colette221

2019. szeptember 16.

Sokkal gyorsabban leszedi a sminkem ez a gél, mint a micellás víz tesója. Nem kell fél percig a korongot a szememen tartanom. Vigyázni kell, mert egy picit csípett, mikor belement a szemembe a legelső használatkor, de amióta óvatosabb vagyok, nincs ilyen gondom. Száraz bőrűeknek nem ajánlom, mert picit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Barackvirag1

2019. augusztus 25.

Nagyon nagyon szeretem, újabban már csak ezt használom. Nekem roppant zsíros és egyben roppant vízhiányos is a bőröm, és ez az első olyan arctisztító, aminél úgy érzem, hogy teljesen megtisztítja a bőrömet, mégsem tapasztalok utána húzó-feszülő érzést, tehát nem szárítja tovább (sminklemosásra és szemkörnyékre nem ezt használom, hanem micellás vizet).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Rita0126

2019. augusztus 16.

Azért próbáltam ki, hogy hátha sikerül vele leváltani a hagyományos micellás vizeket az elképesztően sok vattakorong miatt. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket, tökéletesen leszed mindent, nem irritál, nem csíp. Napi használattal is nagyon sokáig elég. Szerintem maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

andreatoth928

2019. augusztus 5.

Nekem bevált. Szépen eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Egy flakon sokáig elég mindennapos használat mellett is. Már többször újravettem és fogom is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

szabrina000

2019. július 24.

Mindent eltávolít, de még az extrém zsíros bőrömet is iszonyatosan kiszárítja. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 24.

FeketeReka88

2019. július 8.

Imádom ezt a gélt, nagyon jól tisztít.
Már többször is újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Imádom ezt a gélt, nagyon jól tisztít.
Már többször is újravettem.

BeataK

2019. július 7.

Nagyon szépen leszedi a sminket, nem kell hozzá vattakorong, gyorsan eltüntet minden szennyeződést a bőrről. A pumpás kiszerelés is tetszik, így gazdaságosabb. Kicsit szárít, de ezt eddig minden micellás terméknél tapasztaltam.
Az egyetlen problémám vele, hogy csípi a szemem, amúgy minden tekintetben tökéletes lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

FReka

2019. július 2.

Még régebben vettem,akkor épp nem tudtam beszerezni a Balea lemosómat. Nem rossz,egy picit talán szárítja a bőröm,emiatt télen nem is használtam. Szerintem is enyhe vegyszerszaga van,viszont az pluszpont hogy nincs benne illatanyag és alkohol. Sminklemosásra sosem használtam,csak második körös lemosásra. Most ebben a kánikulában igyekszem elhasználni,ilyenkor zsírosabb a bőröm. Összességében nem mondanám rossznak,kárt nem tett,bár nem is lett a kedvencem,de egy négyest megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

knoncs

2019. június 17.

Nem rossz, de mégsem az igazi.
Sajnos a sminkeltávolításnál sokkal többet vártam volna tőle, ugyanis gyakran előfordul, hogy főként a szempillaspirált (ami egyébként nem vízálló) többszörös lemosás után sem sikerül eltávolítani a szememről. Egy luna play plus-om van, azzal használom a terméket, az arcomról egész szépen eltávolítja a sminket, de nagyon szárít.
Nem sok maradt már a termékből, nyilván elhasználom a maradékot, viszont nem hinném, hogy legközelebb újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Nem rossz, de mégsem az igazi.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.