Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
Lill123

2019. június 9.

Nagyon szeretem.Előtte ennek a sima micellás vízét használtam de azt tapasztaltam hogy ez sokkal jobban leszedi a sminket és a szennyeződést.Le is cseréltem erre a micellás vízet.Nem szárít nem irrítál.kellemes érzés a használata.Ajánlom.Szerintem egy próbát megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Nussancs

2019. május 26.

Mostanában inkább koreai kozmetikumokat használok, ez még régebbről maradt, nem rossz, pozitívum, hogy nem szàrìt, viszont a szememet csìpi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

asztromélia

2019. május 9.

Folyamatosan es sokszor újravettem, szerettem, azt hittem nincs nala jobb nekem (drogerias szinten). Kiprobaltam mast (1 flakon Neutrogena hydro boost, csodaaaaas 😍), megint ezt vettem mert akcios volt, de mostmar nem vagyok vele kibekulve, alig habzik ezert sokat kell belole hasznalni, szerintem szarit, a szemem kicsit csipi, es ragaszto szagu. Nem is ertem magamat, komolyan vagy 10szer ujravettem mar, ahhhhhh. Nem fogom elhasznalni, ez biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.

HomlokPuszi

2019. május 9.

Amióta ezt használom már nem egy rémálom az arctisztítási procedúra. :D
Eddig a sima micellás vizeket használtam, de rengeteg vattapamacsot el kellett használom a sminkem lemosásához, ráadásul sosem éreztem utána igazán tisztának az arcom, a száz huszonhetedik vattakoronggal is jött még le egy pici alapozó. Na de ez! Két másodperc alatt megvagyok a lemosással, és ez a pumpás megoldás is zseniális. Szerelem egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Amióta ezt használom már nem egy rémálom az arctisztítási procedúra. :D

Fzks

2019. május 5.

Életem legrosszabb arctisztítója.. Nem elég, hogy minden alkalommal óvatosság ellenére is vörösre csípte a szemem, szerintem allergiás is lehetek rá mert borzalmasan pattanásos lettem amíg használtam, pedig ez rám egyáltalán nem jellemző..nem is jött ki új mióta nem használom. a negyedéig próbálkoztam vele de feladtam. Szárított is, húzta a bőrömet + a Garnier állatokon tesztel, ami mínusz pont. Soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Biki

2019. május 1.

Csak pár napja használom, de nagyon tetszik eddig. Micellás vízzel lemosom a szempillaspirált. Aztán az egèsz arcomra használom ezt a gélt. Még öblítés után azért áttörlöm egy vattakoronggal meg micellás vízzel a bőröm, de olyankor már szinte semmi szennyeződés nem marad rajta. Végül hidratálom. Csak este használom. Szuper termék. Nekem bevállt. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

blondie95

2019. április 30.

Mindennapos hasznalat mellet sem szaritja az amugy is vizhianyos borom, vagy csak nekem nem tunik fel mert utana egybol hidratalo kremezek. Ha 10 flakont nem hasznaltunk el belole otthon akkor egyet sem. DE! ti is eszrevettetek, h regebben jobban tisztitott? Eleg volt egy pumpalasnyi, most ketto-talan-.
Nagy elonye h szemre is alkalmazhato a tobbi Garnier termekkel szemben mert azok kimarjak az ember szemet. Szoval osszessegeben tok jo, de en most valtottam bio cuccra, paraben es tarsait nelkulozve. Azert a negy csillag jar neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Zsan21

2019. április 7.

Mindennapos használatkor tényleg szárít, ennek ellenére szeretem. Használat után hihetetlenül tisztának érzem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Linda83

2019. március 18.

Nekem nincs ilyen negatív véleményem róla, bár tény, én a Garnier kétfázisú sminklemosója utána használom plusz tisztításért, nem érzem, hogy száradna tőle a bőröm (pedig vegyes bőröm van, télen pereg az arcomról a bőr, ha rossz krémet használok). Nekem teszi a dolgát, 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

maow

2019. március 13.

A vízhiányos, kombinált bőrömnek túl sok volt: bár lehozott mindent, eléggé szárított, arcmosás után kellemetlenül húzódott a bőröm. Alig vártam, hogy elfogyjon, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.