Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
HunFairy

2019. február 9.

Nagyon hatékony, szépen leszed mindent de nagyon vegyszer szaga van és csípi a szemet. Szerencsére ezt egy itteni kommentből tudtam meg, de aztán meg is tapasztaltam. Azért vettem meg mert ez volt a legolcsóbb. Újra venni biztos nem fogom, mert nem tetszenek az összetevői.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

SimonO

2019. január 14.

Szerettem a szőlőkivonatos verziót, annál többet ez sem tud. Szemre nem mertem alkalmazni.
A sminket jobban leszedi, ha úgy használom, mint egy koreai zselés lemosót: az arcra, szárazon először felviszem a lemosót, enyhe dörzsöléssel feloldja a sminket, és utána segítek rá vízzel.
Egy csillagot levonok az összetevő listára, hosszú távon nem tesz jót a bőrnek, szárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

rekaviragm

2019. január 2.

Update: végül nem használtam el, egyik napról a másikra avas szaga lett, ment a kukába

Jól tisztít, de nagyon alkohol szagú, kicsit csíp és szárít is. Elhasználom, de újra biztosan nem veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Sziporka88

2018. december 28.

Nagyon szépen tisztít. Viszont csak egy nyomásnyit tudok használni, mert borzasztóan kiszárítja a bőröm. Mindennapi használatra nem ajánlanám. Az illata semleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Rbkszkcs

2018. november 27.

Az egyik legjobb sminklemosó, amit valaha használtam. Nem irritál, és nagyon hatásos, nem kell belőle sokat használni hogy levigye a sminket, nyomtalanul. A Garnier sminklemosók közül egyértelműen a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Bkini

2018. november 20.

Többféle terméket kipróbáltam már. Ez a legjobb! Kár hogy csak 5 csillagot lehet rá adni, már 4x vásároltam újra, nem válnék meg tőle! Napi 2x, reggel és este használom. Amióta használom, sokkal sokkal kevésbé zsírosodik az arcbőröm. Leszedi a sminket, a zsírt, nem irritálja a bőröm. Reggel szoktam utána nagyon kevés hidratálót kenni magamra most, hogy ilyen szeles idő van, de nyáron csak és kizárólag ezt használom! Amikor elfogyott és másfél hétig nem volt időm újra venni, ismét csúnya, zsíros, pattanásos voltam. Nem tudnám nélküle elképzelni a napjaim. A LEGJOBB!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

DNM

2018. november 19.

A szaga alkoholos és nagyon csípi a szemem, bármennyire alaposan mosom le, nem tudom kinyitni a szemem, míg meg nem törölközöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Trillian

2018. november 16.

Jól tisztít, viszont nekem egy kicsit szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Jól tisztít, viszont nekem egy kicsit szárítja a bőrömet.

turtlebear

2018. november 5.

Első micellás arclemosóm, így nem tudom mihez hasonlítani, de szerintem szépen leszedi, amit le kell, jól tisztít. Szagolgatni nem érdemes, és kicsit szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Kokuszreszelek

2018. november 1.

Nagyon nem vált be, nem szed le semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Nagyon nem vált be, nem szed le semmit.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.