Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
chinchulin

2018. november 1.

Kellemes, folyósabb állag, megfelelően tisztít, ha fél percnél tovább hagyom az arcomon, kipirosodik a bőröm tőle, ezért csak egy 3-ast adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Noyko

2018. október 24.

Érdekes ez a zselés állag,gondolkodtam,hogy ez jót vagy rosszat jelent -e. Még most sem tudom,először furcsa volt,aztán megszoktam. Nem fogok a zselés verzió pártolójává válni,kiakartam próbálni a micellásat és csak ilyet találtam a boltban. Elvagyok vele,de nem hiszem,hogy újra venném. Mindemellett nem nyújt semmi extrát az illatában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

kissmeska

2018. október 6.

Nagy elvárásom volt ezzel a géles verzióval kapcsolatban, de sajnos kimarja a szemem annyira csíp. A vízálló termékekkel jól elbánik, de így csak az arcom többi részére tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Ritocska4real

2018. október 2.

Elvárásom nem volt felé, de az állaga kíváncsivá tett. Hát, még így is sikerült alul teljesítenie. Csíp, és a sminklemosás távolabb nem is állhatna tőle, az illata oké, de annyira nem, hogy még egy csillagot adjak neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Larael

2018. szeptember 11.

Hát nekem nagyon nem jött be. A sminket a tusfürdőm jobban lemossa, a szaga egész furcsa és úgy egyáltalán semmit nem tud. A két csillag azért jár, mert az ára baráti és az elvárásaim se voltak nagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

sztike

2018. augusztus 28.

Én este használom a zuhany alatt, sminklemosó kendő után. Nem csíp, nem szárít, már másodszor vettem újra, meg valószínűleg fogom is. A micellás dolgot eléggé túlmisztifikálják, pedig 9. osztályos alapszintű kémia az egész, bár úgy valószínűleg nem lenne ekkora üzlet benne, ha többen tisztában lennének azzal, hogy semmi új vagy extra összetevője nincs ezeknek a típusú lemosóknak. Szomorú lenyomata ez a természettudományos tárgyak számkivetettségének, pedig sok félrevezetést meg tudnak spórolni az embernek. Az pedig mindig megmosolyogtat, hogy az illatosított termékeknél az illatanyagra panaszkodnak, az illatmenteseknél meg mindenki a "vegyszerszagot" kifogásolja. :) Nekem semmi bajom az illatával, amúgy sem érződik lemosás után. A pumpás kiszerelését nagyon szeretem, utazásnál sem volt még vele gond, le lehet zárni. Kiadós adag, nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

TimiK

2018. augusztus 25.

Reggeli arcmosáshoz használom, egész jó. Szépen tisztít, nem szárít. Engem az illata nem zavar, gyorsan elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

sueberry

2018. augusztus 10.

Csak esténként használom, jó tisztító képessége van, bár erős smink ellen még nem próbáltam. Nálam nagy negatívum, hogy nagyon erős vegyszerszaga van, és csípi a szemem, ha ügyetlen vagyok. A bőröm zsíros részeire jónak érzem, de én utána az egész arcomat tisztító géllel áttörlöm, hogy ne maradjon rajta ez még véletlenül sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

15recsike15

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 9.

IMÁDOM!
Nagyon jó termék ! Vettem egy olyan alapozót amit más sminklemosóval nem tudtam 100%-an lemosni de ezzel a géllel sikerül . Nem szárítja ki a bőrömet , nagyon jó . Viszont egy dologra nagyon kell vigyázni . Ha belefolyik a szembe az nagyon tud fájni . VIGYÁZAT!!!!!!!
Én úgy szoktam használni , hogy benedvesítem az arcom és a kezem , majd a kezemre nyomok a gélből , összedörzsölöm és utána mosom meg vele az arcom . A szememet is meg szoktam vele mosni de csak óvatosan és utána leöblítem . Ha vigyázunk nem lesz gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

IMÁDOM!

Sophieb

2018. augusztus 9.

Zuhany alatt szoktam használni, szépen le lehet vele mosni a sminket! Nagyon praktikus, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.