Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
vargarenata123

2018. augusztus 9.

Állagra, működésre azt adja amit adnia kell, megfelelő, de a ragasztószag ami mellé társul, az nem annyira szimpatikus, elhasználtam egy flakonnal, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

fannib1

2018. július 18.

Nagyon nem vált be. Zavaró illata van és nagyon csípte a szemem, még úgy is, hogy próbáltam elkerülni, hogy belefolyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

bakocsenge

2018. július 13.

Nem sokszor használom, sminklemosásra például elég ritkán, mivel a reggeli rutinom része többnyire, ha utazok valahová. Mivel a pumpája szerintem atombiztos, sosem folyt még ki, nem okozott gondot. Az illata elég mű, nagyon nem szeretem, de ezen kívül semmi rosszat nem tudok rá mondani. Nekem olyan ki semmilyen termék, egyszer jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

sarahL

2018. július 11.

Egy barátnőmnél próbáltam ki, azonnal leszedte a sminkemet (bb krém+ szempillaspirál), így én is beszereztem egyet. Nagyon tetszik, hogy nem kell vattakorongokat elhasználni hozzá, környezetbarát, egyszerű, és nagyszerű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

ilayrio

2018. július 1.

Sajnos nem vált be, nekem semmivel se ér többet egy sima arc mosásnál. A jó benne hogy minimál “illata” van, a micellás mivoltának köszönhetően, de amúgy semmit nem vettem észre, amit “ígért.” Alig vártam hogy elfogyjon. Utána Mixa arclemosót vettem, ami arc pirosodásra is hat,jó illatú, kellően tisztít, ég és föld a kettő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

szabofannika0215

2018. július 1.

Nagyon szerettem! Szinte 95%osan eltávolítja a sminket, sajnálom hogy hamar elfogyott

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

CandyPop

2018. június 23.

Fantasztikus termék! Egy-két öblítés alatt lehozza a korrektort, alapozót, ami óriási, hiszen előtte 5-6 vattakorongra volt szükség ezek leszedéséhez. A szemsminket valóban nehezen szedi le, de arra ott vannak a kétfázisú, olajos lemosók. Megvagyok vele elégedve teljesen, minden szennyeződést eltüntet az arcomról, vattakorong használata nélkül. Biztosan újraveszem még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Tmika

2018. június 8.

A szemsminket nem hozza le egyszeri mosásra, de nem is azért vettem, mert azt elintézi egy normál lemosó, alapozót meg nem nagyon használok. Arctisztításra megfelel a szemsmink eltávolítása után. A bőröm bírja, nem is szárít. Reggel és este is használom, így elég gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Rina378

2018. június 5.

Ahhoz képest ,hogy az alapozómat (catrice) és a szemhéjtusomat (nyx) többszöri nekifutásra sem távolította el rendesen, a szememet azért jócskán csípte. Próbáltam kevesebbet tenni, de valahogy mindig belekerül a szemembe, semmilyen más termékkel nem volt eddig ilyen jellegű problémám. A márka sminklemosó teje és 2 in 1 lemosója is sokkal jobban teljesít,ráadásul mindkettő olcsóbb is.
(Glamour napokon vettem de még a kedvezőbb árát sem éri meg.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

(Glamour napokon vettem de még a kedvezőbb árát sem éri meg.)

ivanbogi

2018. június 4.

Sokáig vaciláltam hogy milyen véleményt írjak róla. Ami a leginkább zavar benne hogy szörnyen csípi a szemem!!! Lehozza a sminket, de a szememhez sokszor alig merem használni. Emiatt vonok le tőle! Nem venném újra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.