Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
Anyezz

2018. június 4.

Nekem nagyon bejött. Eddig sima micellás vizeket használtam, főként Garniert, és pont a "lemosás" érzést hiányoltam. Ennél adott, tisztábbnak érzem az arcom. Nem irritál, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

TheLilcsa

2018. május 30.

Kedvenc arctisztító, a napi rutinom kelléke, szépen felhabzik igy könnyen eltávolítsa a skinkem 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Kitsyke

2018. május 29.

Gyorsan fogy, csipi a szemem... szaritja a bort...... szaga egyszeruen szornyu.... Catrice alapozot alig hozza le... ez utan atszoktam menni arctisztitotejjel, es boven van rajta smink.... alig varom hogy elfogyjon!!!

update: sok pattanásom lett tőle!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

update: sok pattanásom lett tőle!!!!!!!

Bettii98

2018. május 17.

Aaaaaaaaa kicsipte a szemem! Konkretan nem kicsipte hanem egette! Nagyon sokaig kellett mosnom a szemem mire elmult az egeto erzes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

albertinablogg

2018. május 15.

Pattanásosodtam tőle, először azt hittem, hogy csak a hormonok, de mikor a mellkasomat is lemostam vele nem kérdés, hogy ez okozta. Bele is k*rtam a kukába, mert oda való. A zöld lemosóval nem volt semmi gondom, de ez valami rettenet!!!! Az állam, a nyakam, a homlokom is pattanásos lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Eni33

2018. május 3.

Rettenetes pattanásos lett tőle az arcom,ami végképp nem jellemző rám. Szóval kuka az egész flakon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Pomi

2018. április 24.

Sose szerettem pepecselni a vattakorongos, kendős sminklemosással, ráadásul hiába vettem meg a mici víz társát valamiért nekem sose akarta maradéktalanul leszedni a szemfestéket, szóval minden zuhanyzásnál simán tusfürdővel mostam arcot, de egy idő után nagyon szárított. Mikor láttam a reklámban hogy zuhanyzás közbeni, és lemosható, és micellás akkor teljesen megőrültem. És valóban jól tettem hogy megvettem, egy pici pumpa lehozza az összes festéket a fejemről, nem kell vakargatni a szempilláimat mint a micellás vizes korongokkal. Illatanyag mentes, nem szárít és nekem a szemem sem csípi. Mivel kis mennyiség is elég ezért gyanítom a 200 ml tovább elég lesz mint az elődje.

Update:
5 hónap alatt fogyott el egy flakon majdnem minden esti használattal. Egy vagy másfél pumpa elég szokott lenni a mindennapi sminkemhez. Már a másodikat használom, szerelmünk azóta is tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

Update:

CsDiane

2018. április 22.

Nekem pattanásos lett tőle az arcom. Az illata és az állaga tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Nekem pattanásos lett tőle az arcom. Az illata és az állaga tetszett.

Szaszmancs

2018. április 16.

Most, hogy a 3. flakont veszem belőle, ideje, hogy méltassam egy kicsit. A garnier rózsaszín micivize évek óta hű társam, de ez a cucc kicsit kiütötte a nyeregből. Az van, hogy jobban szeretek a zuhany alatt, vattakorong nélkül megszabadulni a sminkemtől és ezzel sikerül is. Egy pumpálásnyi általában lehozza a hétköznapi sminkem, szempillaspirálostul, mindenestül. Engem nem irritál, nem csíp, nem homályosítja el a látásom, mint néhány hasonló termék. Nincs se olajos utóérzet, se csikorgós szárazság. Zuhi után egy micellás vizes koronggal át szoktam még menni az arcomon ellenőrzésképpen és gyakran teljesen tiszta a korong, máskor minimális maradékot szedek le vele. Szóval nekem ez így gyorsabb és kíméletesebb, úgyhogy a család ezen tagjával is hosszútávra tervezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Nileve

2018. április 14.

Valami újat szerettem volna kipróbálni a rózsaszín micellás víz mellett/helyett. Nem igazán nyerte el a tetszésem, nekem csípi a szemem, még úgy is, hogy kifejezetten ügyelek rá, hogy ne menjen bele. Ráadásul nem is hoz le mindent, mint a vizes párja. Tisztítás után kellemes érzetet hagy. Elhasználgatom, de tuti nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.