Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
Lencseee

2018. április 9.

nekem az olajos lemosó után este ennek a használatával aztán semmi gondom. könnyednek érzem, nem irritálja semmimet sem. szívesen újraveszem, amikor akció van rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

MissKenedy

2018. április 5.

A micellás víz elé kerestem valamit az esti smink leszedős arc tisztítós rutinomba, mivel gondoltam egyszerűsíteni fogja és nem kell 3-4 vattakorongot elhasználnom. Teljesen jól működik így, ezzel kezdem, jól megmosom az arcom, utána belenézek a tükörbe és rájövök, hogy egy panda lettem. Utána már csak 1 koronggal leszedem a maradék szem (alatti) sminket és kész is. Engem nem szárít, de természetesen így is úgy is hidratálok :) A felénél járok, eddig bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Vogue83

2018. április 5.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít és kíméletes. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

Nekem nagyon bevált. Jól tisztít és kíméletes. Ár-érték arányban szuper!

sziszcsy

2018. március 21.

Szepen tisztitja az arcot, es lehozza a smink nagy reszet, de nekem rettenetesen budos (vegyszer szagu), es a szememet is csipi, ha epp tartos smink van rajtam es kicsit jobban kell kerlelni, hogy lehozza.
Osszessegeben nem rossz, de szerintem sokkal jobb arctisztitot is lehet talalni hasonlo arkategoriaban, ezert csak 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

MissBako

2018. március 19.

Azért ebben a kiszerelésben vásároltam meg, mert zuhanyzás közben nyugodtan lehet használni. Kicsit szárítja a bőrömet, de mivel tél van, így ezen nem csodálkozom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Beus005

2018. március 15.

Nekem bevált, picit van ilyen ecetes illata számomra, de nem zavaróan. Nagyon jól eltavolitja a sminket, nem kell levakarni magamrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Fru1229

2018. március 13.

furi illata van, de összességében teszi azt, amit tennie kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

furi illata van, de összességében teszi azt, amit tennie kell.

ViragS

2018. február 16.

Az érzékeny szemhéjamat sajnos kicsípi, pedig nem viszem rá a terméket csak ráfolyik lemosás közben. (Ez szerintem inkább az én szemem hibája mint a terméké, mert szinte mindentől ekcémás lesz) De ezt már igyekszem bepanthennel orvosolni.
Emellett nagyon szuper, mert semmilyen más irritációt nem okoz az arcomon. Nem lesz zsíros a bőröm és nem is szárít, de mégis tökéletesen tisztít.
Én vattakorongra szoktam rakni, és úgy tisztítom vele az arcom. Szerintem ez az egyik legjobb arctisztító!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

sieszter

2018. január 29.

Jól tisztít, leszedi a sminket is, de eléggé meglepődtem, amikor éreztem, h húzódik a bőröm arcmosás után. Használtam ugyanis a garnier micivizet, és az nem szárított. Alkoholos szaga van, ha a szemembe megy, tényleg csíp (a micellás víz nem csípett), ezzel vigyázni kell. Nem fogom újra megvenni, megyek vissza az alverdémhez, úgy kb. fél év múlva, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

barbikovacs

2018. január 23.

Én hülye csak azután olvastam el itt a véleményeket, miután már megvettem. A sima micellás vízzel szemben oltári módon csípi a szemem. El fogom használni arctisztítókeféhez, de sminklemosóként nekem nem jött be egyáltalán...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.