Garnier

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatanyag mentes arclemosó gél normál és érzékeny bőrre, mely eltávolítja a szennyeződéseket, sminket és a faggyúmaradékot.

Ár: 1000 Ft , Eladó: zsanka97
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 790 , Eladó: kedvike
Állapot: 1-szer próbáltam ki, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Nagykanizsa Petőfi utcán lehet átvenni vagy előreutalás után szívesen postázok is. A postaköltség: Foxpost automatába 700ft. Postapontra vagy Postára 1000Ft, házhoz szállítva 1250Ft.
Moonbride

2018. január 11.

Összességében elégedett vagyok vele. Nagyon enyhe illatot érzek használat közben, de mivel amúgy is rögtön lemosom, így nem zavaró. Az egészen erős, alkalmi sminkemet is jól leszedte. Van hozzá egy (ha jól emlékszem) aliexpressről rendelt kis picike, ujjra illeszthető arctisztító dörzsim (nem tudom ez így érthető-e valakinek, ilyen kis gumis micsoda:D), azzal együtt használva teljesen tisztának érzem tőle az arcom. Ezt bizonyítja az is, hogy arctonik használata után nagyon minimálisan látszik valami a vattán amivel áttöröltem az arcom. Ami nem tetszik benne, hogy nagyon folyós az állaga, trükközni kell vele hogy ne a kádban landoljon a tenyeremből...emiatt négy csillag, amúgy rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

apple97

2018. január 8.

Nagyon praktikus kis termék. Jobban szeretem azokat az arctiaztítókat amiket lemoshatok a bőrömről. Színtelen, szagtalan, jól habzik, szépen leszedi a sminket. Nem szárít, nem irritál. Teljes tisztaságérzetet ad. Annyi negatívum, hogy talán kicsit lehetne nagyobb a kiszerelés. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Vanesszaeszter

2018. január 4.

Jajj ez nagyon fura termék:D Amikor először kipróbaltam nagyon meglepődtem, az állaga egy az egyben a kézfertőtlenítőre hasonlított. Különben szuper, jól tisztít, színtelen szagtalan, nagyon tetszik a pumpás kiszerelés is. Egyáltalán nem irritálja a szememet, sem az arcomat. A tartósabb sminkkel is jól elbánik. Összességében abszolút nem rossz, ajánlom azoknak akiknek érzékeny bőrük van. Kipróbálok még más termékeket is, hiszen a miteszereimmel nem bánik el, de akinek nincsenek ilyen problémái azoknál 5 csillagot is érdemelhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

vikica00

2017. december 30.

Már vagy 2 tubussal elhasználtam korábban,most a 3. tubus felénél járok.
Az utóbbi időben csak ezzel mosom le a sminkemet,és meglepő módon maradéktalanul lehozza azt.. Kíméletes,nem szárít,nem irritálja a bőrt.
Viszont ha szembe kerül borzasztóan csíp,illetve használata után a bőröm kissé húzódik. Így csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Már vagy 2 tubussal elhasználtam korábban,most a 3. tubus felénél járok.

Blackxentric

2017. december 24.

Egyszer próbáltam, de annyira jó volt, hogy merek írni róla véleményt. Smink volt rajtam és gyorsan le akartam mosni. Anyukámnál ez az egy arctisztító van, úgyhogy ezt kellett használnom. Nagyon meglepett, mikor egy lépésben még a szempillaspirál is teljesen lehozta. Úgy érzem, ha elfogy a sminklemosóm ezt fogom megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Hoagirl

2017. december 13.

A Garnier sima micellás vizét kedvelem, gondoltam ennek is adok egy esélyt, de talán nem kellett volna... A sminkemet én gyógyszertári mosdókenőccsel szedem le, szóval ebben a tekintetben nem tudok véleményt formálni. Az esti arctisztító rutinom a sminklemosás, kávés radírozó szappan, zselés arclemosó, heti kétszer valamilyen arcmaszk és a ceremónia végén micellás víz kombóból áll össze, gondoltam ez a cucc lép majd a zselés lemosó helyére. Tisztítani tisztít, de olyan kis vérszegény habja van, és a használata után kellemetlenül húzódik a bőröm. Az íze borzalmas, tudom-tudom, nem enni kell, de mivel elég híg és lágy a habja ezért nekem mindig kerül a számba is, hiába óvatoskodom... A szaga meg egyenesen botrány, engem konkrétan az erjedő körte héjára emlékeztet, elég undi. Hogy valami pozitívumot is említsek, az adagolása nagyon könnyű és kényelmes, ez a pumpás kiszerelés nagyon pöpec, abban nincs hiba. :) Ennek ellenére az biztos hogy nem fogom újravásárolni, egyáltalán nem győzött meg ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

SMH

2017. december 13.

Én ezt mint zselés arctisztító gondoltam használni és nem mint micellás akármi. Elég nagy csalódás, de lehet hagy csak az előtte használt Vichy Normaderm arctisztítómhoz képest. Nekem nincs meg tőle az az igazán tiszta érzésem (nem a csikorgósra gondolok), nem habzik eléggé és elég fura szaga van - talán a műanyag csomagolás szaga nem tudom, de nem szeretem.
Szóval újravenni biztos nem fogom, még féláron sem.
Nem azt mondom, hogy abszolút használhatatlan és nem teszi a dolgát, mert a sminket azt leszedi, de nekem valahogy nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Szóval újravenni biztos nem fogom, még féláron sem.

PAncsi79

2017. december 10.

Miután a DM kivonta az évek óta használt, illatmentes arctisztítómat, "komoly kihívás elé állított az élet": viszonylag olcsó (legyen az arcápolóm drágább), könnyen elérhető, illatmentes arctisztítót találni az esti arctisztításhoz. Gyakorlatilag a polcokon található összes arctisztító összetevőlistáját átbogarásztam...Mondjuk úgy, hogy sokat spórolok azzal a döntéssel, hogy illatmentes termékeket használok az arcomra, nem hagynak a gyártók túl sok teret a kísérletezgetésre.
Amikor végül megláttam ezt a kiszerelést, már kezdtem feladni a reményt, ám szerencsére ebből végre kihagyták a (szerintem felesleges) parfümöt az összetevők közül! Mivel a sminklemosáshoz bevált a márka rózsaszín kupakos micellás vize, gyorsan bedobtam a kosaramba és siettem fizetni.
Nagyon tetszik a kiszerelése, igazán könnyű az adagolás ezzel a pumpával (ha kifogy, szerintem újrahasznosítom).
Sminklemosásra nem ezt használom, így arról nem tudok nyilatkozni, a sminktől már megtisztított arcom lemosására viszont bevált! Nagyon enyhén habzik csupán, ami engem nem zavar, eddig is ilyesmit használtam. A használata után nem feszül, nem húzódik a bőröm, kíméletesen tisztít.
Remélem sokáig kapható lesz és sokáig barátok leszünk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Remélem sokáig kapható lesz és sokáig barátok leszünk!

Macska27

2017. december 4.

A Garnier micellás vizet is szeretem és nekem ez a termék is bevált. Számomra sokkal kényelmesebb és gyorsabb, hogy este zuhanyzás közben megszabadulhatok a sminktől és a szennyeződésektől. Nem kell fürdés előtt és után vattakoronggal és a micellás vízzel szórakoznom. Nem csípi a szemem, bár nagyon ügyelek rá, hogy ne kerüljön bele. A szemfestéket nem távolítja el tökéletesen, így fürdés után még használok szemfesték lemosót vagy micellás vizet. De a sminket maradéktalanul leszedi. A micellás vizes vattakorongon a szemfestéken kívül semmi egyéb nem marad, így az arcomat már nem is szoktam azzal át törölni. Utána hidratálok. Nem szárítja és nem irritálja a bőrömet. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Lestine

2017. november 28.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam. Eredetileg valami olyasmit kerestem, ami jó reggeli arcmosáshoz és leszedi az esti hidratálók ragacsos maradványát, anélkül, hogy szárítana. Mivel a micellás víz párja már hű társam egy ideje, gondoltam adok egy esélyt. Nem bántam meg. Azóta már este is használom, tökéletesen leszedi a sminket, nyugtatja a bőrt. Nem szárít. És nem okozott egy pattanást sem a problémás bőrömön. Kifejezetten tetszik a semleges illata. Azóta a 3.flakont használom és imádom. Bár szembe ne kerüljön, az nagyon csípte, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.