Garnier

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   32 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: picurcica, az összetevőket feltöltötte: edina.zsengeller, Módosítva: 2016. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált

Fedezd fel egy hétnyi szérum erejét egyetlen kendőmaszkban. NYUGTATÓ MASK KAMILLA + + HYALURON SAV+ HIDRATÁLÓ SZÉRUM.
Száraz és érzékeny bőrre. Hidratált, nyugodt bőr feszülő érzet nélkül.

kreammania

2017. január 27.

Én most először használtam ilyen maszkot,amit fel kell tenni.Először kifejezetten hideg a maszk,ahogy az arcodra teszed.Ez egész elég szokatlan,mert egy textilt teszel az arcodra és úgy nézel ki vele,mint egy múmia :D Közben alig látsz ki a lyukon,ami a szemnek van és a hátoldalról próbálod olvasni az instrukciót....vicces,még nézni is(tesóm szerint). Én 20 percig hagytam fent,aztán lemostam vízzel a maradékot a bőrömről,mert nem szívta be teljesen a bőröm a szérumot.Végeredményben jól hidratálta a bőröm és szép,puha lett tőle,nem hozott ki új pattanást vagy hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 27.

Sancsa

2017. január 25.

Tegnap próbáltam ki. Még sosem tettem fel maszkot, fura érzés volt. Ami negatív: hatalmas! nem tudom, mekkora óriásfejekre tervezték, de én alig tudtam eligazítani az arcomon, államnál pl. lelógott, így az a rész "kárbaveszett", s itt-ott elállt bőrömtől, ott sem hasznosult a szérum. Valóban pocsékolás ennyit beletenni a maszkba, mert félóra alatt sem szívódott fel mind, s a tasakban is maradt bőven. Úgyhogy nem túl gazdaságos főleg, hogy alapból nem olcsó. Pozitív: friss, üde érzés utána, valóban tiszta érzet, simább bőr (amit a férjem is megjegyzett, miután leszedtem a maszkot, bár előtte azt mondta"jézusom" mikor meglátott :D).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

doreszka94

2017. január 5.

A kék nagyon bevállt, ezért mind a 3 fajtából vettem. Ezt próbáltam most, szintén nagyon jó. Tovább hagytam fent, nagyon jó puha és selymes tapintãsú lett az arcom. Sok cucc van benne,így nem dobtam ki. A kéket is háromszor hasznãltam, annak ellenêre, hogy csak egyszeri használatra van. Nagyom jó maszkok, érdemes kipróbálni ôket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Mannose, Sodium Hyaluronate, Sorbitol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1