Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2013. március 21.

Kategória:   Hajápolók

Dúsít és életerőt ad. Vékonyszálú, lapos hajra.

picipocak

2013. augusztus 2.

Tényleg dúsít, nem nehezíti el a hajat, bár az én hajamhoz még ez is kevés:/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Tényleg dúsít, nem nehezíti el a hajat, bár az én hajamhoz még ez is kevés:/

nyrktlin

2013. július 30.

Szeretem az illatát, mert olyan furi, különleges. Csak akkor használom, ha olyan kedvem van, de jót tesz a hajamnak. Elég sokat szoktam rákenni belőle, nagyjából mindenhová. A frufrumnál nagyon száraz a fejbőröm, de ha ezzel kenem be, akkor egyáltalán nem látszik, mert nagyon jól hidratál. Fényes tőle a hajam és nem érzem szárazabbnak. Szeretem használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

Babooca

2013. március 30.

Egyszer a DM-ben járva ezt kaptam le a polcról az illata miatt. Akkoriban nagyon sok szilikonos hajápolót használtam, tégelyeket halmoztam fel, feleslegesen. Nagyon nem vált be akkor, ugyanis ez nem volt szilikonos, nem értem el vele azt a hatást, amit akkoriban azokkal. De most már, mióta abbahagytam a szilikonos samponok és balzsamok használatát, ez is bevált. Anyukám kedvence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

sztike

2013. március 23.

Nagyon szeretem. :) Nem az elsőt használom belőle, és nem is az utolsót! Nagyon finom az illata, kellőképpen ápol és szinte magától oszlik el a hajamon. Nem zsírosít és még szilikonmentes is. Tökéletes!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 23.

rocksteadycat

2013. március 16.

Imádom az illatát. Selymesebb, dúsabb lesz a hajam szárítás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

Imádom az illatát. Selymesebb, dúsabb lesz a hajam szárítás után.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. március 6.

Kellemes illatú, dús habot képező sampon. Valóban tartást adott a hajamnak, élettelibbnek, dúsabbnak éreztem szárítás után (pedig direkt nem használtam hajformázót). Egyelőre nem zsírosodik jobban, illetve nem korpásodik, nem viszket a fejbőröm, tehát rendbenlevőnek tűnik. Festett hajra mindenképp kell a balzsam is, önmagában nem elegendő a sampon, de ez normális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 6.

Antioxidánsok: Faex, Yeast Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.