Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Geek & Gorgeous 101 aPad szérumot keresek
Ár: Keresem , Eladó: wonderful
Állapot: bármilyen, Helyszín: --, fizetés: --

JuditTTT

2020. április 6.

Tényleg remek szérum. Régóta küzdök hormonális melasmával. Ált. évente lézereztetem, de az nem a legkellemesebb dolgok egyike, és mellé kell egy rakás cucc még (c-vit, retinol, arbutin, stb.), h. tartós legyen az eredmény. Eddig az Ordinary verziót használtam, kevéske eredménnyel, no, ez, a maga 20%-os arányával nagyon tuti!!! Egy használat után látványosan (!!!) halványított a maradék melasmámon (ami szeplőnek tűnik közelről ugyan, de akkor se legyen ott, mert nagyobb foltokba összeáll egy idő után, főleg nyáron). Én nem szeretem a barna bőrt, max. lábon egy kis szín és ennyi, mindig is hófehér voltam, ezt szoktam meg, és a melasma ebbe piszkít bele nekem. Ez a szérum igen hatékonynak bizonyult ellene, úgyh. leváltottam az Ordinary-t rá boldogan. És persze egyéb problémákra, mint pórusok, erecskék, pattanás, mitteszer, kifényesedés, stb. arra is remek. Egységesebb, matt fejem van tőle smink nélkül, amit én kedvelek, mert nem szeretek sokat sminkelni. Szóval vegyed, vigyed, jó lesz neked is, de a napvédőt se felejtsd el ám!!! Annál semmi se fontosabb! Jah, igen, ez nem sav amúgy, csak úgy hívják, lehet peptiddel, C-vitaminnal, savakkal is együtt használni. Ez ilyen adu ász, mindenhez passzol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 6.

leilaaa

2020. február 8.

Egyszerűen I M Á D O M . Teljesen kétségbe voltam esve a bőrömmel kapcsolatban, bármit használtam rá nem hatott semmi, pedig sok terméket kipróbáltam a skinsmart oldaláról. A szám körül folyamatosan jöttek elő a fájdalmas nagy pattanások illetve az orcáim oldalain. Megrendeltem ezt a terméket plusz a TO niacinamide 10% + cink 1% szérumját és ez a kettő együtt csodát tett az arcommal. A TO-s terméket már használtam korábban de nem igazán volt hatása, de gondoltam adok neki egy új lehetőséget ezzel a szérummal és nem csalódtam. kb 2 hete használom már ezt a kettő szérumot, a TO-t reggel az APAD-ot este hidratálókrémmel együtt persze és fényvédővel, és nem jöttek elő új pattanásaim. Ha volt egy-egy kezdetleges pattanásom is a nap folyamán, este használtam ezt a szérumot és reggelre ELTŰNT. Sokkal szebb az arcom, nem is használok alapozót már mindennapokra csak korrektor + púder. Valószínűleg újra fogom venni és az arcápolási rutinom oszlopos tagja lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

gyongyikeolasz

2020. február 1.

Már vagy háromszor újravettem és nekem bevált. Halványítja a pattanások után maradt hegeket és csökkenti a bőr pirosságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Nessy

2020. január 18.

Mind a négy G&G szérumot megvettem, és lelkesen használtam őket, de ez a termék nem marad a rutinomban. Rosszat nem tudok rá mondani, selymestette a bőröm, pattikat, irritációt nem okozott, de hosszas gondolkodás után úgy döntöttem, hogy csak a B-Bombot fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Dhewilgirl

2019. december 11.

Már több mint a fele elfogyott, de bevallom, még nem győzött meg arról, hogy miért is jó ez nekem :( Semmi olyan extrát nem csinál, amire azt mondanám, hogy megéri nekem a megvétele, így valószínűleg nem is fogom újravenni. Kárt nem csinált, ez végülis pozitív, de se nem kevésbé zsíros, se nem kevésbé pattanásos, se nem kevésbé pirosabb a bőröm, foltok maradtak. A hidratáltságot érzem, de azt bármi tudja, akár még jobban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Dana1983

2019. november 29.

Sajnos irritálja az extra érzékeny bőrömet, tiszta vörös lett tőle a fejem. Hiába keverem akárhogy, akkor is. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

balintadrienn

2019. november 20.

A reggeli rutinom része. Kihagyhatatlan. Mérsékelte a bőröm zsírosodását. Majdnem vizes állagú, könnyen beszívódó termék. Nem fényesre, de nem is mattra szárad. Tökéletes. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

ppetruc

2019. november 19.

Update: a bőrápolási rutinom picit átalakult, átkerült a reggeli rutinomba a TO 12%-os C-vitaminos széruma mellé. Már a második üveg végén járok, biztosan újra fogom venni. A bőröm zsírossága rengeteget javult, már nem csillog a fejem úgy mint a diszkógömb, egy-egy tinikezelés után is sokkal hamarabb jön rendbe a bőröm, mint régen.

Az esti bőrápolási rutinom része a Cheer up után, a HA 5 light mellett. Nagyon könnyen beszívódik, kissé ragacsos érzetet hagy a bőrön, de ezzel esténként nem igazán foglalkozom. Egyenlőre a bőröm zsírosságán nem érzek pozitív irányú változást, reménykedem, hátha a későbbiekben ez változni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

epipremnum

2019. november 16.

Reggeli rutinom része. Jelentősen halványított az orcáim pirosságán, talán még a miteszerek ellen is segít bár arra jópár másik terméket is használok. Szuper hatóanyag (de valamiért nem találkozom vele csak egy-két terméknél), diákbarát ár, szimpatikus márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

muszika

2019. november 15.

Nekem szaritja a borom sajnos, igy elkezdtem csak az allvonalon hasznalni, ahol a legtobb pattanasom szokott lenni. Szerintem ennek is koszonheto, hogy kevesebb van mostanaban a foltokbol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.