Best of Beauty 2019

Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
havasikata

2019. július 11.

Egyre szebb a bőrképem, a Cheer up hámlasztóval és a niacinamide szérummal egyszerre kezdtem el használni. Eltűnt a pirosság, szépen nyugtatja a bőrt. Nekem minden teljesült, amit a leírásban ígért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

Mila85

2019. július 8.

Nagyjából egyetértek az előttem szólóval. Nekem a fő célom a folt halványítás, pirosság csökkentés, hidratálás, ebben a sorrendben. 2 üveggel használtam el. Tavaly amikor bejött akkor is. És ugyanazt érzem mint akkor. Foltokat abszolút nem látom hogy halványítaná, sőt jött ki új is, pedig tényleg felkenem a fényvédő mennyiséget, fél, 1 teáskanálnyit (Paulás), naponta többször újrakenve. Legalább annyinak örültem volna ha újabb nem jön ki. Érzékeny bőrömre jó volt, nem különösebben zsíros a bőröm 30 fok alatt, inkább normál. Főleg a hidratáló hatását éreztem, mert nem is igényeltem plusz hialuron savat mellé, habár a fényvédő krémem elég tápláló. Szóval valószínű nem veszem újra, inkább rámegyek a tiszta azelain savra, nekem ez túl kevés, bár kellemes volt felkenni, de nem látom értelmét hogy költsek rá. Havonta 1 üveg nekem elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

katalinmester13

2019. április 21.
Elfogyott az első üvegcse. Pigmentfoltkezelésre szerettem volna. Arra eddig nem vált be sajnos. Az állaga hígabb gélszerűség. Önmagában gyorsan beszívódik, de ha van alatta valami (mégha ugyenezen termékcsalád teljesen folyékony, vízszerű C-vitaminos szérumjáról is van szó), akkor már fennakad, réteget képez. Fölé is csak valami nagyon vékonyka krém kerülhet. Ez valószínűleg a bőröm "hibája", egyszerűen nem bírja a rétegeket. A pattanásaimra sem volt túl nagy hatása. Viszont egy kicsit hidratál, és a tágabb pórusokat kissé összekapja. Nem érzem nélkülözhetetlen terméknek. Van még egy üveggel. Ha kezd valamit a foltjaimmal, marad. Ha nem, továbbkeresgélek.

2019. július 2.
Elfogyott a második üvegcse is. Véleményem változatlan. Hidratáló hatásán kívül nem éreztem semmi mást. A foltjaim ugyanúgy megvannak, nem halványodtak. Mellette fenyvédőzöm ezerrel. Ja nem, 50-nel. :) Elfogyott, nem használtam helyette semmit kb. másfél hétig. Nem hiányzott. Tehát számomra nélkülözhető termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

2019. április 21.

racz1012

2019. július 1.

2 üveg fogyott el belőle. Különösebb változást nem okozott, nem vettem észre hogy a bőrömre komolyabb hatással lett volna, bár lehet hogy ez is hatásának számít, hogy nem jött kis semmi csúfságot az arcomon. Reggelente az állaga miatt jól esett használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

narancsdzsem

2019. június 30.

Nagyon bíztam az ígéreteiben, de sajnos egyik sem teljesült. A bőrzsírosságot nem csökkenti úgy, mint a TO Niacinamide-ja, hidratálás semmi.húzódik utána a bőröm. Nekem fölösleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

zsofiakrly

2019. június 18.

Az arcom pirosságára és a pattanásaimra vettem. Már az első használat utáni reggelen néztem, hogy wow. :) Az állam alatt megjelent egy kis purging, jelentősen gyorsabb pattanás megjelenéssel és eltűnéssel, ez pár hét után mérséklődött. Imádom, biztosan újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Szandri

2019. június 15.

Egyszerűen imádom, már többször újra rendeltem! Hatékony a pattanások ellen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Egyszerűen imádom, már többször újra rendeltem! Hatékony a pattanások ellen!

ppetruc

2019. június 14.

Az esti bőrápolási rutinom része a Cheer up után, a HA 5 light mellett. Nagyon könnyen beszívódik, kissé ragacsos érzetet hagy a bőrön, de ezzel esténként nem igazán foglalkozom. Egyenlőre a bőröm zsírosságán nem érzek pozitív irányú változást, reménykedem, hátha a későbbiekben ez változni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

lucaanna

2019. június 12.

Szerintem nagyon jó, a bőrképem egészségesebb, egységesebb, ragyogóbb, ami másoknak is feltűnt. A rosaceámnak is jót tesz! Esténként használom, reggel pedig a hialuronos g&g szérumot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Lillus96

2019. június 2.

Nekem bevált, bár a Cheer up hámlasztóval egyidőben kezdtem el használni, szerintem mindkettőnek köszönhetem az egyre szebb bőröm. Számomra mindent hoz, amit a leírásban ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.