Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Geek & Gorgeous 101 aPad szérumot keresek
Ár: Keresem , Eladó: wonderful
Állapot: bármilyen, Helyszín: --, fizetés: --
vombatszombat

2019. november 9.

A zsírtermelés normalizálása azonnal észrevehető, nekem kicsit túl is szárította a bőröm, furcsán húzódott tőle. Érdekes egyébként, mert ugyan szárítja a bőröm, húzódik tőle, nap végére mégis átfénylik. A B bombbal együtt használom, (ezt reggel, a bombot este) mellette a szokásos hámlasztókkal, egyelőre azt nem tudom kijelenti, hogy csökkentek a pattanások, mert sajnos elő-előjönnek, de talán picit javított a helyzeten. Most fog elfogyni a flakon, egyelőre nem rendelem újra, mert így télen nem hiányzik a plusz bőrszárítás, de valószínűleg tavasszal elgondolkodom majd rajta, illetve meglátom, hogy a bőröm mennyire igényli majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

wasp

2019. november 4.

Kiegészítésként használom a márka B Bomb névre hallgató széruma mellé, nappalra. Így, más termékkel kombináltan hatékony fegyver a pattanások és mitesszerek ellen. Nem tudom, hogy magában csinál-e valamit, úgy még sosem próbáltam. Nem létszükséglet, szerintem csak akkor veszem újra, ha le lesz árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 4.

bernadettu

2019. október 22.

Update: miután elfogyott nem vettem újra, elhagytam a megszokott rutinomat és a bőrömön ez meg is látszott. Azóta újravettem és észrevettem javulást,hogy nem fénylik annyira a bőröm és a pattanások is kevésbé jönnek, de azt nem tudom most sem kijelenteni, hogy csodaszer lenne

Ez egy olyan szérum, aminek azonnal érezhető a hatása abból a szempontból, hogy normalizálja a zsírtermelést.
Emellett G&G Calm down hámlasztót illetve Ordinary Niacinamide + Zink szérumot is használok, sokkal szebb az arcképem, önmagában ez a termék nagyon jó, de csak az előbb emltett termékek használatával/ bevezetésével vettem észre változást a pattanások után maradt pigmentfoltjaimon.
Szerintem újra fogom venni, mert nekem a szérum formula vált be a legjobban, a krémeket nehéznek érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Amadea

2019. október 22.

Teljesen elhasználtam egy üveggel, sajnos semmilyen pozitív hatását nem vettem észre, nem hiányzik a rutinomból. Nekem a faggyútermelés normalizálásában csak a gyakori hámlasztás és az agyagmaszkok segítettek, se a TO Nia+Cink széruma, se ez nem tett hozzá a keresztes hadjárathoz, a pattanás utáni foltokat se érzem, hogy halványította volna.
A három csillagot a könnyed állaga, gyors beszívódása miatt kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

A három csillagot a könnyed állaga, gyors beszívódása miatt kapja.

Kremcica

2019. szeptember 11.

Update 2:
Újravettem, de semmi de semmi hatását nem érzem. Mintha vízzel kenegetném a bőrömet. Valószínűleg mint hámlasztó nekem erősebb kell, folthalványító/zsírosodást csökkentő/hidratáló hatását sem érzékeltem sajnos. :(

Update:
Pont egy hónapja írtam a véleményemet és azóta sem hiányzik a rutinomból. A mellette használt dolgok azóta sem változtak, ergó túl nagy hatása nem volt a bőrömre. Nem lesz utánpótlásom.

Elhasználtam egy üveggel és még mindig kérdőjeles számomra ez a termék. Van amikor látom a hatását és elképesztően jó, máskor mintha vízzel kenném a bőrömet. Próbáltam rendszeresen használni és próbáltam mikor előjöttek a pattanások és a piros száraz foltok. Az állaga szuper, még mikor érzékeny is volt a bőröm se irritált. Azért az állaga miatt gyorsan is fogy, de baráti ára van a benne lévő anyag koncentrációhoz képest. Nekem a zsírosodáson nem változtatott, nem rontott de nem is javított, tetszett hogy valamelyest hidratált is illetve más termékekkel gond nélkül lehetett rétegezni. Gondolkodom hogy vegyek e még egy üveggel vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Update 2:

Update:

WorkingClassGirl

2019. augusztus 13.

Nagyon szerettem az azelain savat, sok terméket használtam (Skinoren, TO, Finacea), foltok eltüntetésére, a pirosakéra is, nekem ez a hatóanyag vált be a legjobban. Az állaga viszont egy idő után elviselhetetlen lett, ahogy az esti rutinomba retinoidokat kezdtem beépíteni.
Ezért ez a szérum nagyon betalált nekem. Az első üveg tesztelésekor más aktív kencét, szérumot, hámlasztót stb nem használtam, csak ezt, így biztos lehetek benne, hogy ez a szérum az én bőrömön hoz egy kb 10% azelain savnak megfelelő hatást.
Az állaga csodás, könnyű, alig érezni, hogy felkentem, a jó értelembem, jól rétegezhető, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

morningflower

2019. augusztus 13.

Szeretem ezt a cuccot. Szépen mérsékelte a zsírtermelést - de az is tény, hogy elég szép rutint sikerült összeraknom a tavaszi-nyári szezonra. Most nem rendeltem magamnak újra, mert ezt elhagyva is szép a bőröm, nem ordítanak a pórusaim, és nem tocsog a t-vonalam - így nem egészen tudom, most akkor a rutinomnak, vagy célzottan ennek a terméknek is köszönhettem-e valamit. Tény, hogy jó rutin nélkül egy 2-3000 Ft-os szérum nem lesz csodaszer, ezért őt nem kell hibáztatni, ő csak jól kiegészíti azt, amit egyébként teszünk :) A párom viszont kért belőle, neki bevált nagyon, így nála majd heti 3-4 alkalommal bevetem én is.

ostra

2019. augusztus 4.

nekem nem volt eddig szerencsém a márka termékeivel, és ez is pont olyan, mint a többi. nem rossz kenegetni, de semmit sem csinál. kis hidratáló hatásról tudok beszámolni, más egyébről nem. de legalább nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Hadi

2019. július 28.

A második üveggel használom. A piros foltjaim egyre kisebbek és a pigmentfoltjaim is meggyőzően halványodtak. Főleg ezeknek a kezelésére építettem fel a rutinomat és ha önmagában nem is csodatermék, de hozzáteszi ő is a magáét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

havasikata

2019. július 11.

Egyre szebb a bőrképem, a Cheer up hámlasztóval és a niacinamide szérummal egyszerre kezdtem el használni. Eltűnt a pirosság, szépen nyugtatja a bőrt. Nekem minden teljesült, amit a leírásban ígért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.