Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
narancsdzsem

2019. június 30.

Nagyon bíztam az ígéreteiben, de sajnos egyik sem teljesült. A bőrzsírosságot nem csökkenti úgy, mint a TO Niacinamide-ja, hidratálás semmi.húzódik utána a bőröm. Nekem fölösleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

zsofiakrly

2019. június 18.

Az arcom pirosságára és a pattanásaimra vettem. Már az első használat utáni reggelen néztem, hogy wow. :) Az állam alatt megjelent egy kis purging, jelentősen gyorsabb pattanás megjelenéssel és eltűnéssel, ez pár hét után mérséklődött. Imádom, biztosan újra fogom rendelni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Szandri

2019. június 15.

Egyszerűen imádom, már többször újra rendeltem! Hatékony a pattanások ellen!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

Egyszerűen imádom, már többször újra rendeltem! Hatékony a pattanások ellen!

ppetruc

2019. június 14.

Az esti bőrápolási rutinom része a Cheer up után, a HA 5 light mellett. Nagyon könnyen beszívódik, kissé ragacsos érzetet hagy a bőrön, de ezzel esténként nem igazán foglalkozom. Egyenlőre a bőröm zsírosságán nem érzek pozitív irányú változást, reménykedem, hátha a későbbiekben ez változni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

lucaanna

2019. június 12.

Szerintem nagyon jó, a bőrképem egészségesebb, egységesebb, ragyogóbb, ami másoknak is feltűnt. A rosaceámnak is jót tesz! Esténként használom, reggel pedig a hialuronos g&g szérumot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Lillus96

2019. június 2.

Nekem bevált, bár a Cheer up hámlasztóval egyidőben kezdtem el használni, szerintem mindkettőnek köszönhetem az egyre szebb bőröm. Számomra mindent hoz, amit a leírásban ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

sziluetta

2019. június 2.

Kb másfél hete használom. Először nagyon elégedetlen voltam (ugye egy használat után vártam a csodát), és nem láttam hogy sokat segített volna a pattanásokon. Aztán így másfél hét után reggel+esti használattal azt kell hogy mondjam, hogy szebb a bőröm és kevésbé zsírosodik. Most valami nagyon kiütött, arra nyilván nem csodaszer, a pigment foltok az arcomon még megvannak, de másfél hét alatt se várjuk csodát. Majd hosszabb használat után updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

sün

2019. május 31.

5 hete használom, semmi különöset nem tapasztalok. Néhány, nem túl erős pigmentfoltom van az állcsontom környékén, ezeknek a halványítását vártam volna. Nem igazán történt semmi. Fürdés után használom, de önmagában egyáltalán nem elég, nem táplál, húzódik kicsit a bőröm utána. Az állaga zselés, egyetlen pillanat alatt eltűnik/elillan, a fene se tudja... Ezért nem érződik, nem látszik, hogy pontosan hova kentem már és hova nem. És ez a gumis pipetta...fúúúj! Utálom a gumi minden formáját, szerintem a legkevésbé sem esztétikus, nem higiénikus, és nagyon nem elegáns! Nekem ez nem kelt professzionális hatást. El fogom használni, mert ártani nem ártott, de nem is tett semmit.
Update: ez nem a hatására vonatkozik. A gumi... nem elég, hogy gusztustalan, még szét is jön. A kupak tekerős része ugye műanyag, ebben van a gumi. Nem fogtam meg sosem erősen, nem húzgáltam, nem szorítottam, semmi, mégis kijött belőle a gumi. Alig tudtam visszaapplikálni, kézzel nem is ment, egy hegyes ollóval kellett. Továbbra sem a szívem csücske.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

oti78

2019. május 21.

Többlépések esti rutinom része, a szérumok sorában az 1. Tetszik az adagolás az állag. Nekem eddig a leghatásosabb a kinyomhatatlan gumós pattanások ellen. Már másnapra leviszi azokat. Pirosság csökkentésében, egységesítésben nem látok változást, de a pattanások ellen csodaszer.
Újravevős, bár félek, hozzászokik a bőröm, így a következő valami más (BHA) lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

mlnd

2019. május 20.

Az itteni sok jó vélemény alapján megvettem. Nagyon akartam szeretni, de nem tudtam. Pár nap kellett és borzalmasan pattanásos voltam tőle, a bőröm nem szerette. Abbahagytam a használatát és azóta már jobb, de nehéz volt visszaállítani a bőrömet. De azért szuper, mert olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.