Best of Beauty 2019

Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Csobanka

2019. március 24.

Őszintén szólva én nem láttam nagy változást magamon, nem az a tapasztalatom, mint a Skinorennel, ami rögtön segít. Viszont kevésbé zsírosodik a bőröm ha ezt használom bb krém alá. Ha kifogy a Skinom akkor ezt használom majd a magister chiao chiájával éjszakára és utána újrajelentek.

Addig is 4* mert inkább segít, mint árt és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Addig is 4* mert inkább segít, mint árt és nem irritál.

Hajnike

2019. március 14.

Nem régóta használom ezt a terméket és a GG cheer up-pal együtt kezdtem el. Ezt reggel, azt este használom a rutinban. Ugy erzem puhabb lett a bőröm es a miteszerek is halvanyultak, valamint a számuk is csökkent. Nagyon könnyen felszívódik és azonnal hidratál, nagyon jó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

ssyakaky

2019. március 12.

két üvegcsével használtam el, pirosságokat, gyulladásokat nagyon szépen lehúzta, meglévő foltokon is halványitott. lényegében szerintem mindent betart, amit ígér. nagyon jól beépíthető meglévő rutinba, hamar beszivodik. újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

eszo87

2019. március 11.

nagyon szeretem ezt a terméket.nagyon könnyed szérum.pikkpakk beszívódik. reggel és este is használom.alap darabbá vált számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

zsofc

2019. március 10.

Alapvetően nagyon szimpatizálok a márkával, mindig kipróbálom az új termékeiket. Ebből elhasználtam egy üvegcsével, de hatását nem érzékeltem. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

kremezs

2019. március 10.

A másik két G&G termék amit próbáltam nagyon bejött, és itt is rengeteg pozitív véleményt látok csak, úgyhogy nagyon szeretném szeretni. De valamiért nekem olyan érzés, mintha megkötne az arcomon, teljesen maszkszerű érzetem lesz, miután felteszem. Lehet, hogy valamit rosszul csinálok, pedig már próbáltam kevesebbet / többet felvinni, vizes arcra kenni, de mindig ugyanaz a végeredmény. Emiatt nem nyúlok gyakran érte, úgyhogy a hatásáról nem annyira tudok beszámolni, de még próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

senskin

2019. március 8.

Nos, kiváló készítmény.
- Mitesszerre hajlamos, tág pórusú zsíros bőrre!
Én úgy használom, hogy 2% os bha hámlasztó folyadék. Aztán aPad és kombinált bőrre való hidratáló, én most paula calm-ot használom, de jó fölé bármilyen másik féle is, ami bevált.
Reggelre: bababőr! Reggel nem használok hámlasztókat, reggel jöhet valami niacinamid, vagy pore szérum, egyéb szérum és krém, majd alapozó. Az alapozó is sokkal szebben eldolgozható, ha szebb a bőr! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Nos, kiváló készítmény.
- Mitesszerre hajlamos, tág pórusú zsíros bőrre!

klaresz

2019. március 6.

Ez egy csoda. 10 év szenvedés, kísérletezés és kínlódás után végre mindent kényelmesen megold számomra egy szérum: sokkal hatékonyabb, mint a csípős, büdös, ragacsos C-vitaminos szérumok. 3000 Ft kis ár volt ahhoz képest, hogy teljesen rendbe tette a bőrömet, szinte pár nap alatt! Nem is tudom, mikor láttam utoljára ilyen egészségesnek az arcom. Imádom. És a legjobb, hogy még csak nem is csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Berberis

2019. február 27.

Egy üvegcsével elfogyasztottam, majd egy hónapig nélkülöznöm kellett. Ekkor jött ki, hogy tényleg hatásos! Egyszer csak azt vettem észre, hogy mikor a tükörbe nézek napközben, hiába a hideg idő, eléggé átfényesedett az arcom, amitől már elszoktam ez elmúlt pár hónapban. Közben mást nem változtattam, ugyanazt a bb krémet használtam, ugyanazt a púdert stb. Kellett egy hét, míg rájöttem, hogy ez a kis csoda szérum hiányának a jele. Amint lehetett, be is szereztem újra, azóta ismét kibírja az arcom késő délutánig újrapúderezés nélkül! Kíváncsian várom, melegebb időben hogyan alakul majd a dolog, addig is töretetlenül imádom! Állagáról elmondható, hogy elég vizes-géles, könnyed szérum állag, ami nekem pikk-pakk felszívódik. Pár másodperc és már mehet is fölé a hidratáló. Én esténként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Vikcsu98

2019. február 25.

Pozitív csalódás volt ez a szérum. Az állaga nagyon tetszik. Géles, nem túl folyós, nem is túl sűrű, tökéletes. Nagyon szépen lenyugtatja a bőrömet, eltünteti a pirosságot, és amin nagyon meglepődtem, hogy nagyon kellemesen hidratálja a kombinált bőrömet. Ez egy szuper a rutinomba könnyen beilleszthető szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.