Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

gyongyikeolasz

2020. február 1.

Már vagy háromszor újravettem és nekem bevált. Halványítja a pattanások után maradt hegeket és csökkenti a bőr pirosságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

Nessy

2020. január 18.

Mind a négy G&G szérumot megvettem, és lelkesen használtam őket, de ez a termék nem marad a rutinomban. Rosszat nem tudok rá mondani, selymestette a bőröm, pattikat, irritációt nem okozott, de hosszas gondolkodás után úgy döntöttem, hogy csak a B-Bombot fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Dhewilgirl

2019. december 11.

Már több mint a fele elfogyott, de bevallom, még nem győzött meg arról, hogy miért is jó ez nekem :( Semmi olyan extrát nem csinál, amire azt mondanám, hogy megéri nekem a megvétele, így valószínűleg nem is fogom újravenni. Kárt nem csinált, ez végülis pozitív, de se nem kevésbé zsíros, se nem kevésbé pattanásos, se nem kevésbé pirosabb a bőröm, foltok maradtak. A hidratáltságot érzem, de azt bármi tudja, akár még jobban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Dana1983

2019. november 29.

Sajnos irritálja az extra érzékeny bőrömet, tiszta vörös lett tőle a fejem. Hiába keverem akárhogy, akkor is. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

balintadrienn

2019. november 20.

A reggeli rutinom része. Kihagyhatatlan. Mérsékelte a bőröm zsírosodását. Majdnem vizes állagú, könnyen beszívódó termék. Nem fényesre, de nem is mattra szárad. Tökéletes. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

ppetruc

2019. november 19.

Update: a bőrápolási rutinom picit átalakult, átkerült a reggeli rutinomba a TO 12%-os C-vitaminos széruma mellé. Már a második üveg végén járok, biztosan újra fogom venni. A bőröm zsírossága rengeteget javult, már nem csillog a fejem úgy mint a diszkógömb, egy-egy tinikezelés után is sokkal hamarabb jön rendbe a bőröm, mint régen.

Az esti bőrápolási rutinom része a Cheer up után, a HA 5 light mellett. Nagyon könnyen beszívódik, kissé ragacsos érzetet hagy a bőrön, de ezzel esténként nem igazán foglalkozom. Egyenlőre a bőröm zsírosságán nem érzek pozitív irányú változást, reménykedem, hátha a későbbiekben ez változni fog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

epipremnum

2019. november 16.

Reggeli rutinom része. Jelentősen halványított az orcáim pirosságán, talán még a miteszerek ellen is segít bár arra jópár másik terméket is használok. Szuper hatóanyag (de valamiért nem találkozom vele csak egy-két terméknél), diákbarát ár, szimpatikus márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

muszika

2019. november 15.

Nekem szaritja a borom sajnos, igy elkezdtem csak az allvonalon hasznalni, ahol a legtobb pattanasom szokott lenni. Szerintem ennek is koszonheto, hogy kevesebb van mostanaban a foltokbol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

mano

2019. november 14.

Sosem volt túl sok pattanásom, de az a néhány furunkulus persze zavar, ami időnként felbukkan (cserébe jó nagyok).Bár sok mindent használok, de úgy veszem észre, hogy segített egységesebbé tenni a bőrömet és mérsékelni a pattanásokat - bár még mindig kijön időnként egy :( az állaga szuper, kellemes használni, az ára is remek, örülök, hogy magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

vombatszombat

2019. november 9.

A zsírtermelés normalizálása azonnal észrevehető, nekem kicsit túl is szárította a bőröm, furcsán húzódott tőle. Érdekes egyébként, mert ugyan szárítja a bőröm, húzódik tőle, nap végére mégis átfénylik. A B bombbal együtt használom, (ezt reggel, a bombot este) mellette a szokásos hámlasztókkal, egyelőre azt nem tudom kijelenti, hogy csökkentek a pattanások, mert sajnos elő-előjönnek, de talán picit javított a helyzeten. Most fog elfogyni a flakon, egyelőre nem rendelem újra, mert így télen nem hiányzik a plusz bőrszárítás, de valószínűleg tavasszal elgondolkodom majd rajta, illetve meglátom, hogy a bőröm mennyire igényli majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.