Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
babyface

2018. november 15.

hogy én mennyire imádom ezt a terméket! az ordinary azelain savas krémje után valami könnyedebb, szilikonmentes verziót szerettem volna mivel magát a hatóanyagot nagyon megszerettem. ezzel a termékkel két legyet ütöttem egy csapásra hiszen sokkal koncentráltabb és az állaga maga az álom az én zsíros bőrömnek. :) éjszaka használom retinolos ordinary szérummal a bőrképem EGY CSODA. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Alizka

2018. november 3.

Egy üveg elhasználása után azt mondhatom, hogy nekem működik. Valamennyire hidratál, szabályozza a zsírosodást, és kevesebb pattanásom van, mint előtte. Sajnos nyár végén, még nem tudni, mitől, de rengeteg pattanásom lett, majd kipróbáltam ezt, és sokat segített. Még nem teljes a siker, ezért sajnálom is, hogy most 2 hónapig nélkülöznöm kell. Jól esik használni, mert nagyon könnyed, hamar beszívódik. A bőröm színe is szebb, pedig előtte nem gondoltam, hogy ezzel is van gondom. Megjár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 3.

rrituss

2018. október 24.

Számomra a TO azelain savas krémje nem vált be, pár hét használat után piros, hámló foltok alakultak ki az arcomon, így azt kénytelen voltam elhagyni, és éppen akkor jelent meg a G&G-nél ez a kis azelain sav származék szérum. Kicsit kétkedve, de kíváncsian megrendeltem, és imádkoztam, hogy ő legyen hozzám gyengédebb, és ne bántson. Hát, mondanom sem kell, nagyon bevált! BHA hámlasztóval együtt üde bőrképet kaptam, és a régebbi pattanások után maradt foltjaim folyamatosan, szépen halványulnak, azújak pedig sokkal hamarabb eltűnnek, így én nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

szaboaniita

2018. október 20.

Szintén használom a márka cheer up hámlasztóját és a HA light szérumot. Zseniálisak ez a három cucc amik nélkül már nem tudnék élni :D Amióta használom őket a bőröm sokkal szebb. Én már tényleg próbáltam mindent és hosszú idők óta most a legszebb a bőröm. Nem tökéletes, lehet már sose lesz az, de ezek a termékek remekül kordában tartják a : zsírosságot, mitesszereket és pattanásokat. Akinek hasonló problémái vannak, mindenképpen tegyen egy próbát!! Nem sok mindent, de ezeket szívből ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

janka.s

2018. október 11.

Hála a kedvezményes bannernek (:-D) eszembe jutott, hogy még nem is véleményeztem ezt a kis mütymütyöt, pedig mennyire megszerettem! Nagyon nagy köszönet Apolkának az egész G&G koncepcióért, légyszi sose fogyjanak el! :-)
Sokat olvasgattam az azelainsavról, aztán a TO krémjével bele is vágtam anno, de elkövettem azt a hibát, hogy több dolgot kezdtem el egyszerre használni és valami nagyon nem tetszett a bőrömnek így leállítottam őket,- ez volt az első rövid pályafutásom vele -. Később rájöttem, hogy valszeg nem ő volt a ludas, de addigra már túladtam rajta. Amikor kijöttek az új G&G szérumok nagyon örültem nekik, invesztáltam is egy aPad és egy HA Light szérumba. Röviden: mindkettőt használom töretlenül és boldogan! A bőröm szép -nem makulátlan-, de én meg vagyok vele elégedve. Ez a szérum sokat segített a rendszeres kis pirosságaimon, és kordában tartja a pattanásokat is. A pigmentfoltos részt sajna én nem tapasztaltam, de valszeg itt az is közrejátszik, hogy a hámlasztásban "ellustulok" és kihagyom néha. Pikkpakk beszívódik, semmi ragacsos, furcsa érzetet nem hagy. Egy szó mint száz, szeretem - rendelem is a következő ellátmányt, ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

gabiba

2018. október 9.

Ajiba kaptam és tök jó, hogy kipróbálhattam. Egy üvegcse után se tapasztaltam különösebb folthalványító hatást. Állagra tök jó és kellemes, aranyos a design. Lehet adok neki most télen is egy esélyt és akkor jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

gothmarypoppins

2018. október 8.

Még évekkel ezelőtt használtam a Skinorent, ami jól rendbe tette a pattanásos bőröm, de egy idő után irritált. Innen megvolt az ismeretség az azelainsavval, valami gyengédebb holmit szívesen próbáltam volna, úgyhogy amint láttam skinsmart-on, meg is rendeltem. Amikor kezdtem használni, volt pár pattanásom, ezek szépen elmúltak, nem irritál, kevés elég belőle, és a csomagolása szuper praktikus. Mindent teljesít nekem, amit ígér.
Mellette The Ordinary hidratálót és granactive retinoid emulziót kenem magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Mellette The Ordinary hidratálót és granactive retinoid emulziót kenem magamra.

Candy21

2018. október 1.

Már majdnem elhasználtam egy üveggel hát nem is tudom nem hozott semmi áttörőt a bőröm állapotába. Nagyon gyorsan beszívódik valamennyit hidratál is kicsit halványítja a pattanás utáni foltjaimat, de semmi extra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

bugeyes

2018. szeptember 26.

Miután a márka Cheer up hámlasztója nagyon bejött, izgatottan rendeltem meg ezt a szérumot. Bár sajnos nekem a bőröm zsírtermelésén és a pattanásokon különösebben nem segít, az tény, hogy a régebbről pattanások után maradt hegeket szépen fokozatosan halványítja. A zsírtermelés kontrollálása miatt vártam nagyon, hogy használhassam, ezért nem tudok max pontot adni, plusz a meglévő rutinomba beépítve, az eddig használt termékeimmel együttműködik, de csodát nem művelt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

sssniki

2018. szeptember 24.

Borzasztóan jó cucc! matt és egészséges a bőröm mióta használom. Most rendeltem meg a 2. dobozzal. Ár értékben is pont megfelelő! 😊🎉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.