Best of Beauty 2019

Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2990 Ft

20% Azelain-származék szérum. Ütős mennyiségű újgenerációs azelainsav-származék (PAD) egy hipp-hopp beszívódó fluid formulában, ami egyszerre többféle probléma elleni harcban is jó barátod.

• Hatásos pattanások, pigmentfoltok és érzékeny bőr esetén
  • Segít normalizálni a bőr zsírtermelését
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot
  • Kellemesen hidratálja a bőrt
  • Szuper könnyed állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Teszt + elemzés: Geek & Gorgeous 101 aPad

Ár: 2990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
sssniki

2018. szeptember 24.

Borzasztóan jó cucc! matt és egészséges a bőröm mióta használom. Most rendeltem meg a 2. dobozzal. Ár értékben is pont megfelelő! 😊🎉

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Theresia

2018. szeptember 22.

Röviden és tömören: a legjobb, amit eddig használtam.
A zsíros, pattanásokra hajlamos bőrömön eddig ez segített a legtöbbet, ha előjön egy-egy patti, nem marad utána pigmentfolt, a zsírosodást is csökkentette, egységesebb a bőröm. Eddig a niacinamide + zink Ordinary szérumot használtam, azt is szerettem, de ez jobb, szebb az összképe a bőrömnek. Reggelente használom, nem ragad, rögtön kenhetem utána a fényvédőt. Minden forintot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Röviden és tömören: a legjobb, amit eddig használtam.

PAncsi79

2018. szeptember 21.

A megjelenéskor rendeltem, lassan elfogy az első üvegcse. Korábban is használtam már azelain savat, de az Ordinary termékét az állaga miatt nem kedveltem meg. Miután elfogyott a C vitaminos szérumom, áttettem ezt a reggeli rutinba és úgy tűnik nagyon beválik!
Összességében már eddig is elégedett voltam a bőröm állapotával, így hatalmas javulásról persze nem tudok beszámolni. Azonban feltűnt, hogy azok az apró kis pigmentfoltjaim, amelyeket szerencsére kb csak én látok, nyáron a fényvédő használat ellenére enyhén sötétedni szoktak, ez viszont idén elmaradt (pedig voltam idén is sokat napon-strandon, természetesen fényvédővel).
Az állagát egyszerűen imádom, nekem nagyon bejönnek ezek a vizes állagú szérumok, ezeket szippantja be leggyorsabban a bőröm és könnyedén tudom őket rétegezni is.
Nagy a szerelem, mielőtt elfogy, rendelem is az újat (csak abban vagyok bizonytalan, hogy vezessek-e vissza mellé C vitamint, vagy sem)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Eer

2018. szeptember 21.

10 napja használom az új őszi rutinomban hámlasztó után, éjszakai krém elött. Több új terméket is bevezettem, így most kezdtem ujra hámlasztani, de 10 napja látványos a változás. Feszesebb bőr, kisebb pórusok, kevesebb mitesszer, halványabb foltok, kevesebb új pattanás, sima börfelszin. Használtam csak magában hámlasztót, de nem volt ilyen látványos a változás. Szóval mindenkinek ajánlom a rutinban gondolkodást, pigmentfoltra, pattikra pedig ezt a kis szérumot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

kamili

2018. szeptember 7.

Nekem ez sokkal hamarabb és jobban visszafogta a bőröm zsírtermelését, mint a niacinamide+zink kombó szérum. Esténként tonik után, hiarulonsavas szérum és krém előtt használom, azokon a napokon amikor nem hámlasztok. Imádom a folyékony állagát, rétegzős rutinba jól beilleszthető és nyáron, nagy melegben sokkal kellemesebb, mint a krémes cuccok. Amit ígér, azt teljesíti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

hfancs

2018. szeptember 6.

Reggelre egységesebb lesz tőle a bőröm (habár nem ez az egyetlen termék amit használok), nekem kicsit nehezen szívódik fel és elsőre ragacsos az állaga, de ez elmúlik amint rákenem a hidratáló réteget. A bőr zsírtermelését viszont tényleg enyhíti aminek nagyon örülök. Nincs foltok a bőrömön, így a halványító hatásáról nem tudok egyelőre beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

rabbitdoubt

2018. szeptember 6.

Esténként használom, TÉNYLEG szuper! Személy szerint már másnapra szebb lesz a bőröm, pedig sajnos nem kímélem... Előtte a G&G Cheer up-os hámlasztót használom, szintén minden nap. Kevesebb mitesszer, a pórusaim kisebbek lettek, a bőröm pedig valahogy egyenletesebb! :) Kicsit kételkedtem a pipettás megoldásban, hogy majd csöpög mindenfelé, de pozitívan kellett csalódnom. Az ára pedig tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Villango

2018. augusztus 29.

Nagyon jó formula, állag, de nekem kevés az AHA, a BHA és a Retinol mellett, vagyis: felesleges. Aki nem "durvul" úgy mint én a hatóanyagokkal, annak bátran javaslom, sőt, kismamáknak főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

csizi

2018. augusztus 26.

Kitartóan használtam 3-4 héten keresztül, de most már feladom. Szörnyen pattanásos lettem tőle, utoljára tinimoromban néztem így ki. Nekem nagy csalódás ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

hencico

2018. augusztus 23.

Imádom a formuláját és az állagát. Nagyon hamar felszívódik és könnyű eloszlatni a bőröm. Nekem kicsit hamar fogy, de nem bánom, mert szerintem egy nagyon jó áron kapjató termék. Reggel és este is szoktam használni. Eddig másfél üveggel használtam el belőle, a foltok halványításában már látom a hatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Methyl Gluceth-20

Az Azelain sav új-generációs, aminosavval kombinált változata, aminek hatása az azelain savhoz hasonló (vagyis hatásos pattanások, rosacea és pigmentfoltok esetén is), viszont míg az Azelain sav egy nehezen kezelhető sem vízben, sem olajban nem oldódó összetevő, a Potassium Azeloyl Diglycinate (PAD) vízben jól oldódik, így könnyed és kellemes textúrát tesz lehetővé. Az összetevő gyártója szerint a PAD kiváló a bőr olajtermelésének szabályozosára is.

Részletesebb infó az INCIDecoderen.