Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2000Ft , Eladó: Gina77
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
s05

2019. július 12.

Volt egy nagyon jol bevalt C-vitaminos szerumom (Tindigo), de pont 4-szer annyiba kerul mint ez a szerum, igy gondoltam szerencset probalok vele. Sajnos azt kell, hogy mondjam , hogy a dragabb - nekem legalabbis - jobban bevalt. Minimalis hatast erzek. Kijott par pattanasom, amiota hasznalom, de nem merem 100%-ig mondani, hogy emiatt a termek miatt. Osszessegeben, azt hiszem, maradok a Tindigo-nal, de ha epp nem lenne keznel vagy nem ferne bele anyagilag, lehet, hogy ujravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

peachyglow

2019. július 9.

Nagyon szerencsés vagyok úgy látom, mert a lentebb leírt problémák közül egyik sem jelentkezett a termék használatakor. Az alap illata valóban fémes, de ha egy rutin része viszonylag rövid idő elteltével már nem érződik, és nekem egy egyszerű kézmosással a kezemről is eltűnik. Tök jól beszívódik, napi egyszer használom (mikor-hogy jön ki, hogy reggel vagy este) és locsolom a nyakamra meg a dekoltázsomra is, tényleg elég híg de a pipettás módszer megkönnyíti a felvitelt, én közvetlenül a célterületre viszem fel. Nem lettem miteszeres, nem büdösödött be vagy változott el a szérum színe. A kollagéntermelés serkentését nyilvánvalóan nem tapasztalom 1-2 hónap használat után, de tényleg szebb a bőröm összképe és ezt viszont instant lehet látni, mert egészséges fénye lesz, kisimultabbnak tűnök és nem tudom hogy csinálja, de kevésbé vagyok karikás. Engem nem zavar, hogy hűtőben kell tárolni a nagy melegben kifejezetten jól esik, hogy hideg a cucc, majd télen meglátjuk, hogy állok ehhez, valószínűleg akkor kelleni fog a mini üveg a fürdőbe. A G&G HA rich következik utána a végén egy hidratáló és kész is, nagyon bevált így, remélem hosszabb távon is működni fog a dolog.
Egy kicsit mókásabb megjegyzés: néha előfordul (főleg az elején, amikor elkezdtem használni, akkor volt jellemző), hogy felvitel után egy pár percig csikizve viszketett az orrom sarka, nem tudom másnak is volt-e ilyen. Nem volt irritáló, inkább vicces és aztán el is múlt nagyon gyorsan. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Bambusz92

2019. július 8.

Ez a szérum ebben az árkategóriában a legjobb. Nem használtam még sokezres tindigós meg truskines szérumokat, csak mezei eveline-t meg avonosat meg orfilameset. Az evelinest nagyon szerettem de ez többet tud. Szebb az arcom, világosabb, simább. Egy negatívum a hűtőben való tárolás. Vagy kiöntesz belőle vagy rohangálsz a hűtőhöz. Na én egy elhasznált evelines üvegcsébe beletöltöttem egy kis adagot ha elfogy utántöltöm. Elvileg így hónapokig jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

ziadrienn

2019. július 8.

párszor használtam ,picit húzódik bőr tőle ha bekenem ,de ugyanez volt Tindigo c vitamin szérumjánál is ,hidratálóba keverve nagyon jó :) szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

CandyCurses

2019. július 7.

Egy hónapja használom minden reggel a hidratálóm alá. Sokkal szebb a bőröm, mintha rugalmasabb lenne, nem olyan laza. Nagyon jól feltölti az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

poragi

2019. július 5.

Hát nálam nem hogy nem okozott pattanást, de akkor kezdtem el használni, mikor egy szerencsétlen fényvédő kísérlet miatt tele volt az arcom gyulladt aknés pattanásokal, semmi más nem változott a rutinomban, csak ez, és kb 2 hét alatt rendbe rakta a bőrképemet. Ezt tényleg mindig felkenem reggel, akkor is, ha sietek, és mióta használom, nem volt komolyabb bőrproblémám. Hűtőben tartom, lassan 2 hónapja megvan, és még nem tapasztaltam elszíneződést. A fémes szag megvan, de eddig nem találkoztam olyan aszkorbinsavas szérummal, aminek ne lett volna ilyen szaga. Ja még annyit hozzátennék, hogy én nem ajánlom a pipetta közvetlenül az arcra való tételét, mert ezzel is kompromittálhatjuk a szérum tartósságát és higiéniáját, nekem tenyérbe cseppentve is teljesen jól működik az eloszlatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

mart

2019. július 4.

Nagyon szeretem a cévitaminos termékeket, és ez ár-érték arányban verhetetlen. Az én bőröm él-hal a cévitaminért, tapintható a különbség, mikor felrakom, felragyog az arcom. Nekem ez a termék sosem volt még csalódás, a második üvegcsét használom. A hűtőben tartás miatt kellemesen hűsít és frissít reggelente (én akkor kenem), szeretem a semleges “illatát”, a hatását. Nem irritál, nem csíp, nekem nem lettek tőle bőrproblémáim, bár nem is nehéz a bőröm. Biztosan sokáig a napi rutinom része marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

anna990

2019. június 16.

Az első üvegcsémet használtan vettem egy lánytól KM-en, és igazi csodaszernek bizonyult. Kicsit csipkedett felkenéskor, de a bőröm imádta, visszafogta kicsit a zsírosodást, egyenletesebb lett tőle az összkép, a szememet sem irritálta soha, és kipihentebb volt tőle az ábrázatom. A sokak által említett mitesszeresedést is megúsztam, a meglévőket sem sötétítette be. Pigmentfoltjaim szerencsére már annyira nincsenek, így erről nem tudok nyilatkozni. Ez a szérum sajnos elkallódott költözéskor, pedig még félig volt.

A második üvegcsét skinsmarton rendeltem, és fogalmam sincs, mi történt, de egyáltalán nem hozta azt a hatást, amit az első, mintha vizet kentem volna az arcomra. Elhasználtam, hűtőben tartottam, kb másfél hónapig volt elég, és azóta sem érzem a hiányát. Egy próbát még teszek vele, hátha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

franciska.papp18

2019. június 14.

Annyira megörültem ennek a terméknek, hogy mikor megjelent meg is rendeltem belőle egy üvegcsével. Gondolván, hogy jaj de jó rettentően pénztárcabarát, szépek az összetevői. Mi kellhet még? El is használtam az egész üvegcsével, de sajnos a vége felé már tele lett az arcom miteszerekkel. Én pedig egyáltalán nem vagyok miteszeres és semmi mást nem változtattam a rutinomon. Szóval rettentő nagy szomorúsággal, de nem vettem újra. Keresem a legjobb ár/érték arányú C vitamint, de sajnos még nem találtam meg. A Tindigos nem volt rossz, de úgy éreztem mintha semmit sem tenne a bőrömmel, pedig abból is elhasználtam egy egész üvegcsével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Oila

2019. június 12.

Egyszerűen egyetlen negatívumot sem tudtam felfedezni benne, sem az itteni véleményekben megfogalmazottak közül, sem mást. Minden c vitaminos szérumnak van egy sajátos illata, ami azonban elillan hamar, sem az arcomon, sem a kezemen nem érzem később, pedig várandós vagyok, és a szaglásom egy vérebé:) Nem okozott mitesszereket, a meglévők nem lettek feketék, minimálisan ragad, de csak felvitelkor, az ajánlott várakozási idő letelte után már egy kicsit sem. Nem szárít, inkább ellenkezőleg, ebben a kánikulában majdhogynem elég is lenne, ha nem kéne már az öregedésgátlással és a rozáceával foglalkoznom, csak ezt tenném a fényvédőm alá. A csomagolása egyszerű, de biztonságos. Nekem a fürdő felé útba esik reggelente a hűtő, ezért az sem gond, hogy ott kell tartani, de napi 8 cseppet használva a hozzá kapható 10 ml-es üvegcse tartalma nem tat ki 6 hétig, amíg viszont a fürdőben is elállna.

Azért ajánlom nagyon és azért fogom biztosan újravenni, mert 3 hónap szavatossági idő nagyon kevés, az ilyen szérumokat gyakran kell újravásárolni. Van C vitaminos szérum, ami még komplexebb, többet tud, de négyszer ennyibe kerül mondjuk. Azt ellocsolni sajnálom, de ha nem teszem, rámromlik 3 hónap után, vagy legalábbis veszít a hatékonyságából. Ebből jó bőven öntök mindenhová, és nem sajnálom háromhavonta újravenni. A hatása pedig teljesen megfelelő, nem kevesebb, mint amit bármelyik c vitaminos szérumban lévő c vitamin tud, a bónusz kényeztetést pedig más szérumtól kapom meg, ami viszont sokáig eláll és kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin