Best of Beauty 2019

Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Luna1024

2019. április 20.

Szerintem hiánypótló termék, amiért nagyon hálás vagyok, mivel ennyire elérhető áron C-vitaminos szérumot nem találtam sehol, pláne nem ilyen gyönyörű INCI-vel (és ott van a tiszta C-vitamin mellett a ferulic sav és az E-vitamin is!). :) A 15 %-os C-vitamin lehet, hogy sokaknak nem lesz elég, de nekem, hiperérzékeny bőrűként és kezdő C-vitamin használóként arra tökéletes volt, hogy kicsit belekóstoljak, milyen is egy ilyen termék.

Fáj a szívem egy picit, mert a tapasztalataim alapvetően pozitívak, de mégse tökéletes termék... Az állaga mondjuk pont az: kombinált, T-vonalban könnyen olajossá váló, orcáimon normál, orrom és állam mellett foltokban száraz bőröm van, de ezt a szérumot minden "részem" imádta. :D Féltem, hogy nem lesz-e erős, mert érzékeny a bőröm, de szerencsére a legminimálisabb csipkedést, irritációt, kipirosodást se tapasztaltam, amin nagyon meglepődtem! :) Nagyon könnyed, vizes, azonnal felszívódó cucc, egyáltalán nem hagyott semmilyen ragacsos réteget, ellenben szépen feltöltötte a bőrömet. Adott egy nagyon szép ragyogást is, de nem extrém mértékben, csak lett egy szép, egészséges bőrfénye. Én amúgy 2-3 cseppel kezdtem, ám később már nem spóroltam vele: volt, hogy a teljes pipettát belenyomkodtam a bőrömbe (nyakra is!!!!), mindig tökéletesen felszívódott. Állandó jelleggel hűtőben tároltam, nekem nem volt macerás, ráadásul annak ellenére, hogy azt írják, kb. 2 hónap alatt bebarnul, nekem nagyon sokáig teljesen színtelen maradt, inkább óvatosságból hagytam abba a használatát az üveg végénél, amúgy 3 hónap után minimális elszíneződést se tapasztaltam! Tetszik a pipettás kiszerelés, a kupak jól záródik, nem folyik ki sehol, nem "tűnik el" a fele... A mennyiség is kiadós, sokáig elég, az áráról meg ne is beszéljünk (fantasztikus)... :)

És akkor jöjjenek a negatívumok... Egyrészt, ha őszinte szeretnék lenni, változást nem igazán vettem észre a bőröm állapotában. :/ Persze a megelőzésben betöltött szerepéről nem most fogok tudni nyilatkozni, de vannak a C-vitaminnak viszonylag hamar észrevehető hatásai is (pl. folthalványítás, stb.), ezekből sajnos semmit nem éreztem, a bőröm tónusa ugyanúgy egyenetlen, pattifoltok vigyorognak rám a tükörből. :D Ami a legnagyobb csalódás, az viszont az, hogy nálam is pici, ám gyorsan "megérett", fekete mitesszereket okozott, amikre bár mindig is hajlamos voltam, de kizárólag az orromon és az államon... Itt az volt a fura, hogy olyan helyeken lettek tőle mitesszereim, ahol azelőtt soha az életben nem voltak: orca, halánték, homlok... Szóval meg kell erősítsem e téren az előttem szólókat. :(
Ami még sokaknak nem fog tetszeni, az az íze és a szaga: savanykás és fémes, ráadásul akármilyen alaposan mostam kezet a használata után, egyszerűen beitta magát a bőrömbe és NAPOKIG ott maradt, fura, "mosdatlan" szagot árasztva a tenyeremről... Sokáig próbáltam rájönni, minek van ilyen undorító szaga, mire rájöttem, hogy ennek. Mivel ez a C-vitamin saját tulajdonsága, nem vonok le érte pontot, de azért megjegyeztem, hogy senkit ne érjen váratlanul...

Összességében továbbra is hiánypótló, szuper ötletnek tartom a márka részéről ezt a terméket, de míg Calm Down hámlasztójukat biztosan újraveszem, ezt a szérumot szerintem nem... Közben le is cseréltem a Wishtrend 21,5 %-os C-vitaminjára, ami (meglepő módon!) szintén nem bántja az extra érzékeny bőrömet, szép az INCI-je, elfogadható az ára, és egyelőre jól szuperál. :) Ha "kijavítanák" a szérumban a fentieket, szerintem visszatérnék hozzá, de amíg nem, addig marad a Wishtrend.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Audrey80

2019. április 11.

Valóban, mintha szebb lenne tőle a bőröm, de én is tapasztaltam kis fekete mitesszereket, lehet, amúgy is lennének, de így feltűnőbb. Szerintem nincs rossz illata, az állaga is megfelelő, de nem veszem újra, a mitesszerek miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

TimeaZsofia

2019. április 2.

Update: Most fogyott el az üveg, de már hiányzik. Nekem látványos volt a hatása, sokkal ragyogóbb, élettel telibb lett a bőröm, nem csak az arcomon, de a dekoltázsomon is😊 Imádom.

Használom egy pár hete, nagyon tetszik, határozottan látom a hatását, valahogy belülről ragyog a bőröm. Mivel a TO Ascorbic Acid 8%+Alpha Arbutin 2%-os szérumot használtam eddig, és még nem fogyott el, ezért irtó bátran utánakentem (mármint ez után) és végre icipicit csipkedett ☺ A 2 együtt nagyon ütős. Imádom. 5 csillag *
Még annyit, hogy együtt használom a TO 3%Resrevatrol +3%Ferulic Acid-jával és szeretik egymást 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

Timi851207

2019. április 1.

Ránctalanító hatása vitathatalna, viszont nálam mitesszereket okozott a halántékomon. Szóval én csak homlokon és az orcámon használom. Egyátalán nem csíp, én is hűtőben tárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

sagnes

2019. március 26.

2 hónapja kezdtem el használni, az első C vitaminos szérumom. A könnyed, vizes állagát szeretem, a reggeli rutinom része. Irritációt nem okoz, nem csíp, gyorsan beszívja az arcom. Hűtőben tárolom, ez számomra nem okoz kényelmetlenséget.
Egyetlen negatívuma, hogy a fémes szaga zavaró a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Egyetlen negatívuma, hogy a fémes szaga zavaró a bőrömön.

Blackxentric

2019. március 25.

Nekem nagyon bevált ez a szérum. Hűtőben tartom, megvan négy hónapja és még mindig átlátszó a színe, szaga nincs, tökéletes. Mióta használom a bőröm sokkal egészségesebb, élettel telibb. Nem tudom mit és hogyan csinál, de ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

morningflower

2019. március 25.

Nekem borzalmas volt... Hűtőben tartottam előírás szerint, de valami penetra rothadó citrus szagot árasztott, majd fémesre váltott - és egész nap hordoztam a kezemen, millió kézmosás után is. A vizesen híg állagát se bírtam elviselni, csöpögött mindenhova. A T-vonalam a használata idején látványosan zsírosabb lett, amit finoman szólva is gyűlölök. Más C-s szérumot alkalmazva a rutinomban nem volt ilyen.
Vissza is tértem inkább ahhoz a szérumhoz, amit korábban is használtam és szerettem, csak egy SkinSmartos rendelés miatt gondoltam, bedobom ezt is a pakkba, ne kelljen többfelől vásárolgatni... Grrr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

deezsina

2019. március 21.

Életem első c vitaminos széruma, először a nappali krémem előtt használtam, ekkor erősen kifényesítette a bőröm és kicsit zsíros látszatot keltett, mostanában az aPad szérummal kezdek és utána rakom fel ezt, majd nappali fényvédős arckrém, így nagyon kényelmes, mellékhatás mentes a használata, tényleg semmilyen egyéb kellemetlenséget nem okozott.
Azóta elfogyott az aPad és simán ezt viszem fel meg a fényvédős arckrémet, teljesen jó, abszolút érzek élénkítő hatást, már kezdek is parázni, hogy nemsokára elfogy. Pigmentproblémáim nekem nincsenek, azokról nem tudok mit mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

ursuska

2019. március 19.

Két üvegcse elhasználása után is pozitív a véleményem. Én nem tapasztaltam semmilyen szagot és nem is különösebben ragacsos. Használata kellemes, reggelente használtam, így pont elfogy a három hónap alatt, aminek a végére már sárga lesz a folyadék, de így sem színezte meg a bőröm. A legolcsóbb c vitaminos szérum jelenleg, ami könnyen elérhető itthon. Mivel évek óta figyelek a bőrápolásra, így nem követte a használatát wow élmény, de tisztában vagyok a jó hatásával és jól karban tartotta a foltjaimat és a bőrömet. Szerintem jó alternatíva, ha nem engedheted meg a tízezres szérumokat, de c vitamint szeretnél beépíteni a rutinodba. Mivel lusta személyiségem kicsit megunta a járulékos óvatoskodást, hűtőhöz rohangálást és hupsz véletlenül elfelejtettem visszarakni a hűtőbe izgulást, valamint szeretnék visszatérni a niacinamidos termékekhez és nagyon szeretem a zöld tea antioxidánst is, egy időre elbúcsúzom a c glow-tól, de szívesen visszatérnék rá bármikor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Vica75

2019. március 19.

Eltelt most már két hónap. Egyszerűen kêptelen voltam elhasználni. Két három nap múlva jelentkezik az az undorító, elviselhetetlen fémes szag, ami nem tűnik el, állandóan érzem a kezemen. Csak azt ne mondjátok,hogy kenjem gumikesztyűben :/. Hatásban sem láttam semmit, persze, tudom, hogy csodák nincsenek és az anti aging másról szól. Csak a szag.Az ne lenne. Kuka

Lassan két hete használom, nagyon megszerettem. Annak ellenére,hogy tél van én bizony a hűtőből teszem magamra és jól esik. A friss pattanásokat kipirosítja, néha csíp is viszont mintha tényleg gyorsabban gyógyulnának Hámlás nincs, az eddiggi legjobb C vitamin szérumom.

Vegyesek az érzéseim. Imádom az állagát, örülök,hogy nem olajos. Viszont ennél is megjelent az az elviselhetetlen fémes szag. Emiatt nem hiszem, hogy barátok maradunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin