Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Gagibagi

2020. július 15.

Nagyon jó C-vitaminos szérum, ár-érték arányban verhetetlen, mivel az ára kb. harmada a többi hasonló terméknek. Viszont a hatása ugyanolyan jó. Teszi a dolgát, halványítja a hegeket és tényleg ragyogó bőrképet ad. Imádom!
Egyáltalán nem csíp, nem ragad tőle a bőr, utána hidratáló és fényvédővel tökéletesen lehet rá sminkelni. Már 3 üveggel használtam és egészen biztosan a rutinom része marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

mel

2020. július 13.

Most használtam el az első üveget és biztos, hogy újra fogom venni. Tényleg hatásos a bőrhibák halványításában. Reggelente használom, nekem nem színezte, vagy csípte a bőröm, pedig érzékeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Lizz07

2020. július 12.

Sajnos nekem több mitesszerem lett tőle, a rendszeres hámlasztás sem mérsékelte a problémát. Amióta nem használom, kezd ismét normalizálódni a helyzet. Ezt nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

NyBetti

2020. július 8.

Eléggé bepánikoltam az itteni brutál miteszeres hírekre, de csak megrendeltem lesz ami lesz alapon.
Engem szerencsére ez elkerült, nem okozott miteszereket. Reggel használom közvetlenül arctisztítás után. Elég folyékony (eleinte nehezen is ment emiatt a használata, párszor belefolyt a számba is...) uh amit felcseppentek egyből kenem is el.
Pillanatok alatt beszívódik, szebb a bőröm összképe is mióta használom.
Nem sprórolok vele, mivel csak 3 hónap a szavatossága uh bőven locsolom magamra.
Eddig tetszik 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Pillanatok alatt beszívódik, szebb a bőröm összképe is mióta használom.
Eddig tetszik 🙂

GZsanka001

2020. július 4.

Imádom a G&G termékeket azonban ezzel a c vitaminos termékkel nem sikerült megbarátkoznom.
Ahogy másoknál is úgy nálam is megjelent ez a mitesszeres kellemetlenség de mivel mellette hámlasztok is így kordában tudtam tartani és elnézném neki ezt a dolgot, azt viszont nem tudom ,hogy hatalmas pattanásokat okozott. Azonban nem adtam fel ,tovább tesztelgettem és reménykedtem benne ,hogy nem ez a termék okozza de amint felhagytam a használatával nem jöttek elő újabbak, majd kíváncsiságból újra elővettem és sajnos vissza is tértek azok a kellemetlen pattanások.
Így sajnos még el sem tudom használni pedig még bőven van idő a szavatossága lejártáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

DittyCat

2020. július 1.

Nem tett rosszat a bőrömnek, sőt, teljesen jó a hatása, tehát nem akarom lepontozni, de én felhagytam a használatával, mert annak ellenére, hogy hűtőben tárolom, sárga foltokat okozott a bőrömön. Egyébként konkrétan olyan szaga van, mint a baconnek, de ez a legkevesebb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Cserne

2020. július 1.

Egy hete használom még csak, de megszerettem. Féltem, hogy csípni fog a nagy százalék miatt, de semmi rossz hatást nem érzékeltem.
Amit eddig adott: pihe-puha bőr. Imádom! Jó a tükörbe nézni. :D Reggelente használom, s így nyáron, ha nem is megyek sehova, akkor nekem nem is igényli a bőröm a plusz hidratálást.
Egyetlen negatívuma, ami lehet, csak az én szerencsém, hogy a pipetta adagoló folyatja magából a szérumot. Szeretem a pipettás kozmetikumokat, ez viszont valahogy ömlik ki. Remélem csak én fogtam ki egy selejteset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

nanorci

2020. június 30.

Nekem bejött, nem okozott mitesszereket, nem csíp, nem irritál,
pedig még ekcémára is hajlamos vagyok. Reggel használom, és rájöttem, hogy hiányzik, ha kihagyom sokáig, mert tényleg ad egy egészségesebb bőrképet, de nem olyan látványos, azonnali a hatása nekem mint mondjuk egy retinolos cuccnak, több nap alatt kezd igazan latszani, hogy használom. Eleinte még vonogattam is a vállam, hogy, hm...hm...semmi különös, mostanra meg teljesen hozzám nőtt. Nyárra különösen nagyon jó pajtásom, locsolom dekoltázsra, vállra is, mert tényleg nagy adag, 3 hónapig kb. fürdeni lehet benne. :) Szépen halványulnak a foltjaim is, mondjuk nem csak ezt használom rájuk. Nem mondom, hogy a szaga hűha, és hogy nem lehetne még dobni valamit a kiszerelésen, adagoláson, de őszintén, ennyi pénzért ilyen hatásos cuccért, totál megéri ellibbenni a hűtőig es zörögni a kis üvegcsével meg pipettával! ;) Szóval én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Nekem bejött, nem okozott mitesszereket, nem csíp, nem irritál,

vattacukorkj

2020. június 30.

A reggeli rutinom része lett, nagyon szereti a bőröm. Hűtőben kell tárolni, mert könnyen megromlik, de így a nyári melegben ez még előny is. A szaga konkrétan a szalonnára emlékeztet, de gyorsan elillan szerencsére.
Minden reggel használok pár cseppet, de így is az az érzésem hogy nem fog efogyni a lejárati ideje előtt. Ami még fontos infó lehet, hogy a hámsérüléseket csípi, ha rámegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

rrituss

2020. június 27.

Rengeteget olvastam a c-vitaminról, a származékairól, az előnyeiről, hátrányairól, kombinálhatóságáról, az itteni tapasztalatokról, tanácsokról, és így is arra jutottam, hogy egyszer mindenképp szeretném kipróbálni, de nem a tiszta, 15%-os c vitaminnal kezdtem, hanem a TO 12% ascorbyl glucosid solution-nel.
Problémás bőröm van, hormonális egyensúlyzavar miatt pattanásokra hajlamos (a belső gyógyulás elengedhetetlen, addig a bőrön csak ideiglenes javulás érhető el, ez még nálam is folyamatban van) ,ami könnyen irritáltá is válik magasabb hatóanyagoktól, így minden esetben a fokozatos bevezetést szoktam alkalmazni a rutinomban. Szóval, miután 2 üveg 12%-os származékot sikeresen elhasználtam reggelente (HA5 rich/light és aPad kombinációba), a karantén és a homeoffice időszak elérkeztével úgy éreztem, eljött az idő, hogy leteszteljem őt. Először heti 1 -2x, 2-3 csepp, majd egyre sűrűbben, 3-5 csepp, és láss csodát, semmi gondot nem okozott, ma már napi használat mellett sem. A felvitel nálam úgy történik, hogy egyszerre rakom fel cseppenként a HA5-tel, és oszlatom el, így is hamarbeszívódik (vigyázat! a vizes állag miatt óvatosan a szemkörnyéken, egyszer sikerült belefolynia, senkinek nem kívánom), semmilyen kellemetlen réteget nem hagyva maga után, majd ezután jön az aPad, és egy kis hidratáló krém (Iunik Centella gél), és fényvédő (Purito). A miteszereim köszönik, jól vannak, hol észrevehetőbbek, hol kevésbé, de csúnya, fekete elszíneződést nem tapasztaltam szerencsére. Az biztos, hogy a pattanások után nyomok nekem szupergyorsan tűnnek el, főleg, mióta őt is használom (de ezen a retinal is sokat segít, arról is írok hamarosan, valamint természetesen a hámlasztás is), így azt tudom mondani, ebben is hozza, amit elvártam tőle. A ragyogó, feszes, életteli bőr is elvitathatatlan. Nekem 2 hónap alatt fogyott el, 3-4 napnyi adagot tartottam a fürdőszobában a kis üvegcsében, a többi pedig a hűtőben pihent, és a 2 hónap végére minimálisan csökkent a minőség, már ami az elszíneződésből látszik, abszolút használható volt, kellemetlen szag nélkül. Egyszer sikerült túl tolnom a mennyiséget, még az elején, csupán akkor éreztem a fémes szagot az arcomon, de megtalálva, kitapasztalva a megfelelő mennyiséget és a felvitel módját, nálam szaga sem volt a szérumnak.
Összességében az én bőrömön remekül működik, nagyon szeretem, de nyilván mindenkinek más és máshogyan válik be, csak tőle megváltást biztosan nem várhatunk, kell egy jól összeválogatott rutin, olyan termékekkel, amik egymást segítik, bár ezt idő és türelem kialakítani. Nekem is volt jócskán mellényúlásom az évek alatt, de ezekkel együtt mostanra már sokkal jobban ismerem, mit szeret és mit nem a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin