Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. december 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

browniee

2020. június 23.

A pattanás után maradó foltjaimon halványított már, pedig csak pár hete használom. Reggel kellemesen hűsít, így engem nem zavar a hűtőhöz mászkálás. Kicsit fémes illatú, de ez engem nem zavar. Ami viszont annál inkább, hogy a miteszereim tetejét feketére színezi. :(
Ha valakinek van tippje ez ellen azt szívesen meghallgatnám.
A mitesszer problémától eltekintve korrekt termék, jó áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Ha valakinek van tippje ez ellen azt szívesen meghallgatnám.
A mitesszer problémától eltekintve korrekt termék, jó áron. :)

oaxaca

2020. június 18.

Nagyon csúnya miteszereket okozott már egy használat után. Anyukám használja, neki viszont bevált. Emiatt nem egy csillag, de az instabil C-vitamin tartalma miatt és a miteszerek miatt nem ér többet, mint 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Rudelf

2020. június 18.

Az első tubus feléig imádtam, nagyon szépen hidratált, és feltöltötte élettel az arcom. Sajnos tényleg extrám gyorsan romlik meg, napi használat mellett sem tudtam elhasználi a flakont, mire elkezdett bebarnulni, és olyan szaga lett, mint egy kg kolbásznak. Ezután hiába kezdtem egy új tubusba, elkezdett fényleni az arcomon, és brutálisan zsírosítja. Ha bekenem és 5 perc múlva lemosom sem az igazi. A márka majdnem összes termékét próbáltam, de ez az egy nem az igazi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

TahinZsofi

2020. június 15.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen. Az első 3-4 napban mese volt. Rögtön felébredt tőle reggel a bőröm, szép egyenletes szín, természetes fény. Aztán tele lett az arcom apró, fekete mitesszerekkel és nem csak a T vonalon. Elhasználom dekoltázsra és a kar+comv belső oldalára, hátha megdobja a kollagén termelést és feszesebb lesz picit. Az arcom viszont C-vitamin nélkül maradt :/
Majd jövök felpontozni, ha van eredményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Majd jövök felpontozni, ha van eredményem.

PrincessBell

2020. június 14.

Elég sokat elemezték már, illetve @csaktom összefoglalói, cikkei, véleménye nekem sokat segített megérteni, mi történhet/történik a használatkor, így csak a saját hasznosításomat írom le:
nekem nagyon kellemetlen volt használni minden verzióban (krémbe keverve, keveset eloszlatva az arcon, sokat eloszlatva az arcon, nedves bőrön, száraz bőrön, mindenhogyan) DE célzottan elkezdtem használni a hegek után maradt foltokra és így nem lett teljes pénzkidobás, mert ebben viszont nagyon jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

Monka71

2020. június 5.

Két hete használom reggeli rutinba első szérumnak arcra, nyakra, kézfejre. Nálam csodákat tesz, ahogy felkenem, a bőröm életre kell. Az arcom imádja, de a kezem duplán imádja. A munkám miatt rengeteg fertőtlenítőt használok, ez meg is tette a hatását, de amióta használom ezt a terméket selymes a kézfejem, a bőröm egyre fiatalabb. Az itteni vélemények alapján kicsit féltem, de nekem nem jelentek meg fekete mitesszerek az arcomon, pedig nem sajnálom és rendesen locsolgatom magamra, ha így haladok a kis üvegcse másfél hónap alatt elfogy. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

fehereszter13

2020. június 5.

Szomorú olvasni a fekete mitesszerekért panaszkodókat... Igen ezt el kell fogadni ezzel a termékkel, de cserébe olyan csodát teszt a bőrrel, hogy megéri.
Aki egyébként nem tud élni a mitesszerekkel, javaslom egy 5 dolláros kamu Foreo vagy az igazi drága verziót, amivel esténként Cerave lemosóval átmosod az arcod, különösen az orr, homlok, T-zóna részt, vagy ahol mitesszereid lettek, és voila, megoldva.
Az arcom imádja ezt a szérumot, ha elhagyom reggelente, szinte beborul az arcom, folyamatos használat mellett pedig elképesztően üde és fiatalos tőle az arcom. Nekem egyébként csak az első üvegnél voltak fekete mitesszereim, most már a 4-5. flakont használom, és nincs ilyen gondom.
Naponta, mindig reggel, lemosás után viszem fel, szinte azonnal beszívódik, nem ragacsos, szuper formula, ezután pedig hialuronsavas szérumot használok, majd hidratálót és fényvédőt.
Számomra nem gond, hogy a hűtőben kell tárolni, hol van ez a kis "nyűg" ahhoz, hogy gyakrabban járj kozmetikushoz, vagy vegyél egy újabb kencét az arcodra, mert a többi nem vált be.
Próbáltam többféle C-vitaminos szérumot (tindigo, timeless, nivea, garnier, delia) de véglü vagy a hatás hiánya, vagy a durva ár-érték arány miatt mindig visszatérek ehhez. Köszi Csajok, hogy megalkottátok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Kati579

2020. június 5.

Sajnos nekem is mitesszereket okozott, úgyhogy szinte 3/4 üveg ott hűsöl a hűtő ajtaján. Legalább jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Radam

2020. június 2.

Nekem ez egy óriási mellényúlás volt... Tipikus "olcsó húsnak híg a leve"... Egyszerűen szörnyű! Érzékeny a bőröm valamennyire, ezt tudtam! De úgy csípett és égetett még órák múlva is, hogy valami rettenet... Gyulladáscsökkentő hatása nem hogy nem volt, de rákvörös lettem tőlle... Jó, ettől tekintsün el, mert érzékeny a bőröm. DE! A pattanás utani foltok miatt vettem: hát konkrétan semmit sem csinált velük... Ja és tele lettem tőlle fekete miteszerekkel mindenhol! Akkora egy katasztrófa ez a termék, hogy úgy kidobtak a kukába, hogy még csattant is a kuka alján... Soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

novanna

2020. június 1.

Kár, hogy a vásárlás előtt nem olvastam el az itteni véleményeket. Tág pórusú, mitteszerekre hajlamos a bőröm, és 3 használat után ki is jöttek csoportosan.
Lehet, hogy amúgy a pigmentfoltra jó, majd csak oda kenem, de másodszor biztosan nem venném meg. Ha kicsit is pattanásra hajlamos a bőrötök, felejtsétek el!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin