Geek & Gorgeous

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. november 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

15% tiszta C-vitamin egy vízkönnyű formulában, ami ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben antioxidáns védelmet ad és serkenti a bőr saját kollagéntermelését.

• Hatásos élettelen, egyenetlen, az öregedés jeleit mutató bőrre
  • A C-vitamin és az őt segítő Ferulic sav és E-vitamin antioxidáns védelmet ad, reggel használva segíti a fényvédő hatását
  • Hosszabb távú használattal serkenti a bőr kollagéntermelését és feszesíti a bőrt
  • Segít halványítani a foltokat, egyenletesebbé teszi a bőrt
  • Szuper-könnyed, vízszerű állag, gyorsan beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2000Ft , Eladó: Gina77
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: --
sagnes

2019. március 26.

2 hónapja kezdtem el használni, az első C vitaminos szérumom. A könnyed, vizes állagát szeretem, a reggeli rutinom része. Irritációt nem okoz, nem csíp, gyorsan beszívja az arcom. Hűtőben tárolom, ez számomra nem okoz kényelmetlenséget.
Egyetlen negatívuma, hogy a fémes szaga zavaró a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Egyetlen negatívuma, hogy a fémes szaga zavaró a bőrömön.

Blackxentric

2019. március 25.

Nekem nagyon bevált ez a szérum. Hűtőben tartom, megvan négy hónapja és még mindig átlátszó a színe, szaga nincs, tökéletes. Mióta használom a bőröm sokkal egészségesebb, élettel telibb. Nem tudom mit és hogyan csinál, de ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

morningflower

2019. március 25.

Nekem borzalmas volt... Hűtőben tartottam előírás szerint, de valami penetra rothadó citrus szagot árasztott, majd fémesre váltott - és egész nap hordoztam a kezemen, millió kézmosás után is. A vizesen híg állagát se bírtam elviselni, csöpögött mindenhova. A T-vonalam a használata idején látványosan zsírosabb lett, amit finoman szólva is gyűlölök. Más C-s szérumot alkalmazva a rutinomban nem volt ilyen.
Vissza is tértem inkább ahhoz a szérumhoz, amit korábban is használtam és szerettem, csak egy SkinSmartos rendelés miatt gondoltam, bedobom ezt is a pakkba, ne kelljen többfelől vásárolgatni... Grrr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

deezsina

2019. március 21.

Életem első c vitaminos széruma, először a nappali krémem előtt használtam, ekkor erősen kifényesítette a bőröm és kicsit zsíros látszatot keltett, mostanában az aPad szérummal kezdek és utána rakom fel ezt, majd nappali fényvédős arckrém, így nagyon kényelmes, mellékhatás mentes a használata, tényleg semmilyen egyéb kellemetlenséget nem okozott.
Azóta elfogyott az aPad és simán ezt viszem fel meg a fényvédős arckrémet, teljesen jó, abszolút érzek élénkítő hatást, már kezdek is parázni, hogy nemsokára elfogy. Pigmentproblémáim nekem nincsenek, azokról nem tudok mit mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

ursuska

2019. március 19.

Két üvegcse elhasználása után is pozitív a véleményem. Én nem tapasztaltam semmilyen szagot és nem is különösebben ragacsos. Használata kellemes, reggelente használtam, így pont elfogy a három hónap alatt, aminek a végére már sárga lesz a folyadék, de így sem színezte meg a bőröm. A legolcsóbb c vitaminos szérum jelenleg, ami könnyen elérhető itthon. Mivel évek óta figyelek a bőrápolásra, így nem követte a használatát wow élmény, de tisztában vagyok a jó hatásával és jól karban tartotta a foltjaimat és a bőrömet. Szerintem jó alternatíva, ha nem engedheted meg a tízezres szérumokat, de c vitamint szeretnél beépíteni a rutinodba. Mivel lusta személyiségem kicsit megunta a járulékos óvatoskodást, hűtőhöz rohangálást és hupsz véletlenül elfelejtettem visszarakni a hűtőbe izgulást, valamint szeretnék visszatérni a niacinamidos termékekhez és nagyon szeretem a zöld tea antioxidánst is, egy időre elbúcsúzom a c glow-tól, de szívesen visszatérnék rá bármikor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Vica75

2019. március 19.

Eltelt most már két hónap. Egyszerűen kêptelen voltam elhasználni. Két három nap múlva jelentkezik az az undorító, elviselhetetlen fémes szag, ami nem tűnik el, állandóan érzem a kezemen. Csak azt ne mondjátok,hogy kenjem gumikesztyűben :/. Hatásban sem láttam semmit, persze, tudom, hogy csodák nincsenek és az anti aging másról szól. Csak a szag.Az ne lenne. Kuka

Lassan két hete használom, nagyon megszerettem. Annak ellenére,hogy tél van én bizony a hűtőből teszem magamra és jól esik. A friss pattanásokat kipirosítja, néha csíp is viszont mintha tényleg gyorsabban gyógyulnának Hámlás nincs, az eddiggi legjobb C vitamin szérumom.

Vegyesek az érzéseim. Imádom az állagát, örülök,hogy nem olajos. Viszont ennél is megjelent az az elviselhetetlen fémes szag. Emiatt nem hiszem, hogy barátok maradunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Thumpa84

Update 2019-03-09
Eltelt közel másfél hónap a használata nélkül, és azt kell mondjam meg is látszik a hiánya - fakó és általánosan fáradtabb képet mutatok a világnak :)
Elkezdtem újra használni és szinte rögtön életet lehelt a bőrömbe, így megy neki az extra csillag. Azért nem tudok ötöt adni, mert a pigmentációmon nem látok érdemben változást.

Nagyon vártam már ezt a terméket. Eddig a TO és a Drunk Elephant c vitaminos termékeit használtam. Előbbi szárította, utóbbi furcsa réteget hagyott a bőrömön + nagyon gyorsan megromlott.
November vége óta használom ezt a szérumot - nehezemre esik szérumnak hívni, mert tiszta víz állaga van. A javaslat alapján én is hűtőben tárolom, kifejezetten szeretem reggelente így hidegen felvinni az arcomra. Nagyon hamar beszívja a bőröm, így könnyen beépíthető a rutinba.
Ami miatt csak három csillagot tudok adni, hogy eddig nem tapsztalom a hatását, de nem is árt, például nem szárít. Ezzel a szérummal kezdek utána jön az aPad majd hidratáló és naptej. Bíztam benne, hogy ennyi idő után látok majd javulást a pigmentfoltjaimon, de sajnos itt sem tapasztalok változást. De hiszek a hosszabb távú hatásban, így ha elhasználtam írok majd updatet, hátha :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Update 2019-03-09

rayeri

2019. március 16.

Az én bőröm imádja a C vitaminos kencéket, megszámolni sem tudom már hányfélét kipróbáltam. Külföldieket, hazaiakat egyaránt. Számomra eddig a Natics és Tindigo szérumai váltak be leginkább. Szerintem ez a szérum harmadáron tudja ugyanazt a hatást produkálni a bőrön mint azok.
Judit, csókoltatom a kis kacsóidat, hogy ezt megalkottad! Tökéletes lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Judit, csókoltatom a kis kacsóidat, hogy ezt megalkottad! Tökéletes lett!

eszo87

2019. március 11.

vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
az első c vitaminos szérumom.. így nem tudom máshoz viszonyítani.. nekem kicsit túl folyós ill ragacsos érzetet hagy maga után..kb fél üvegnél tartok..meglátjuk..lehet vmi mást próbálok helyette

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.

zsofc

2019. március 10.

Szérumként nem sok hatását látom. Reggel smink és fényvédő alá szoktam felvinni, hogy valahogy azért elhasználjam. Smink alá szépen működik, és segíti a fényvédő működését, ez is tetszik, de más fronton nem használt, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Ethoxydiglycol, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin