Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hilauron szérum kombinált/zsíros bőrre

5féle hialuront tartalmazó, hipp-hopp beszívódó szérum a bőr hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét, támogatja a sérült bőr helyreállását
  • Könnyed & gyorsan beszívódik, nem tapad
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Barbi93

2018. augusztus 11.

Egyszerűen IMÁDOM. Mikor Judit feltöltötte a videót tudtam hogy ki kell próbálnom. Reggeli rutinomba építettem bele. Nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nem hagy semmi ragacsos vagy nyálkás érzetett a bőr felületén. Szemkörnyékemre is használom és leginkább ott látom a változást. Nagyon megvagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

bokri28

2018. augusztus 10.

Extrém gyors szállítási idővel érkezett meg a rendelés, egy napon belül, ez abszolút plusz pont! A termék ár/értek arányban engem meggyőzött, nagyon jól beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, este önmagában, reggel hidratálóba cseppentve használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

ercsike76

2018. augusztus 7.

Nekem ez a formula vált be nyárra, nagyon könnyed és gyorsan felszívódó, imádom! Nagyon jól hidratál, semmi irritációt nem okozott, imádja a bőröm is. Mindennel kompatibilis, reggel és este is ezt kenem. Picit ragacsos érzet marad utána de hamar elmúlik és nem zavaró.

Kicsit off és remélem nem ütközik szabályzatba DE: Örülök, hogy Apolka ilyenbe vágott, gratulálok hozzájuk! Szerintem szuper termékek és imádom, hogy végre próbálunk felzárkózni az innovációkhoz. Drukkolok nekik mert eddig amiket vásároltam az mind bevált! Hajrá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

zsizska

2018. augusztus 7.

Jó kis cucc. Könnyen, egy kicsit ragacsos érzés, mind minden hyaluronos szérum után van, de pikk pakk elmúlik ez az érzés. Nagyon hidratált, kellemes tapintású a bőröm utána. Mivel jól hidratál, a zsírosodást csökkenti (ebben a dög melegben teljesen begőzölt a bőröm és extrém zsiros lett. Totál átvariáltam a rutinomat, ez+ Niod mist-je az alapja, jelentős a javulás egy hét után).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Ziza

2018. augusztus 2.

Könnyen beszívódik, jól hidratál, szép sima lesz tőle a bőröm. Általában csak este használom, de így is szemmel látható a hatása. Felkenés után nekem kicsit ragacsos lesz tőle a bőröm, de amint teljesen beszívódik, el is múlik. Külön jó pont, hogy ezt a light verziót is piacra dobták, mert a gyártók általában hajlamosak a zsíros bőrű vásárlókról megfeledkezni. Kiváló, mind a márka számos más terméke :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

nellik

2018. augusztus 1.

Nagyon könnyen beszívódik és hidratál, feltölt. Zsíros bőröm van nyáron, tökéletes hidratálás már önmagában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Telihold

Korcsoport: >54
2018. július 29.

Rögtön a megjelenése után megvettem, este és reggel is használom. Kombinált, nyáron inkább zsíros bőrömnek felüdülés. Elégedett vagyok vele. Újravevős.
Külön öröm, hogy - a bőrtípusokhoz igazodva - két változat is kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 29.

Külön öröm, hogy - a bőrtípusokhoz igazodva - két változat is kapható.

Ejszakaikoboldmaki

2018. július 28.

Nagyon elégedett vagyok vele. Gyorsan beszívódik és remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

Nagyon elégedett vagyok vele. Gyorsan beszívódik és remekül hidratál.

kardamom77

2018. július 27.

3 hete használom reggel-este a TO szérumát váltottam ki vele, s nagyon elégedett vagyok! A termék gyorsan felszívódik, s hatására jól hidratált, szép bőr eredményeződik. Gratulálok a magyar termékhez, újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Maraszt

2018. július 27.

Azonnal megrendeltem, ahogy kijött. Nagyon elégedett vagyok vele, szép sima, pumpált, hidratált bőrt eredményez. Maradandó darab lesz. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak