Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a HelloSkin-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. szeptember 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

Hialuron szérum normál/száraz bőrre

5féle hialuront tartalmazó, bársonyos szérum a bőr extra hidratálására és vízhiány ellen.

• Különböző súlyú és szerkezetű hialuronokkal
  • Hidratál és feltölt, simítja a finomvonalakat
  • Erősíti a bőr védőrétegét
  • Ozmolittal támogatja a felborult vízháztartás helyreállítását
  • Selymes, de könnyed állag
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2490 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

kzmdra

2021. április 10.

Nem vettem észre nagy különbséget a light változat és e között. Nem javított a vízhiányos bőrömön (nedves arcbőrre viszem fel és hidratálóval zárom), de gondot sem okozott. Elkenegetem, de a következő alkalommal valami komolyabb HA-t veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

dettusbettus

2021. április 8.

Pattanásos bőrre ugyan nem ajánlott, mégis ezt vettem meg inkább. Majd újravettem, mert annyira megtetszett. (Most ugyan éppen a light verzióját próbálgatom.) C-vitaminnal szoktam összekeverni, és szerintem nagyon szép hatást érnek el együtt, életet lehetnek az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

esszter01

2021. április 7.

UP: most, április elején járok az üvegcse végén, és január közepén vettem az első adagot. Imádom, nagyon jó a szörnyen száraz bőrömre. Nedves bőrre viszem fel, utána rétegzem a többi lépését a rutinomnak, de ha kihagyok egy-két napot, elkezd hámlani a bőröm... Reggel-este használom, és nagyon sokáig kitart ígyis, pedig nem sajnálom az arcomról. Annyira újravevős, hogy már 2 hete itt ül a polcomon, és alig várom, hogy kinyithassam ezt a második adagot. :)

január 18.: Rájöttem, hogy exxxtra száraz a zsírosnak hitt bőröm... még a hidratáló lemosó után is húzódik, ezért vettem meg ezt a szert. Eddig kétszer használtam, engem szépen feltöltött, de a hosszú távú hatásairól majd később írok.
update: Két hete használom, és nagyon szeretem! Kétféleképpen szoktam felvinni: nedves arcra egy kb. fél pipettányit (néha egészet) felkenek, vagy belekeverem a hidratálómba - így az igazi nekem, úgy érzem! Nagyon-nagyon puhává teszi az arcom, annyira "TÉNYLEG HIDRATÁL" hatása van, hogy legszívesebben meginnám, hogy mindenütt hathasson... Mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

Szonetta

2021. április 5.

A LIGHT verzió kevésnek tűnt, ez jobban bevált, úgyhogy örülök. Kellemesen felszívódik, nem ragacsos (a másik néha az volt), és nem húzódik a bőröm utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

xXxFruxXx

2021. április 4.

A vízhiányos arcbőröm nagyon imádja, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Én utána be szoktam kenni hidratálókrémmel az arcomat, úgy még jobb érzés. Elég sok hialuront tartalmazó terméket próbáltam már, de ez vált be eddig a legjobban, az összetevői is szuperek. Biztos, hogy újraveszem ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

honeymilkshakee

2021. március 29.

Egyik kedvenc szérumom. Nagyon hamar beszívódik, vízzel masszírozom bele a bőrömbe. Kellemes, feltölti a még nem kialakult csak alakulóban lévő miniráncokat haha... Mindenkinek csak ajánlom. Nem tömíti el a pórusaim, nem irritál, szép összetevők, tudja amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

VikkaBeres

2021. március 29.

Kipróbáltam a light verziót is , számomra az jobban tetszik de szerintem amiatt hogy zsíros az arcom és kényelmesebb a vékonyabb réteg. Ettől függetlenül nagyon szeretem , puha tőle a bőröm és hidratáltabb . Megérdemli az 5 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

emiko

2021. március 29.

HA 5 Lightot váltottam vele. 2 hete használom kb. Érezhetően sokkal több nedvességet tud a bőrbe zárni. A bőröm nagyon sima tőle, teljesen feltölti. Én a Lightot is mindig vízzel masszíroztam be, a Richnél az vált be, hogy addig viszem fel az új adag vizet, amíg nagyon ragacsos a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Szlaura256

2021. március 22.

Sztem nagyon megeri ennyi penzert, puha lesz utana a borom, de nem annyira látványos mint gondoltam, egyenlore ha elfogy nem veszem ujra,hanem kiprobalom a masik változatát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Svivus

2021. március 20.

Azért adok 4 csillagot "csak", mert bár szerintem nagyon kis szerethető formula, könnyű használni és minden okés vele, nem látok nagy változást a használatával.
Általában minden reggel használom, C-vitamin után. Nekem fiatal, friss bőröm van, kicsit vízhiányos, de semmi extra, így magamon nem is várok el változást, tudom, hogy később IS megfogja hálálni magát! :)
Viszont anyukámra locsoljuk, neki mélyebb ráncai vannak, és tudom, hogy nem fogja azokat semmi kisimítani teljesen, de valahogy többet vártam volna. Ez amúgy igaz a Retinolra is, közepes erősségűt használ abból is este, azthittem, hogy ez a kombó sokat fog neki segíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)