Geek & Gorgeous

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 2690 Ft

Gyengéd, mégis alaposan tisztító jelly lemosó, ami tökéletesen eltávolítja a (nem-vízálló) sminket és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrödet, nem szárítja ki azt, és nem csípi a szemet sem.

• Nem-habzó, jelly textúra
  • Alacsony, bőrbarát pH-jú, a védőréteget kímélő formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, néha Budapest, fizetés: A két városban személyesen átvehető vagy postázom
Ár: 1500 , Eladó: Enci86
Állapot: 2xpròbàlt, Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: Személyes àtvétel

Tiavari

2022. július 21.

A sok pozitív ajánlás miatt vettem meg, és egyáltalán nem bántam meg! Ez abszolút nyertes lett nálam, biztos vagyok benne hogy újra fogom venni.
A felvitelnél tényleg olyan kellemes, simogató selymes érzés, ahogy sokaktól olvastam/hallottam. A szememet egyáltalán nem csípi. Miután lemosom, kellemes, tiszta érzetű a lesz a bőröm, nem zsíros, nem húz, pont jó. Nem viselek sok sminket, és esténként előbb egy olajos lemosót is be szoktam vetni, ezért a smink-eltávolító erejéről sajnos nem tudok nyilatkozni. Reggelre, vagy double cleansing 2. lépésének (nekem) tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 21.

Csillagajandek

2022. július 18.

Az állaga egészen különleges, és nagyon élvezetes volt a számomra. Az ex-kombinált, hideg időkben már inkább szárazba hajló középkorú bőrömet akkor sajnos kicsit szárította, nyári időszakban lehet, hogy működne nekem is, de nyárra már nem jutott. Mivel ez teljesen egyéni, azért jár az öt csillag, mert maga a termék jól össze van rakva. :) A "nyers" szagához azért hozzá kellett szokni, de inkább ez legyen, mint a parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 18.

Luna1024

2022. július 14.

Frissítés - 2022. július 14.:

Majdnem 10 hónap telt el, és kijelenthetem, hogy ez lett a kedvenc lemosóm. :) Minden egyes nap használom, reggel és este is, szóval úgy gondolom, ennyi idő után már tudok pontos véleményt alkotni. Tökéletes. Az arcápolás az egyik hobbim, szeretek új dolgokat kipróbálni, de lemosókat illetően már nem váltok. Elfogy, újraveszem, elfogy, újraveszem... Pont tegnap vettem át az új tubust, ez a jelenlegi szerintem kb. az 5.-6. egy év alatt. Imádom, szerintem a G&G egyik legjobb terméke.

2021. szeptember 28.:

Imádom! Nem sok reményt fűztem hozzá, mert eddig minden lemosó szárított, de ez tökéletes.
Kombinált bőröm van, ami a T-zónában picit olajos, de ősszel és télen normálba hajlik. Reggel és este is használom, reggel első, este pedig második lépésként (Purito From Green Cleansing Oil után). Esti arclemosóként önmagában nem elég, mert nem szedi le a sminket, de még a fényvédőt se, mindenképp második lemosóként, arclemosó olaj/micellás víz/sminklemosó stb. után ajánlanám, az eredmény így tökéletesen, de nem "csikorgósan" tiszta bőr. :) Reggel viszont önmagában is megállja a helyét.

Az állaga géles, elég sűrű. Borsónyi mennyiséget oszlatok el az arcomon és a nyakamon, körkörös mozdulatokkal. Érdekesség, hogy szó szerint semennyire (!) nem habzik, vízzel érintkezve sem. Mintha egy gél állagú arckrémet kennék szét a bőrömön. Elsőre szokatlan lehet, mégis: lemosás után nagyon egyenletes, tiszta a bőröm mindenhol, nem hagy semmilyen réteget (ellentétben a CeraVe zöld hidratálósával). Könnyű lemosni, és ez az első lemosó, ami úgy tisztít alaposan, hogy közben nem szárítja ki a bőrömet! :) Egyáltalán nem is irritál, még akkor se, ha épp nyitva a szemem. :)

Illata nincs, az INCI csodaszép, napi kétszeri használattal kb. két hónapig is elég, az ára baráti, és könnyen hozzáférhető, igaz, nem drogériából, de legalább nem külföldről kell rendelni. Biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

Frissítés - 2022. július 14.:

2021. szeptember 28.:

Teokleia

2022. július 14.

Nem várok tőle irrealitást. Dupla tisztítás második lépése, vízbázisú lemosó, leszedi az olajos lemosó maradékát, a vízben oldódó koszt. Erre tökéletes. Számomra épp eléggé tisztít, az illata érdekes, bor és gumi illata van számomra. Nem is szeretem ha egy lemosó egészen illatmentes, nekem ez így tetszik - nincs megromolva, ez biztos. Színtelen gél, puha állag, egy nagyobb borsónyi adag leszedi az arcom maradékát tökéletesen. Utána nem húzódik a bőröm. Örülök hogy végre kipróbáltam, nem zavar, hogy nem habzik fel. Álomcucc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

pillangolany7

2022. július 11.

Nekem ez a tökéletes arclemosó száraz bőrre. Elsőre kicsit fura volt, hogy nem habzik, hanem tényleg zselés állagú, de ez semmit se von le a hatékonyságából. A sminket elsőre is tökéletesen eltávolítja, nem húzódik tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 11.

ddoriii

2022. július 10.

Lassan másfél hónapja használom, minden este.Száraz arcbőrre isteni! Először furcsa volt az állaga, azt hittem nem fogja rendesen letisztítani a bőröm, de nemhogy letisztítja szépen, még puhává is teszi, és nem lesznek kis begyulladt patik sem utána reggel,mint hasonló társaiknál, amiket előtte használtam. (pl.CERAVE). Eddig hibátlan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 10.

hippiesaur

2022. július 9.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Olajos után használom, csodálatosan működnek együtt, szépen leszed mindent anélkül, hogy kiszárítaná a bőrömet. Már többször újravásároltam, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 9.

betty23

2022. július 7.

IMÁDOM! Az LRP Toleriane lemosót váltottam le rá. Alaposan tisztít, a zsírosodásra hajlamos kombinált bőröm is nagyon szereti. Pattanást nem okozott, szárazságot sem érzékeltem. Elég sűrű, szóval nem fogy olyan gyorsan. Az ára szerintem reális. Nagyon szeretem ezt a márkát, szinte csak GG termékek vannak a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

revontulet

2022. július 5.

A legjobb lemoso ar-ertek aranyban, amit valaha hasznaltam. Nem szarit, nagyon gyenged. Micellas vizes tisztitas utan hasznalom, mert a sminket/vizallo fenyvedot nem mosna le onmagaban, ezert vonok le egy csillagot. Igazabol aki duplan tisztit, ami smink es eros fenyvedozes mellett erosen ajanlott, annak ez tokeletes masodik lemoso.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 5.

klaudianna

2022. július 4.

Számomra A lemosó. A Balea-med-et próbáltam de attól valamiért kipattogtam, meg mintha szárította volna a bőrömet. Utána a Garnier rózsaszín kupakos mici-vizét próbáltam, de ez sem volt az igazi. Kicsit féltem a Jelly Jokert kipróbálni, mert konkrétan a szimpla vizes lemosástól szebb volt a bőröm, mint a korábban említett lemosóktól... de milyen jó, hogy a kíváncsiságom erősebb volt, és megvettem ezt. Imádom az állagát, a bőröm pedig sosem volt még ilyen puha, mint a lemosás után. Biztos újraveszem, remélem később sem okoz problémákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol