Geek & Gorgeous

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 2690 Ft

Gyengéd, mégis alaposan tisztító jelly lemosó, ami tökéletesen eltávolítja a (nem-vízálló) sminket és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrödet, nem szárítja ki azt, és nem csípi a szemet sem.

• Nem-habzó, jelly textúra
  • Alacsony, bőrbarát pH-jú, a védőréteget kímélő formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, néha Budapest, fizetés: A két városban személyesen átvehető vagy postázom
Ár: 1500 , Eladó: Enci86
Állapot: 2xpròbàlt, Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: Személyes àtvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fdorottya

2023. január 25.

Nagyon jól leszedi a sminkmaradványokat, nem szárít. Egyetlen gondom van vele az az állaga. Nekem nem igazán jön be. Összességében nagyon jó. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 25.

bgabriella

2023. január 21.

Sikerült tönkretennem a barrier-emet, ez az egyetlen termék amitől az arcom nem vörösödik ki.
Egyébként smink és fizikai fényvédő eltávolítására nem tökéletes. Vagy ha igen, akkor kétszer kell vele arcot mosni úgy meg vár nem gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 21.

Yoffo

2023. január 20.

Sokat keresgéltem, mire végre megtaláltam A Tisztítót. Kevés is elég belőle, szépen tisztít, szeretem az állagát, nem bántja a bőröm, nem szárítja ki.
Tö-ké-le-tes. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

Tö-ké-le-tes. Imádom.

czegai.sara

2023. január 16.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem nagyon furcsa volt, hogy egyáltalán nem habzik, úgy éreztem, mintha csak úgy a semmibe dörzsölgetném a fejemet. Alapvetően nem volt rossz, elhasználgattam, de nem hozott semmiféle változást a bőrképemben. Ennél olcsóbban is tudok egyszerű, semmi extra lemosót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 16.

roseborn

2023. január 15.

10-12 eve keresem a tokeletes arctisztitot, vegre megvan:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 15.

10-12 eve keresem a tokeletes arctisztitot, vegre megvan:)

cathyl08

2023. január 12.

Jól tisztít, érzékeny szemre is ajánlom, szépen lehozza a sminket. Reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 12.

mlexa

2023. január 12.

Nagyon szuper lemosó, reggelre is szeretem önmagában, de este a dupla arctisztítás második lépéseként is szoktam használni. Nekem tetszik az állaga és hogy nincs tele parfümmel. Szépen tisztítja a bőröm, a sminket maradéktalanul nem szedi le, de nem is ez a dolga. Nem csípi a szemem, irritációt nem okozott. Sokáig elég egy tubus, mert kicsi mennyiség is elég belőle. Nem habzik, de ez nem azt jelenti, hogy nem is dolgozik. Az én zsíros bőröm nem szárítja. Tökéletesen elégedett vagyok a termékkel, fogok még venni belőle, ár - érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 12.

tika

2023. január 7.

Nagyon szeretem ezt a zselés állagot és hogy nem habzik, nagyon szépen terül az anyag az arcomon, így kis mennyiség kell belőle. Kíméletes, szépen tisztít, bár mostanában nem sminkelek, nem tudom azt mennyire hozza le. Sajnos nekem kifejezetten büdös ez az illatmentes formula, egyszerűen nem bírom megszokni. Ilyen kémiaóra szaga van nekem. Tudom, hogy így kevésbé irritatív, de nekem sajnos ez nem vált be, nekem kell egy kis “aromaterápiás hatás” is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 7.

Faustine

2023. január 6.

Kellemes állagú, gyengéd arctisztító, nem szárítja a bőröm. Reggeli arctisztításra használom és teljesen elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 6.

Annaa2001

2023. január 2.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Jól tisztít, és nagyon puhává, simává teszi az arcom. A 4 csillagot azért adom, mert nekem picit mintha szárítaná az arcom, muszáj utána rögtön hidratáló szérumot használnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol