Geek & Gorgeous

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 2690 Ft

Gyengéd, mégis alaposan tisztító jelly lemosó, ami tökéletesen eltávolítja a (nem-vízálló) sminket és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrödet, nem szárítja ki azt, és nem csípi a szemet sem.

• Nem-habzó, jelly textúra
  • Alacsony, bőrbarát pH-jú, a védőréteget kímélő formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, néha Budapest, fizetés: A két városban személyesen átvehető vagy postázom
Ár: 1500 , Eladó: Enci86
Állapot: 2xpròbàlt, Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: Személyes àtvétel

zs001

2020. november 7.

Update: reggeli lemosóm lett, így végül is nem rossz, de várom, hogy a végére érjek. Reménykedem, hogy lesz a márkának habzó lemosója is előbb-utóbb :-)
Engem sajnos borzasztóan zavar, hogy nem habzik egyáltalán (igen, tisztában voltam vele, mikor megvettem, hogy ez egy zselés, nem habzó lemosó. Próba szerencse...) . Ez nyilván nem a termék hibája, sőt, ez egy rossz beidegződés nálam, hogy egy lemosó habzó legyen, de én egyszerűen nem érzem tisztának az arcomat utána :-(. Pedig 2x is átmosom vele, foreoval is. De nem tudom megszokni sajnos. Elhasználom, de ezt a terméket nem fogom újra venni. Kb. ezt az egyet nem amúgy, mert többféle G&G terméket használok (apad, b-bomb, hialuron szérum, hámlasztók, retinal) és mindegyikkel elégedett vagyok. De ez egyszerűen nem az én lemosóm. Negatívat nem tudok mondani róla, mert nem irritált, nem húzódik a bőröm tőle, stb... Szóval aki szereti ezt az állagot, annak be fog válni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 7.

NikolettaP

2020. november 6.

100%-ban meg vagyok vele elégedve, imádom! Nagyon érzékeny és egyben zsíros bőröm van, korábban zsíros bőrre használt termékeknél általában allergiás reakció jelentkezett nálam, vagy csak szimplán nagyon kiszárította és ezáltal kivörösödött a bőröm. Már egy hónapja használom reggel is és este is, soha nem irritálta a bőröm. Ritkán használok mostanában alapozót, pirosítót, így ki akartam próbálni a sminket mennyire tudja lehozni, mielőtt véleményt írok, és azt is maradéktalanul eltávolította. Nekem külön pozitívum, hogy nem habzik, a habzó arclemosókat lemosásnál utálom, ahogy újra és újra felhabzanak :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

bongi

2020. november 6.

Ez is jó, mint mindegyik G&G termék, amit eddig próbáltam. Sminkeltávolításhoz még nem használtam, mert mióta home office van, nagyon ritkán sminkelek. LRP Effaclar arclemosóval felváltva használom és az ütősebb, úgyhogy mindig keresek mellé valami kímélő arclemosót, amivel váltogassam. Most erre esett a választás és jó döntés volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

GabriellaBodnar

2020. november 6.

Két hete használom már ezt a lemosót, a reggeli arcápolási rutinom része. Nagyon kellemes használni, puha zselés állag, én kifejezetten örülök, hogy nem habzik, ennek ellenére jól tisztít. próbáltam már egyébként este is, és még a szememről is lehozta az összes szempillafestéket. Utána a friss, tiszta érzet marad, nem szárít. Biztos, hogy újra fogom vásárolni, árban is nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

DuendePadme

2020. november 4.

Elfogyott az álomarclemosóm (KraveBeauty Matcha Hemp Hydrating Cleanser), mindenképp valami kímélő lemosó után akartam nézni. Mivel bevált a márka C vitaminja és retinalja is, így nem féltem megrendelni. Nem zavar, hogy nem habzik, sőt egyenesen imádom (legalább nem lesz tele az orrom :D :D ). Reggel és este is használom, egyáltalán nem szárítja a bőröm. Este double cleansing van, olajos lemosót használok előtte (most épp a IUNIK CALENDULA COMPLETE CLEANSING OIL a favorit).

Abszolút újravevős, szuper ár, könnyű beszerezhetőség, magas minőség, hazai termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

WednesdayAddams

2020. október 30.

Bár maximálisan meg voltam elégedve a kedvenc Himalaya Herbals arclemosómmal, de mivel G&G termék így nem tudtam ellenállni, ki kellett próbálnom. Mivel napi rendszerességgel sminkelek, így általában egy olajos sminklemosóval indítok, amivel eltávolítom a smink és szennyeződések nagyrészét, majd jöhet ő. Az elején nagyon furcsa volt, hogy egyáltalán nem habzik, sose használtam még ilyen lemosót, de hamar meg lehet szokni. Azt hozza amit vártam tőle, hatékonyan tisztít, de ugyanakkor nem szárítja a bőrömet, nem irritál, nem okoz pattanásokat. Olcsó, szép a csomagolás, kellemes használni, az összetevőlista tökéletes, ráadásul magyar termék, többet szerintem kívánni sem lehetne, perfekt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

KataNikolett

2020. október 28.

Kb ezt is 2 hete kaptam ajándékba, azóta használom. Eddig nagyon szeretem.
Imádom a bőröm tapintását a használata után. Nagyon jó az állaga, az illatmentessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

Kb ezt is 2 hete kaptam ajándékba, azóta használom. Eddig nagyon szeretem.

mel

2020. október 27.

Nagyon érzékeny a bőröm, a kezemen ekcémás is, de pont elfogyott az organikus PC lemosóm, mikor kijött ez és gondoltam, kipróbálom. Az első héten kicsit szárította a bőröm, de ez már elmúlt és semmi irritációt nem érzek sem az arcomon, sem az ekcémás kezemen, aminek nagyon örülök.
Ha sminkelek is, akkor a jelly joker előtt micellás vizet is használok, nekem így szuperül tisztítják együtt a böröm. Az állaga is tetszik, korábban már használtam hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Cintia03

2020. október 27.

Két hete használom ugyan, de eddig pozitív a tapasztalat. Szeretem az állagát, a hatékonyságát, az illatmentességét és imádom a bőröm tapintását utána. Remélem marad is a szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

balkri

2020. október 26.

Miután közel 2,5 hónapja ismerkedek a márkával így ő is sorra került. Szépen tisztít igaz nekem az állaga kicsit szokatlan, jelenleg még nem döntöttem el, hogy szeretem vagy nem szeretem. Az biztos, hogy a tisztítása jó, nincs utána húzódó érzés, így a bőröm szerei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol