Geek & Gorgeous

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 2690 Ft

Gyengéd, mégis alaposan tisztító jelly lemosó, ami tökéletesen eltávolítja a (nem-vízálló) sminket és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrödet, nem szárítja ki azt, és nem csípi a szemet sem.

• Nem-habzó, jelly textúra
  • Alacsony, bőrbarát pH-jú, a védőréteget kímélő formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, néha Budapest, fizetés: A két városban személyesen átvehető vagy postázom
Ár: 1500 , Eladó: Enci86
Állapot: 2xpròbàlt, Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: Személyes àtvétel

vecseipetra

2022. szeptember 24.

Balea Med-et cseréltem le erre,és nem bántam meg! Hibátlan termék,nem szárít. A hiperszuper érzékeny szemeimet sem bántja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 24.

baverie

2022. szeptember 20.

Az egyik kedvenc lemosóm, jóval kevesebb mitesszerem és pattanásom van azóta, hogy használom. A sminket nem mindig viszi le, olyankor micellás vizet használok mellé, de különben hibátlan termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 20.

lelophi

2022. szeptember 17.

Fullos szer. Az állaga tökéletes tisztításhoz és pompásan bevált, minden mocskot levisz és nekem passzol a zsíros/kombinált bőrömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 17.

bebecske22

2022. szeptember 16.

Hónapok óta betonbiztos a reggeli rutinomban! Reggel valahogy nem szeretek sem habzó lemosót, sem micellás vizet, sem tisztító lotiont használni. Nekem a Jelly Joker zselés állaga a kedvenc napindítóm! :)

2022.01.04.

Továbbra is nagyon szeretem ezt a terméket. A DM-ben már újra is vásároltam, mert majdnem minden nap őt használom.

2021.06.07.

Nekem sokkal jobban bevált, mint a habzó lemosók. Azok eléggé szárítják a kombinált bőrömet, ennél viszont nem vettem észre hasonló negatívumot. Én olajos lemosó után, második lépésként, vagy maszkmaradványok eltávolítására szoktam használni. Maximálisan elégedett vagyok ezzel a termékkel 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 16.

2022.01.04.

2021.06.07.

Fma

2022. szeptember 15.

Egyszerű és nagyszerű! Gomba-safe és jó csapat-játékos, minden más cuccal kijön. Óriási kiszerelés, illatmentes, könnyű használni. Dupla tisztítás második lépéseként és néha reggel is használom, nagyon jól tisztít, de nem szárít.

Nem voltam túl nagy bizalommal az elején, mert mindig kicsit gyanús, amikor ekkora a hype egy kence körül, de így az első flakon vége felé járva már azon szorongok, hogy hol rendeljem meg a következő adagot, nehogy nélküle maradjak pár napra.
Nem, kész, bevallom, beállok a kórusba: igaza van a "népnek", teljesen jogos a hype!

Up: most, hogy már kapható a dm-ben is, megnyugodtam! 😎
Közben kiderült, hogy a bőröm nem igazán kedveli az olajos lemosót, tele lett tőle komedóval, ezért egy ideig csak ezzel tisztítottam az arcomat, és egyedül is remekül helyt állt. Tisztább a bőröm csak vele, ez a lemosó alapdarab, nem kérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Up: most, hogy már kapható a dm-ben is, megnyugodtam! 😎

Littleblackdress87

2022. szeptember 14.

Ez a mindenkori kedvenc arctisztítóm. Nem habzik, hidratált lesz a bőröm utána és én direkt ilyet kerestem mindenütt. A La Roche nem habzó lemosót vettem előtte egyszer, az is hasonló volt érzésre, de azt az ára miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

agi92

2022. szeptember 14.

Ma vettem még egy tubussal, hogy tutira legyen még itthon és ne a legutolsó pillanatra hagyjam a megvételét. Az első tubust augusztus 19-én bontottam ki. Azóta használom és nem bántam meg. Zsíros bőröm van. Tetszik az állaga, és az sem zavar, hogy nem habzik. Nem irritálja az arcomat és a szememet sem. Maradok ennél az arctisztítónál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

Kllmllcnt

2022. szeptember 13.

Elképesztően jó lemosó! Nem is értem, hogy nem találtam rá előbb. Nyilván a tudatos arcápolás előtti időszakban én is elkövettem azt a bakit, hogy csikorgósra szárító lemosókkal kísérletezgettem, de ez a GG egyszerűen mesés. Nagyon kedvelem az állagát, olyan selymes, puha arclemosás közben, egyáltalán nem volt fura számomra, hogy nem habzik fel, egy élmény a használata :D Plusz pont, hogy abszolút nem csípi a szemem, kész felüdülés, hogy nem kell azon aggódnom, hogy kifolyna a szemem tőle. Ára is szuper, a mennyiség is sokáig kitart, nagyon örülök, hogy rátaláltam, ráadásul az első GG termékem és biztos, hogy nem az utolsó :) Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

nocika113

2022. szeptember 13.

Elvagyunk egymassal, nagyon kíméletes, ez vitathatatlan, az én zsíros bőröm nem szereti. Alapvetően felváltva használtam mással, de egy időre egyedül maradt, s a bőröm összképe nagyot romlott vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

dorisz01

2022. szeptember 12.

Először kicsit furcsa volt, hogy egyáltalán nem habzik és nincs illata, de megszoktam. Jónak mondanám, de ha smink is van rajtam nem elég magában, kell a dupla tisztítás. Ár-érték arányt és összetevőket tekintve jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol