Geek & Gorgeous

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a HelloSkin-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2020. szeptember 17.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: HelloSkin, 2690 Ft

Gyengéd, mégis alaposan tisztító jelly lemosó, ami tökéletesen eltávolítja a (nem-vízálló) sminket és a szennyeződéseket, miközben kíméli a bőrödet, nem szárítja ki azt, és nem csípi a szemet sem.

• Nem-habzó, jelly textúra
  • Alacsony, bőrbarát pH-jú, a védőréteget kímélő formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2690 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2500 Ft , Eladó: BLili
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, néha Budapest, fizetés: A két városban személyesen átvehető vagy postázom
Ár: 1500 , Eladó: Enci86
Állapot: 2xpròbàlt, Helyszín: Zalaegerszeg , fizetés: Személyes àtvétel

anna1789

2022. augusztus 25.

Tetszik az állaga, jó nagy adag. Kellően tisztít, és nem érzem hogy szárítana.
Épp keresem az igazit arctisztítók terén, ez most esélyes a trónra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Tetszik az állaga, jó nagy adag. Kellően tisztít, és nem érzem hogy szárítana.
Épp keresem az igazit arctisztítók terén, ez most esélyes a trónra :)

pont

2022. augusztus 23.

ar-ertek aranyban teljesen rendben van, en mindig duplatisztitok, es 2. lepeskent tokeltesen ellatja a funkciojat, nem szarit, nem irrital, jol tisztit. szemely szerint mondjuk jobban szeretem a habzo lemosokat a foreo miatt, szoval nem biztos, hogy feltetlenul ezt vennem ujra, de nincs vele semmi gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 23.

kancso

Korcsoport: < 18
2022. augusztus 22.

Én dupla lemosásnál második lemosónak használom, mert smink lemosásban nem a legeffektívebb. Nagyon szépen végzi a dolgát, utána kellemes tapintású a bőröm. Ami nagyon nagy plusz pont, hogy amióta használom láthatóan kevesebb miteszerem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Nituska

2022. augusztus 22.

Nem rossz, de nekem nem elég, viszont ez nem a lemosó hibája. Dupla lemosáshoz még megpróbálom, hátha ott jobban beválik nekem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Burmeister

2022. augusztus 19.

Ez lesz az örökké újravevős. Imádom ❤️ nem csíp,nem szárít ki. Durvajól tisztít,de nem szárít ki. Ha ezt használom minden könnyebben beszívódik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

Meli86

2022. augusztus 19.

Kedvenc lemosóm,biztos helye van a rutinomban.Nem okoz irritációt,nem szárít,szépen tisztít,jól működik eggyütt az olajos lemosókkal második lemosóként.Biztos hogy újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

MakaiAndi1988

2022. augusztus 13.

A legjobb arctisztító, amit eddig használtam. Nem irritálja a bőröm. Szeretem, újravevős lesz az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

sildi

2022. augusztus 12.

Sminklemosásra annyira nem alkalmas magában, de mivel ritkán sminkelek, esti lemosónak én nagyon szeretem. Nem bántja a bőrömet, tiszta érzetet ad, nagyon sokáig elég egy tubus, úgyhogy szinte hibátlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

erdelyidorka

2022. augusztus 11.

Szépen tisztít, de mégsem csikorgósra. Egyszerű kis lemosó, nekem a smink nélküli napjaimhoz megfelelő.
Nagyon gazdaságos, okos megoldással lett kialakítva a tubus és a kupak is így maradéktalanul ki lehet szuszakolni a teljes tartalmát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

nemeth.anita

2022. augusztus 10.

Nekem nem vált be. Korábban Balea Med arclemosót használtam, de mivel a G&G több terméke is nagyon bevált, így ezt is megrendeltem. A ráncaim mintha mélyültek volna, különösen a homlokomon lévő mélyebb ráncok. Én nem érzem tökéletesen tisztának a bőröm, pedig micellás vizet is használok előtte. Nagyon érzékeny a bőröm, nyugtató hatást sem érzékeltem, ugyanúgy alakulnak ki pattanások és mitteszerek, pedig már több hidratálóval is próbáltam. Lehet, hogy csak az én bőrtípusomnak kevés (ráncosodó, érzékeny bőr) vagy 40 fölött nem teljesít ugyanúgy, fiatalabb korosztálynak úgy láttam, bevált. Pozitívuma, hogy nagyon gazdaságos. Mogyorónyi is elég belőle és egy tubus nekem már 9-10 hónapja tart, most fog kifogyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propanediol, Methyl Gluceth-20, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Vitaminok: Panthenol