Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2022. december 13.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft , Eladó: Vanda234
Állapot: 3/4 ig, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen vagy Foxpostal
Ár: 1500ft , Eladó: Bellana
Állapot: Párszor használt, szinte tele van, Helyszín: Godollo, fizetés: Személyes átvétel, posta, packeta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

esteianim

2020. október 12.

Szuper kis folyadék ez! Én is a Jelly arclemosó után használom és már pár nap után bámulatosan szépen alakul tőlük a bőröm. Aki ilyen termékek közt keresgél épp, az szerintem nyugodtan tehet vele egy próbát, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Nizza

2020. október 9.

Ez az év egyik legmeglepőbb arcápolója. Rendkívül egyszerű, letisztult, és jól összeválogatott az összetevőlistája. Olyan egyértelműen jó hatása van, hogy erre biztosan nem számítottam! Remekül rétegezhető, nekem általában kettő elég. Hosszan tartó hidratáló hatása van: reggelente puha, egészséges, kisimult bőrkép fogad. Az érzékeny bőrömet nem bántja, hanem érezhetően nyugtatja, ápolja. Szembetűnően segíti a többi termék beszívódását, és ez a folyadék maga is jól felszívódik. Nekem ez fontos, mert a beszívódással mindig akadnak gondok. Szerintem ez a tonik jóval többet tud, mint amennyi az ára sejtetni enged! Nálam biztosan megmarad, mert ha egy lakatlan szigetre egyetlen arcápolót vihetnék el, akkor valószínűleg ez lenne (vagy a CeraVe hidratáló lemosója).
A folyékony állaga miatt a csomagolás szerintem szórófejért kiált, mert úgy a legkönnyebb használni, úgyhogy a Skinsmart kínálatában jó lenne megtalálni a rávaló csavaros szórófejet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

NyBetti

2020. október 9.

Reggeli hidratálónak vettem, mert zsíros a bőröm, és nem akartam a fényvédő alá még egy krémet kenni.
C-Glow után használom, nagyon gyorsan beszívódik, a fényvédő se kukacosodik rajta.
Az enyhe viszketés, amit eddig éreztem napközben megszűnt, szóval a vízhiányon segít.
Az egyetlen gond a flakon...nem a legpraktikusabb, túl merev a fala, uh nem lehet önteni, meg kell várni míg kicsöpög belőle.
Jobb lenne szórófejjel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Jobb lenne szórófejjel.

peachyglow

2020. október 4.

Rendkívül jó kiegészítő termék egy rétegzős rutinban, szuperül hidratál és nyugtatja a bőrt, alapdarab alap hatóanyagokkal. Reggelente pár cseppet teszek a tenyerembe és onnan dolgozom be a bőrömbe a C-vitamin után. (Azt vettem észre, hogy minél több hidratáló réteget viszek fel a C-vitamin után, annál kevésbé leszek esetleg miteszeres vagy tapasztalok viszketést.) Eddig egy db koreai tonikot használtam el, de annyira macerás a beszerzés és drága is volt, hogy lemondtam róla, tehát nagyon örültem mikor megjelent a skinsmarton. Valóban nem must have, de vigyázat! függőséget okoz, tipikusan arról a termékről van szó, ami akkora csodát önmagában nem művel, de amikor elfogy/elfelejtetted magaddal vinni nem érted, hogy hogyan élhettél eddig nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 4.

martissima

2020. október 2.

Még csak 3 hete használom, így messzemenő következtetéseket nem tudok levonni a tapasztalataimból. Mindenesetre nekem tetszik a vizes állag és úgy vettem észre, hogy jól támogatja az utána használt arcápolók felszívódását (esszenciák, szérumok, stb.). Viszont ezt a kemény, vastagfalú csomagolást én sem szeretem, se önteni, se rázogatni nem tudom normálisan... fröcsög, folyik minden irányba, kivagyok tőle
​​​​​​​

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

​​​​​​​

Trixi

Korcsoport: >54
2020. október 2.

Nekem nem tetszik az állaga, és főleg ebben a típusú flakonban nem. Sokáig kell erőteljesen rázogatni, hogy kijöjjön valami, nem lehet benyomni az oldalát, hogy megsegíthessem a kifolyást. Jobb lenne kinyomós kivitel vagy puhafalú flakon, esetleg szórófej. A felvitelnél sem praktikus, túlságosan vízszerű, hogy a kezembe öntve használjam, a vattakorongot pedig szinte teljesen át kell itatni, hogy valamit fel tudjak vinni az arcomra is, szóval sokat bénázok vele, nem alakult ki a megfelelő módszer. Jobb lenne egy tejesebb állag. A tartalommal kapcsolatban, nekem nem nagyon hidratál, inkább olyan, mint egy micellás víz, a lemosó hatás nélkül. Igyekszem nagy mennyiséget felvinni, hogy érezzek valami hidratálást, de számomra elég szimpla toniknak tűnik. Én visszatérek a korábban használt tonikokhoz, vannak jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. október 2.

nellik

2020. szeptember 30.

Meglepően jól teljesít, tökéletesen beépíthető a rutinba, hidratál, jól működik az általam használt szérumokkal.
Az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Az ára is nagyon jó.

dunaimano

2020. szeptember 30.

Lecsavartam a tetejét, és egy fújós fej került a helyébe, így egy jó kis hidratáló mistet kaptam. Ez az, amit eddig kihagytam a rutinomból, hiszen a tonizálás hagyományos értelemben nem létszükséglet a napi rutinba, viszont egy jó kis kiegészítő lépés. És pontosan ez az is, amit nem tudtam, hogy mennyire akarom. Reggel és este is fújom - nekem ez praktikusabb, mint a kezembe öntögetni, ami ugyan hámlasztásnál bevált, de most nem jött be. Reggel egy C-vitaminos és hialuronsavas szérum kerül rá közvetlenül, pikkpakk beszívja a bőröm, este pedig nap mint nap változó, de pl. aloe vera gél, niacinamide + cink. Többlethidratálást nyújt, ami nélkül tudtam élni eddig, de többé nem fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

czkata

2020. szeptember 29.

Szépen nyugtat, hidratál, jól beilleszthető a szérumok elé. Nem is vártam ennél többet, két hete használom, még nem látom a hosszútávú hatását, de eddig teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

ami2015

2020. szeptember 28.

Én is nagyon megszerettem, könnyű, lassan fogy és a hatása nekem jobb, mint eddig bármilyen hialuron szérumnak, amit próbáltam, nagyon jól segíti a hidratálást. Közvetlenül arctisztítás után használom, aztán szépen sorban a szérumok, hidratáló és sokkal szebb a bőröm. Tényleg segít a sebgyógyulásban is, nagyon jó termék lett ez is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h