Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2023. október 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Syncron89

2024. január 25.

Nagyon szeretem, tonert több rétegben szoktam feltenni, ez az egyik márka amit használok, és amit külön szeretek az a fújós flakon. De nemcsak az, hogy fújós, ez pont tökéletesen permetezi szét az arcomon a megfelelő mennyiséget. Annyira kényelmesebb ez a megoldás. Meg szoktam tartani az üres üvegeket és más márka tonerét beletöltöm és úgy fújom az arcomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 25.

Nugat

2024. január 25.

Ha nagyon szaraz a borom, es esetleg hamlik is, akkor sajnos semmit nem ér, nem fogja megoldani a problemat. Enyhen szaraz boron viszont szepen segit, minden este (es igyekszem reggelente is) hasznalni a rutinomba

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

etyikee

Szereteeem! Nem kell csodát várni tőle, de jól hidratál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Szereteeem! Nem kell csodát várni tőle, de jól hidratál

gyongyalis

2024. január 24.

IMÁDOM! Jó a bőrömnek ami nagyon látványos is. Sokkal hidratáltabb az arcom mikor a rutinomban szerepel. Hűsítő és nekem az illata is megfelel. Egy problémám van vele, hogy néha csípte a szemem. Ettől eltekintve szörnyen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

ringe

2024. január 24.

nagyon régóta szemezgettem vele, ezért nagyon vártam, hogy kipróbáljam.
egy hétig használtam, elkezdtek kis pattanások kijönni, de a stressznek tudtam be őket. aztán megjelentek nagyon mély, fájdalmas, gyulladtak is, amelyek egyáltalán nem jellemzőek rám. ez volt az egyetlen új termék, amit használtam, szóval biztosan ő a ludas:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

nagyon régóta szemezgettem vele, ezért nagyon vártam, hogy kipróbáljam.

cnagi

2024. január 15.

Sajnos nem lett a kedvencem. Mintha vizet fújnék, picit büdi is:( Isana toner jobban bejött. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 15.

VivienSK

2024. január 14.

Szerintem ez a nettó pénzkidobás.Tudom hogy tonertől nem szabad csodát várni, de ez semmivel nem vitte előrébb (szeremcsére hátrébb) sem a rutinomat. Kicsit nagyobb összegért lehet kapni olyan tonert, ami csinál is valamit, nem csak ellocsolgatom ha már megvettem alapon használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 14.

bleauwsy

2024. január 13.

Nem érzem világmegváltó terméknek, arcon hagy egy fénylő,bársonyos réteget amivel nem békéltem meg. Végül testre használtam el, egy száraz lábszárra pl bevált mint hipergyors testápoló és még a ruhán sem hagy foltot, így elhasználtam. A kialakítása tökéletes, pont annyit fúj a spray, ahogy elvárja az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2024. január 13.

Reni0624

2024. január 6.

Nem lett számottevően hidratáló a bőröm tőle, mégis nagyon jót tett neki. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 6.

Rebeka_R09

2024. január 4.

Tetszett ez a tonik, mert nyugtató és hűsítő érzést adott a nyári hónapokban. Önmagában nem hidratál, de kellemes érzés az arcomon. Fényvédő alá nagyon jó volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

PCA h