Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2022. december 13.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft , Eladó: Vanda234
Állapot: 3/4 ig, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen vagy Foxpostal
Ár: 1500ft , Eladó: Bellana
Állapot: Párszor használt, szinte tele van, Helyszín: Godollo, fizetés: Személyes átvétel, posta, packeta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Harold

2022. november 17.

Ár-érték arányban verhetetlen tonik. Nem mondom hogy a legjobban hidratáló tonikról van szó, de teszi a dolgát. Bőségesen szoktam adagolni, így azért ad is plusz hidratációt. Ne okozott semmilyen irritációt, pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 17.

balankaa01

2022. november 3.

Én szórófej nélkül használtam, a tenyerembe öntve egy keveset, azt az arcomra felütögetve. Jól be tudott illeszkedni a rutinomba, nálam egyértelműen a hidratáláson van a hangsúly, viszont így, hogy elhasználtam, nem maradt utána tátongó űr a szívemben, sem a polcomon. :D
Azért azt meg kell hagyni, hogy egy kellemes extra lépés, jó kis termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 3.

Azért azt meg kell hagyni, hogy egy kellemes extra lépés, jó kis termék ez.

mlexa

2022. november 3.

Nekem még ez a változata van meg, amihez kellett szereznem szórófejet, mivel az öntögetés nem vált be. Vattakorongra pocsékolni nagyon pazarlós szerintem. Viszont most már szórófejes eleve a kiszerelése. Maga a termék jó, nincs illata, nem csíp, nem irritál. Ha megnyalom véletlenül a szám, akkor keserű, dehát nem kell nyalogatni ugyebár... xD Tényleg szépen nyugtatja a bőrt. Szérumok előtt este szoktam használni. Vagy reggel hidratáló helyett, ha rohanni kell. Szépen lehet sminkelni is rá, maradéktalanul beszívódik. Ár - érték arányban rendben van, hiszen lassan is fogy. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 3.

bernatd

2022. október 22.

Örülök, hogy beszereztem ezt a tonikot, hiszen ad egy extra réteg hidratálást a bőrömnek, ami jó így a hidegebb napokon. Hamar beszívódik, és szép fényt ad a bőrnek (emiatt inkább este használom). A fújós verzió van meg, ami egy nagy plussz, hiszen könyebb így használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 22.

agica7

2022. október 20.

Legjobb toner. Nyáron hidratáló helyett használtam. Nyugtat, begyógyít, hidratál. Másnapra csodabőr. Nem ragad, nincs vaskos tocsogó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 20.

cskt

2022. október 20.

Ez egy csoda. Szemmel láthatóan hidratáltabb tőle a bőröm, krémekkel együtt is teljesen jól működik. Gyorsan beszívódik, nem ragad.
+ Örülök, hogy már szórófejes flakonban is lehet kapni, sokkal praktikusabb így az adagolása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 20.

april

2022. október 14.

A termék egész jó, de engem picit zavar, hogy egy ragacsos réteget képez a bőrömön. Kombinált bőr zsírosabb részeire nem ajánlom fújni, iszonyat zsírossá teszi a bőrt azokon a részeken. Száraz bőrre viszont szuper! További negatívum, hogy a fújókás flakon szörnyű, nagyon rosszul permetez, át kellett töltenem egy másik fajta fújókás flakonba, így 100x jobb. Azt mondanám, hogy ezért az árért ok, de többet nem adnék érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 14.

CsorgoKigyo

2022. október 11.

Egyszerűen imádom! Főleg reggelente használom fényvédő és smink alá, de esti rutinba is szépen be lehet építeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 11.

lolliheya

2022. szeptember 27.

Minden este ez az első lépése a bőrápolási rutinomnak, 4-5 fújás az arc és nyak területére. Egyfajta "primer"-ként tekintek rá, megadja a bőrnek a kezdőrúgást a többi hatóanyag érkezéséhez. Régen locsolós kiszerelésben volt kapható, amit nem szerettem, de a Helia-D szőlővizes arcpermet fújókájával kompatibilis volt a flakon, így mindig áttettem rá. Szerencsére már fújókásan érkezik gyárilag is. Nagyon szeretem, nálam alap darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 27.

KerteszLili89

2022. szeptember 24.

A legjobb toner amit használtam az elmúlt időben. Puha lesz tőle a bőröm, finom az illata és tökéletes rutin alap.😍

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h