Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2022. december 13.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft , Eladó: Vanda234
Állapot: 3/4 ig, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen vagy Foxpostal
Ár: 1500ft , Eladó: Bellana
Állapot: Párszor használt, szinte tele van, Helyszín: Godollo, fizetés: Személyes átvétel, posta, packeta, foxpost

eveartstar

2022. szeptember 4.

3. Flakont veszem, és hurá végre pumpás változatba kaható a dm-be, az ára még ugyanaz.

Update:
Már a második flakonnal vettem meg.
Nagy örömömre elmúltak tőle a kinyomhatatlan és irtó fájdalmas pattanásaim. Minden este használom.

Nagyon szeretem! Puha és hidratált lesz a bőröm tőle. Nyárra ideális lesz hidratáló helyett is. Nekem teljesen jó a flakonja is, csak meg kell rázni és kicsöpög belőle gyorsan amennyi kell. Tenyérbe csöpögtetve viszem fel mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 4.

Update:
Már a második flakonnal vettem meg.

Gabriell

2022. szeptember 2.

Hamarabb is kipróbálhattam volna. Én egy szórófejes üvegbe öntöttem át és úgy fújom be vele az arcomat az esti rutinom során. Nagyon szépen felszívódik, nem ragad, jól viselkedik a rutinom többi lépésével is. Szebb, hidratáltabb, egységesebb a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 2.

Lollita

2022. augusztus 25.

Egy flakonnal használtam el belőle. Folyékony, átlátszó, víz állagú folyadék, kissé édeskés illatbeütéssel. Arcon eldolgozva nem ragad, nem tapad, nem kellemetlen. Puha, hidratált, jól eső összképet hagy maga után. Jó érzés szérumot applikálni egy ilyen fantasztikusan előkészített bőrre. Tuti hogy nem ez volt belőle az utolsó flakonom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

deardeer

2022. augusztus 25.

Egy benzoil-peroxidos termékkel sikerült hazavágnom a pattanásos bőrömet, és csúnya piros foltok maradtak rajtam miatta hetekig. Majd elkeztem ezt a tonikot használni a Stress less szérummal együtt és pikk pakk megnyugodott a bőröm tőle. 2 nap használat után már csak halvány foltok voltak az arcomon. Imádat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

BlackCanary08

2022. augusztus 21.

A sok jó vélemény miatt reméltem, hogy az én érzékeny bőröm is szeretni fogja, de néhány használat után észrevettem magamon olyan pattanásokat, amik a tonik kiiktatása után megszűntek, így gondolom ő volt a ludas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Burmeister

2022. augusztus 19.

Sem nem rontott sem nem használt. Elfújtam magamra 1 teljes üveget(én szórófejet tettem hozzá) olyan volt nekem,mint egy pohár víz a csapbol. Többet vártam volna tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 19.

MakaiAndi1988

2022. augusztus 13.

Kozmetikusom ajánlotta és nagyon bevált számomra.
Amióta ennek a márkának használom a termékeit az arcom csodaszép lett. Előtte sokszor küzdöttem ekcemaval, száraz bőrrel, azóta ez megváltozott.
Reggeli és esti rutinomba is belekerült. Nekem a fújós változata van, egyből az arcomra fújom és úgy törlöm át egy vattapamaccsal.
Szépen teszi a dolgát, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

Kozmetikusom ajánlotta és nagyon bevált számomra.
Szépen teszi a dolgát, csak ajánlani tudom!

Izar

2022. július 29.

Nagyon szeretem az arctonikot, a zsíros bőrömnek néha egy tonik is bőven elég nappalra. Ez illatmentes, nagyon jól hidratál, és egészen jó árban is van. 10 flakonnal már biztos elhasználtam, és újra is venném, ha nem vágynék most valami újdonságra. Hűtlenkedek egy kicsit, azt hiszem, aztán esélyes, hogy visszatérek ehhez. Látom, hogy az újabb csomaglás már szórófejes. Nem tudom, hogyan érezzek ezzel kapcsolatban, én szerettem öntögetni, és feleslegesnek tartom minden egyes flakonhoz a szórófejet. Szerintem jobb lenne, ha külön lehetne kapni, és ha elfogy egy flakon, egyszerűen áttenni a következőre. (Ha meg valakinek nem kell, mint ahogy szerintem én is ellennék nélküle, akkor nem vesz.) Egy kicsivel kevesebb szemét termelődne így…

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 29.

Rami0707

2022. július 29.

Nagyon szeretem, már többször újra vettem. Nem okozott pattanásokat , hidratál és mindent tud amit számomra egy toniknak tudnia kell!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 29.

Cseniko

2022. július 23.

Én vagyok az a kivétel, akinek nincs szerencséje a tonikokkal.
Mindenki által szeretett ‘pulyka’ toner után ezzel is hasonlóan szívtam meg. :(
Használat utáni reggel néhány apró pattanás jelent meg, pedig nekem már 20 éve nincsenek pattanásaim, még ciklus adott napjain se.
Sajnálom, pedig összetétele alapján remek termék lehet:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 23.

Én vagyok az a kivétel, akinek nincs szerencséje a tonikokkal.
Mindenki által szeretett ‘pulyka’ toner után ezzel is hasonlóan szívtam meg. :(
Sajnálom, pedig összetétele alapján remek termék lehet:(

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h