Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2022. december 13.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft , Eladó: Vanda234
Állapot: 3/4 ig, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen vagy Foxpostal
Ár: 1500ft , Eladó: Bellana
Állapot: Párszor használt, szinte tele van, Helyszín: Godollo, fizetés: Személyes átvétel, posta, packeta, foxpost

drzsofia

2022. július 20.

Az állaga, illata jó. Kellemesen hidratál tisztítás után. Ez az öntögetős flakon borzalmas, átöntöttem fújókás üvegbe, hogy praktikus legyen használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 20.

nikiii.*

2022. július 8.

Jó párszor újravettem már, a vízhiányos kombinált bőröm nagyon szereti. Amellett, hogy szépen hidratálja a bőrt, nagyon szeretem a nyugtató hatását is -- ez főleg nyomkodás és agyagmaszkozás után szokott jól esni. Szerintem ilyen egy tökéletes toner.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 8.

erdelyidorka

2022. július 2.

Szülés után kezdtem alaposabban foglalkozni a tudatos bőrápolással. Mostmár helye van a reggeli és esti rutinomban is.
Foltokban hámlani kezdett az arcbőröm, kipróbáltam rá legalább 5 féle krémet, elkeseredésemben már intenzív lábápolót is kentem a fejemre... Majd kipróbáltam ezt a tonikot és láss csodát, első használat után megszüntette a hámlást, rugalmasabb és élettel telibb lett a bőrképem. Sokadjára vásárolom újra, számomra csodaszer. A T vonalamat sem bántja, nem lett tőle zsírosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 2.

KonDori

2022. június 23.

Kora nyártól használom a reggeli rutinban, a kombinált bőröm igényli a fényvédő alá a hidratálást és ez nem nehezíti el. Jól hidrarál, jó az állaga, a kiönrtős kiszerelés annyira nem szerencsés, de nem vészes. Irritációt, pattanásokat nem okoz. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

Ametiszt

2022. június 12.

Jol hidratal, nyugtat, szebb a borkepem tole. Hianyozna, ha nem hasznalnam,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 12.

Jol hidratal, nyugtat, szebb a borkepem tole. Hianyozna, ha nem hasznalnam,

bogyo23

2022. június 10.

Nyugtatja és picit hidratálja ez a tonik a bőröm. Segít kicsit lejjebb húzni a gyulladást, ha van az arcomon.
Nyugtató hatása és kellemes használata miatt (felfrissít), nagyon megszerettem, de nem lett nélkülözhetetlen eleme a rutinomnak.
Szerintem jó ár-érték arányú termék.
Én áttöltöttem egy kis fújós flakonba és úgy nekem praktikusabb a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 10.

Szerintem jó ár-érték arányú termék.
Én áttöltöttem egy kis fújós flakonba és úgy nekem praktikusabb a használata.

mmoni1

2022. június 10.

Nagyon szeretem! Dm-ben könnyen beszerezhető, szép összetevős tonik. Már a 2. üveggel használom. Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 10.

zsofbar77

2022. június 8.

Nem várok csodát ettől a toniktól. Jó az ár-érték aránya, szépek az összetevői. Jó alapot az arcápolás többi lépésének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 8.

Vivus94

2022. június 7.

Tényleg azt tudja amit írnak róla, nem egy mindent megváltó termék, de igenis hasznos kiegészítése lehet egy jó rutinnak. Én ilyenkor nyáron kifejezetten szeretem a spray verziókat, ezért ezt is áttöltöttem egy ilyen üvegcsébe és úgy használom. Így nyáron a melegben egyszerre hűsít és ápol nap közben. Szépen nyugtatja a bőrt, segít kordában tartani a gyulladásokat (itt 1-2 csúnyább pattanásra gondolok), gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

SzilAnn

2022. június 7.

Nem tulajdonítok óriási jelentősséget a tonikoknak, de ez a termék a szívemhez nőtt! Pontosan annyit használ, amennyit ígér, se többet se kevesebbett.

Hidratálja és nyugtatja a bőröm. Szérumok vagy hidratáló felvitelét segíti, de itt ki is merül a hatása. Számomra ennél több nem is kell, hiszen az ár-érték arány is csodás. Ajánlanám, ha valaki nem tudja merre induljon, de szeretné kiegészíteni a rutinját egy könnyed és hidratáló tonikkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h