Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2022. december 13.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft , Eladó: Vanda234
Állapot: 3/4 ig, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen vagy Foxpostal
Ár: 1500ft , Eladó: Bellana
Állapot: Párszor használt, szinte tele van, Helyszín: Godollo, fizetés: Személyes átvétel, posta, packeta, foxpost

nius

2022. június 1.

Ekcémás és kezdődő rosaceás a bőröm. A durva fellángolásoknál (mintha égési sérülés lenne), amikor a sima víz is csíp, akkor csak őt viselte el a bőröm. Mostmár teljesen begyógyultak ezek a sebek, rajta kívül semmit nem használtam, és azóta sem jött elő egy ekcémás folt sem. Amikor pár napra elfogyott, akkor kezdtek előjönni a durván száraz részek, és az ekcéma is.
Számomra tényleg csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Számomra tényleg csodaszer.

DancsiTheUnicorn

2022. május 25.

Az ingyenes szállítás és a jó vélemények miatt került bele a kosaramba, lassan elfogy a tubus. Szeretem, jó használni, bár igazából normál bőröm van, a hidratáló krémen felül nem igényel plusz hidratálást, azért szívesen elhasználtam. Újravenni max ajándékba fogom vagy akkor, ha esetleg valami kicsapja az bőröm (szerencsére ilyen még nem volt, nem túl érzékeny).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

gomoripetra

2022. május 18.

A tudatos bőrápolás során ismerkedtem meg vele és nagyon imádom, a jelly jokerrel kéz a kézben használom. Nem irritál, közben mégis teszi a dolgát, kellemes érzetet ad használata után az arcbőrömnek. Többször újra vásároltam és szerintem fogom is. Ajánlom mindenkinek. Szerintem a márka nagyon ott van ár-érték arányban, ahogy a termék is. Egyébként amennyire kicsi maga a termék a csomagolásban, egész sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

Queen16

2022. május 15.

Az INCI-listàja nagyon szėp, a csomagolàsàt imàdom, viszont nagyon pazarlòs a tenyėrbe öntögetōs mòdszer ės ùgy a börbe dolgozni.
egy kis spray cuccba àt töltve sokkal jobb, nagyon frissitö kellemes ėrzės közvetlen a börömre fùjni, nem irritàl, nem patogtam ki töle, remek alapot ad a tovàbbi szėrumoknak föleg a hialuronsavamnak hogy nedves alapra vigyem fel ės jobban beszívodjanak a hatòanyagok a kis lactacid tartalma miatt. Panthenol, allantoin nyugatatò hidratàlò összetevöje remek ėrzėkeny problėmàs börre, ùjra is vettem amint elhasznàltam az elsö flakont. Azt hiszem megvan az ùj kedvenc tònerem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 15.

andeve

2022. május 13.

nyugtat, és nem érzem száraznak a bőröm, használata után nem viszket, nem húzódik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 13.

Tiabeanie

2022. május 11.

Reggelente mindig használom és kétnaponta este is (váltva a G&G Calm Down hámlasztójával) és abszolút bevált. Szépen hidratál, jó érzés magamra locsolni. Az állaga szinte mint a víz, ezért óvatosan kell használni. Tenyerembe öntöm és onnan az arcomra, így viszont egy picit gyorsan fogy. E miatt egy spray változatnak jobban örülnék. Semmilyen irritációt nem okozott, újravevős lesz, mert ár/érték arányban szerintem hozza azt, amit a drágábbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 11.

bkinga96

2022. május 4.

Jó kis tonik, de semmi extrát nem érzékeltem tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Jó kis tonik, de semmi extrát nem érzékeltem tőle.

Liliq

2022. április 29.

Bár már tudjuk, hogy nem kötelező eleme a tonik a rutinnak, nekem a nice to have kategóriát messze átlépte. Skinsmart-on vettem egyszer, olyan jó áron volt, mondom kipróbálom! Hát akkor Én még nem, de a lányok tudták, hogy erre van szükségem! Azóta se vettem újat mert napi 2x használom, de még mindig van benne! Egy csodaszer! Nélküle és a LRP cica nélkül nem élte volna túl a telet az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Jazi

Korcsoport: >54
2022. április 28.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel,és be kell vallanom,nem csak reggel és este,hanem napközben is szoktam használni.A Helia-D szőlővizes arcpermetének a szórófeje remekül illik rá,nyugodtan fújkálhatom,remekül nyugtatja és hidratálja szomjazó bőrömet.A márka lemosóját használom,ami egy kicsit engem szárít,ezt utána fújom,és már mehet is a többi finomság. A szérumokat,krémeket szeretem nedves bőrre felvinni,és ez remekül megfelel erre a célra.Mindenképpen a rutinom oszlopos tagja marad,ami soha nem fogyhat el,mert azonnal érkezik is az újabb munició.Remélem még sokáig gyártott termék marad,hiszen nagyon hiányozna.És bizony az a termék,ami ilyen érzést vált ki belőlem,természetesen 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. április 28.

bianka10

2022. április 12.

Nagyon szeretem. Egyszerű kis toner, amit minden reggel és este is használok. Nyugtatja a pattanásos bőröm és puha lesz mindig a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h