Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2022. december 13.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft , Eladó: Vanda234
Állapot: 3/4 ig, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen vagy Foxpostal
Ár: 1500ft , Eladó: Bellana
Állapot: Párszor használt, szinte tele van, Helyszín: Godollo, fizetés: Személyes átvétel, posta, packeta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bianka10

2022. április 12.

Nagyon szeretem. Egyszerű kis toner, amit minden reggel és este is használok. Nyugtatja a pattanásos bőröm és puha lesz mindig a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 12.

jusska

2022. április 11.

Nagyon jó ár-érték arányú toner, szépen hidratálja az arcom, szinte azonnal puha lesz tőle. C-vitaminos krém előtt használom reggelente, egyáltalán nem nehéz, gyorsan beszívódik, mégis használ. De a kiszerelése tényleg borzalmas. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 11.

Dorotii66

2022. április 10.

Az egyik kedvenc tonerem lett! Nekem nagyon jól jön télen a kombinált bőröm szárazabb részeire az extra hidratálás és ezt csodásan is tette. Nem zsírosított, az ára is nagyon kedvező, és imádom, hogy már a DM-ben is kapható. Az egyetlen negatívum a termékkel kapcsolatban, mint a többieknek is, hogy folyik összevissza, ami miatt nem túl gazdaságos (de hozzáteszem, hogy még így is elég sokáig elvagyok vele, mindennapi 2x használat mellett :)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 10.

bebecske22

2022. április 8.

Én is örülök annak, hogy már a Dm polcain is megtalálható a G&G Jelly Jokerrel együtt, ami szintén nagy szerelem! A reggeli és esti dupla arctisztítás után használom. Kifogyott a Pyunkang Yul Mist Tonerem és annak a pumpája éppen passzol a G&G toner flakonjára :), úgyhogy én így fújkálom az arcomra! Nekem így sokkal kényelmesebb használni, mert semmi sem folyik mellé! Emiatt nem vonok le pontot, mert egyébként meg vagyok elégedve vele, de azért nem volna rossz, hogyha spray változat (is) lenne belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 8.

Babika20

2022. április 6.

Reggel szoktam a hidratáló előtt használni vagy akkor ha nem érzem a hidratáló szükségét, de kell azért egy kis plusz. Felszíni vízhiányos, kombinált bőröm szereti, egyből rá viszem fel, nem vattakorongozok, felesleges. Szeretem, előtte a PC kék tonikját használtam, az ennél tejesebb állagú, de összetevőkben erősebb, mondjuk árban is :D Összességében szeretem ezt a terméket, jó, hogy már kapható a DM polcain is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

narancsdzsem

2022. április 2.

Update:
Kézre asználom, erre nagyon jó. Könnyű kionteni, hamar beszivodik, nem ragad, és napi többször is érte nyúlok ezért. Puhább lett tőle a kezem, próbáljátok ki!

Kombinált, vízhiányos bőröm van, amit csak a beta-glucan szérum ment meg a feszüléstől. Azt gondoltam, hogy keresek valami olcsó tonikot, ami enyhíti a(z olajos) tisztítás utáni húzódást.
Nos, nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 2.

Update:

Nos, nem vált be.

lady0001020

2022. március 31.

Maga a termék nagyon jó, de a kiszerelés borzalmas... Folyik mindenhova ahogy a tenyerembe öntöm.... Spraybe nagyon jó lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 31.

LLeva

2022. március 18.

Kedvenc tonerem! Egy löttyintést viszek fel reggelente a c-vitamin előtt a bőrömre, és nagyon megkedveltem már az első használat után, azóta is kitartok mellette. Kellemesen édeskés illata van, pedig nem tartalmaz parfümöt. A bőrömet leginkább nyugtatja érzetre, talán ez a megfelelő szó rá. Egyéb plusz hatást nem tapasztalok, de nagyon jól esik használni, és volt hogy a kipirosodott bőrömön is segített. Sajnos nyáron egyszer sikerült jól leégnem külföldön, annak ellenére is hogy sűrűn kentem magam, de jobb szolgálatot tett ez a termék, mint az aloe vera gél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

CsetreszKapor

2022. március 12.

Nagyjából két hónapja használom napi rendszerességgel, van hogy a reggeli és esti rutinomban is. Már az első használat alkalmával érezhetően üdébb lett a bőröm tőle, és azóta is hozza a formáját:) Nagyon gyengéd, és a vizes állagnak köszönhetően nyáron is biztos szerves része lesz a rutinomnak. Én a tenyerembe szoktam önteni és úgy oszlatom el az arcomon, így kicsit jobban kell figyelnem, hogy ne öntsek fölöslegesen sokat, hogy ne szökjön ki az ujjaim között. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 12.

OrsiEszter

2022. március 11.

Kombinált ,pattanásos, vízhiányos bőröm van. Ezt jól kordában tudta tartani a b-bomb-cheer up- hi5light- TO hidratálója. Gondoltam kellene egy plusz hidratálás, és kiegészítem ezzel a jó kis tonikkal. 1 héten 1x használtam 3 hétig Ezután nem fogom. Tele lettem nagy és kis csúnya pattanásokkal. Talán tini koromban volt még ilyen az arcom , valamint a pattanás elmulása után a folt még 4 hét után is ott van.
Nagyon elkeseredett lettem, hogy ez nem vált be...kevés termékkel (amit a pénztárcám enged) barát a bőröm. Ez is bizonyíték arra, hogy sokan vagyunk sokfélék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h