Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2023. október 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

sackoka

2023. július 14.

Nagyon sokáig nem mertem megvenni, mert a vélemények alapján, nem sok mindent csinál.
De mégis beruháztam rá és az én bőröm imádja. Nagyon kellemes használni, utána az arcom nagyon sima és puha lesz.
Nyáron a nappali rutinomban ezek kívül és egy C-vitaminos szérumon meg fényvédőn kívül mást nem is használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 14.

kepszakadas

2023. július 13.

Reggel és este is használom, egész sok tonikot próbáltam már, ez is teljesen rendben van. Nagyon érzékeny a bőröm, így kevés dolog nyugtatja igazán, ez is csak közepesen. Viszont semmi reakciót nem vált ki belőle, ami szintén ritka, úgyhogy bátram ajánlom rosacea + érzékeny sorstársaimnak.
A fújós kiszerelés egy áldás, nem kell ragacsos kézzel tapicskolni semmit.
Ár/érték arány szintén jó, nagyjából 2,5 hónap alatt fogyott el, napi 2x használat mellett.

Nem tudom, hogy újraveszem-e, még keresgélek egy picit komplexebb összetevős tonikot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 13.

A fújós kiszerelés egy áldás, nem kell ragacsos kézzel tapicskolni semmit.

toth kata

2023. július 7.

Az arcomon apró pattanásokat okozott így csak gyantázás után használom, arra viszont szuperül bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 7.

Podlo

2023. július 6.

Tök jól hidratál. Tiszta pufi lesz tőle a bőröm. A cosrxos csigakrém, meg a balea medes arcmaszk tudott ilyet csinálni nálam.
Nem gondoltam volna, h egy tonik is tud ilyet.
A mistes kiszerelés meg nagyon praktikus.
Szeretem. Újra szoktam venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 6.

Nem gondoltam volna, h egy tonik is tud ilyet.
A mistes kiszerelés meg nagyon praktikus.
Szeretem. Újra szoktam venni.

music01

2023. július 4.

Nem vált be, ragacsos érzetet hagy a bőrön plusz apró pattanásokat okoz. Abszolút nélkülözhető termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 4.

Mse

2023. július 4.

Többszöri próbálkozás után merem leírni, hogy nekem nem működik, nehezn múló pattanások jönnek ki tőle. Nem akartam elhinni, de többször viszatértem ehhez a termékhez, és mindig ugyanaz lett vége.
Sajnálom, mert a jelly joker-t szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 4.

Sajnálom, mert a jelly joker-t szeretem.

katalinmester13

2023. július 2.

Nekem még a kiöntögetős csomagolású volt meg. Tetszett a flakon, a kupak meg minden. A tartalmával is nagyon elégedett voltam. Volt már egy icipicivel jobb tonikom, de ennek hatszoros áráért. Csodát nem tesz, de akik ragaszkodnak a tonikhasználathoz, válasszák ezt. Minimálisan hidratál, jó érzés felvinni a bőrre. Nagyon ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 2.

NovaWinter

2023. június 29.

Arra, amire kitalálták, teljesen megfelel, illata nincs, a pumpája is megfelelően eloszlatja a tonikot. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 29.

Mossveo

2023. június 28.

A legjobb tonik eddig amit használtam. Eddig 3 tubussal használtam el. Reggel este a bőrápolási rutinom része. Imádom ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 28.

nixity

2023. június 19.

Nagyon szeretem, csodaszer az érzékeny, pirosodásra hajlamos bőrre. Égő fejbőrre, leégésre, irritációra, szárazságra mindenre be szoktam vetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

PCA h