Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2022. december 13.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 1990 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 1990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000ft , Eladó: Vanda234
Állapot: 3/4 ig, Helyszín: Pécs, fizetés: Pécsen vagy Foxpostal
Ár: 1500ft , Eladó: Bellana
Állapot: Párszor használt, szinte tele van, Helyszín: Godollo, fizetés: Személyes átvétel, posta, packeta, foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

henrietta0130

2022. március 9.

Kihagyhatatlan lépése a rutinomnak, nagyon elégedett vagyok a hatásával, különösen a nyugtató összetevői nyertek meg, amik méginkább hozzájárulnak a pattanások, hegek gyorsabb begyógyulásának folyamatához. Bár tudom, hogy a tonik/mist nem kötelező elem, de meleg szívvel tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 9.

Letticsek

2022. március 9.

Boxban volt szerencsém hozzá, és milyen jó hogy megismertem ezt a folyékony kis csodát! Nem zsírosít, kellemes érzet marad csak a használat után, nem húzódik a bőr és szépen nyugtat! Nagyon szeretem és szerintem nyáron is tökéletes lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

agi95

2022. február 13.

Még csak pár napja használom, de máris nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem nehéz a bőrömnek, nem tömíti el a pórusaimat.
Én is a panthenol miatt választottam ezt a tonikot, mert bár tudom, hogy nem szabadna, de sajnos hajlamos vagyok elkaparni a mittesszereimet, ezzel felsértve a bőröm. Ez a tonik viszont szépen megnyugtatja a bőröm, érezhetően csökkenti a gyulladást és felgyorsítja a hegek gyógyulását. És szuper az ára!
Egyetlen gondom vele az állaga, nekem ugyanis ez a vizes állag picit kényelmetlen. Nekem a tenyeremből szétfolyik, úgyhogy én a palackból az arcomra szoktam csorgatni kicsit és a másik kezemmel elsimogatom. Talán spriccelővel kényelmesebb lenne, érdemes lehet beszerezni hozzá egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

BiankaJ17

2022. február 8.

Nagyon szeretem, a panthenol miatt vettem meg, ugyanis a pattanások után sokat segít nekem a pirosság halványításában. Nagyon kellemesen nyugtatja a bőrömet. Viszont nekem egy kicsit zavaró filmes réteget hagy a bőrömön, ezt csak addig zavar, amíg rá nem kerül valamilyen szérum. De összességében ajánlom mindenkinek, jó kis tonik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 8.

diahlin

2022. február 7.

Télen szüksége volt a bőrömnek egy kis extra hidratálásra, de nem akartam lecserélni a jól bevált hidratálóimat, ezért próbáltam ki. Pont hozza azt a kis pluszt, amit szerettem volna, és jó, hogy teljesen beszívódik és csak hidratált érzetet hagy a bőrön, semmi mást. Pont ezért én a fejbőrömre is szoktam belőle tenni hajmosás után (aTO glikolsavas tonerének a csőre pont jó erre az üvegre is), nem nehezíti el a hajam, nem zsírosít, a szőkítést nem színezi el. Nem mondom, hogy csodaszer, de nálam alapdarab így a hidegebb időben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 7.

xMirax

2022. február 7.

Szuper jó alap toner :) Már a másodikat járom és nagyon szeretem este + reggel is használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 7.

zsofi.03

2022. február 6.

Nagyon örülök, hogy megvettem!!! Az első skinsmart-os vásárlásomnál vele lett meg az ingyenes szállítás. :D Nem tartottam létfontosságúnak, de csak mert akkor még nem tudtam a kombinált bőrömről, hogy irtó vízhiányos, főleg a hideg időjárás beköszönte után. Ha egyszer-egyszer véletlenül kimaradt, érezhetően-láthatóan más volt a bőröm állapota. Nagyon gyorsan beszívódik, puha baba bőrt eredményezve. Persze ezt meg lehetne oldani szérummal, krémmel, más formulával, de az én rutinomba tökéletesen beleillik így. Lehet, hogy kíváncsiságból ki fogok próbálni más tonert is, de egyelőre nem akar elfogyni, pedig reggel-este locsolom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

ddodi93

2022. február 4.

Nagyon sok jót olvastam róla, de igazság szerint végül egy másik márkánál maradtam. Nem rossz egyébként, de túl sok mindent nem tapasztaltam tőle. Ami inkább zavaró az az, hogy van ennek a terméknek egy számomra nagyon zavaró illata, és emiatt nem tudom használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

KJuliska

2022. február 2.

Isotretinoin kúra mellé a legjobb plusz hidratáló termék (de a kúra után is újra veszem majd). Tényleg víz állagú, de szerintem könnyen felvihető és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 2.

ttelokinkojpa

2022. január 30.

Csodát nem tesz, bár szerintem nem is kell tőle ezt várni. Az agyagomat ezzel szoktam kikeverni, plusz ha extra hidratálós estét tartok, akkor a lemosás után locsolom az arcomra.
Semmi extra, de szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Semmi extra, de szeretem.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

PCA h