Geek & Gorgeous

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hippolita, Módosítva: 2023. október 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

5% panthenolt és természetes hidratáló elemeket tartalmazó tonik, ami erősíti a bőröd természetes védőrétegét, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

• 5% Panthenolt, Allantoint és NMF komponenseket tartalmazó könnyed folyadék
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt
  • Erősíti a bőr védőrétegét,segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerációját
  • Minden bőrtípusra alkalmas könnyed & gyorsan beszívódó formula
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Esztii78

2023. június 12.

Retinollal és niacinamideal használom a rutinomban, eddig ez a kombó érte el a legszebb eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 12.

zsófi84

2023. június 11.

Hirtelen felindulásból vettem meg újra, miután rájöttem, hogy a HA-tól irritált a vízhiányos bőröm. Beta-glucannal együtt szuper kombináció lett. Önmagában nekem nagyon kevés, de a megfelelő termékekkel párosítva érezhetően hidratáltabb lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 11.

agi92

2023. június 7.

Elhasználtam 1 flakonnal, az arcom szerette, de most nem ezt vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

Elhasználtam 1 flakonnal, az arcom szerette, de most nem ezt vettem újra.

tsolya

2023. június 7.

Az én kosaramba is hirtelen felindulásból került be, de nem bántam meg. Esténként szoktam ezzel elkenegetni a hialuront, arra a célra tökéletes, jól működnek együtt. Különösebb változást azonban nem vettem tőle észre. Hidratál, a használata egyszerű, egész jó kis termék.

Update, 2023.06.07.
Időközben más célokra is befogtam. A fényvédőm elkenéséhez is nagyon jól bevált. Sokkal gyorsabban , egyszerűbb így fényvédőzni. Így javítanám a 4*-ot 5-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 7.

Update, 2023.06.07.

szandi060

2023. június 7.

Update: valóban nem a termékkel volt gond, hanem összeveszett egy másik -valóban- allergizáló kencémmel, amit kivontam a forgalomból, és azóta szuperek vagyunk a tonikkal.😀
Nem hiszem hogy a termék hibája, erre valamiért allergiásan reagál az arcom.:( DE! nem fogom kidobni, jön a nyár, elhasználom majd testen napozás utáni nyugtatóként, mert egyébként nagyon kis kellemes, hűsítő érzés használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 7.

cattitude

2023. május 22.

azért vettem, hogy ha nem otthon vagyok, de kellene egy kis hidratálás, akkor könnyen és gyorsan meg tudjam oldani. a szórófej szuper, nagyon szépen porlaszt. a hidratáló hatása meglehetősen gyenge, de jobb, mint a semmi. kicsit ragacsos marad tőle az arcom. szőrtelenítés után is szoktam néha fújkálni, arra viszont egész jól bevált.
amiért igazából 3 csillagot adok 4 helyett, az az, hogy a 110 ml nekem értelmezhetetlen, miért pont ekkora flakonban kell forgalomba hozni, repülőre nem lehet már felvinni, de azért nem is annyira takarékos kiszerelés. nem értem, miért nem lehet belőle akkor több kiszerelést gyártani (mondjuk 80-100 ml útra, amit repülőre is fel lehet vinni, és egy 150-200 ml otthonra, amit az ember elfújkálhat szépen akár testre is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 22.

tsipzi

2023. május 21.

Negatívumot nem tudok mondani a termékkel kapcsolatban, viszont annyira nagy változást sem vettem észre a használata közben. Összességében szerintem elhagyható a rutinból, de néha egy kis plusznak tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 21.

Kingaisa

2023. május 20.

Néha megveszem, kiegészítésképp a rendszeres arcápolási rutinomnak, nagyon jó, enyhíti a pirosságot, hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 20.

MrsBeck

2023. május 18.

Könnyed kis hidratáló tonik, frissítő permet arctisztítás után. Kimondottan jól esik a bőrömnek; arca, nyakra dekoltázsra használom. Ha nem kened el, tényleg ragad, de ha az ember finoman beldolgozza az ujjaival, esetleg egy vattakoronggal a bőrbe, utána észrevehetetlen; nyugodtan folytathatod a rutint és sminkelni is lehet rá. Csodát önmagában nem tesz, de ezt egy toniktól ne is várjuk el!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 18.

recike

2023. május 17.

Régóta használom, mióta pedig megváltozott a csomagolása méginkább megszerettem. Reggel és este is használom a rutinomban, kellemes érzés a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Sodium PCA, Diglycerin, Urea, Sorbitol, PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

PCA h