Geek & Gorgeous

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: helgailles, Módosítva: 2021. szeptember 20.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez a könnyed, hipp-hopp beszívódó gélszérum 2% BHA-val és Sarcosine-nal segít az eltömődött pórusok miatti bőrproblémák (mitesszerek, tág pórusok) ellen, és segít egyensúlyba hozni a kombinált/zsíros bőrt.

• Hatásos mitesszerek, tág pórusok és túlzott olajtermelés esetén
  • 2% szalicilsavval (BHA) segít kitisztítani az elhalt hámsejteket a pórusok mélyéből (mitesszerek oka #1)
  • Sarcosine-nal segít normalizálni a túlzott faggyútermelést (mitesszerek oka #2)
  • Könnyed, gyorsan beszívódó gél textúra
  • Nem tapad és nem hagy réteget a bőrön
  • Kombinált/zsíros bőrre

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Stella8

2021. december 30.

en csak a revloxosat hasznaltam, az nem igazan csinalt barmit is … hagytam, majd megjelent ez… gondolkoztam ez vagy a pc legyen?!
Megjelent a dm polcain, na jo kiprobalom!
Szerintem sokkal jobb mint a revlox.. tudom h nem szabadna nyonkodni de en a kis miteszereket szepen kitudom nyomni, epp hogy hozzaerek es ki is jon :)
nekem eddig tetszik!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Megjelent a dm polcain, na jo kiprobalom!
nekem eddig tetszik!:)

arime

2021. december 30.

Update:
Sajnos hosszabb használat során már hatástalannak bizonyult, visszatértek a mitesszerek is, sőt még több helyen is megjelentek 😔 Szomorú vagyok, remélem másoknak hosszabb távon is beválik. Várom az új TO szalicilsavat hogy kipróbálhassam.

Mikor megjelent, azonnal megrendeltem, pont elfogyott az előző BHA (ami Revox volt) és nagyon kíváncsi voltam, hogy hogy teljesít majd. Pont 2 hónapja használom, de már az első néhány használat után is látványos volt az eredmény. Sokkal kevesebb mitesszerem van, segített a "sebaceous filaments"-eken is, kevésbé látszanak a pórusaim és szebb az egész bőrképem. Az állaga is tökéletes számomra, nem folyik, de nem is az a nagyon géles, mint a revox szérumoknál, hanem valahol a kettő között, ráadásul alig kell belőle egy kevés, szépen el tudom oszlatni az arcomon és könnyen beszívja a bőröm. Már most látom, hogy sokáig elég lesz, pedig minden reggel használom. Na és ha még az árát is hozzávesszük akkor extrán megéri megvenni. A szagát hamar megszoktam, igazából szalicilsav szagú, mi más is lenne ugye. Ettől boldogabb már csak akkor lennék, ha drogériákban/üzletekben is kapható lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Update:

szilvike94

2021. december 28.

A legjobb szalicilos hámlasztó amit használtam. Reggeli rutinban, arctisztítás és TO glikol után csapom fel. Utána picit várok és befejezem egy hyauronnal és egy fényvédővel a rutint. Az eredmény láthatóan kevesebb miteszer, ami van az is könnyen kiműthető. Nincsenek betokosodott nagy pattanások, cserébe szép egységes, pigmentáció mentes a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

PMJuci

2021. december 28.

Annyira biztos voltam benne, hogy számomra ez lesz a tökéletes hámlasztó, mert az elvárt 2% bha mellett még sarcosine is van benne. Sajnos nem így lett, mert olyan szinten kukacosodik még magában is (de bármilyen krémmel együtt is), hogy az az érzésem h az egészet ledörzsöltem magamról. Nekem a Revox szalicilsava sokkal jobban bejön. A mitesszereim állapotán látszik is a különbség. Elhasználom, de biztos h nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 28.

Dorcikahh

2021. december 26.

Akárhova kenem, másnapra ott nagyon durván hámlik. Ezen kívül semmilyen hatását nem vettem észre. :/ Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 26.

Szanszi

2021. december 25.

Körülbelül egy hete használom, de már most látom, hogy működik és a rutinom része lesz a későbbiekben is. Ilyenkor télen totál megbolondul az arcbőröm: egyrészt igaz, hogy zsírosodásra hajlamos de közben vannak rajta éktelenkedő száraz foltok,valamint nem tudom, hogy a sáltól vagy a garbóktól-e de az állam alatt csúnya gyulladt pattanások jelentkeznek. Ja,és még a tetejében szép kis hormonális pattik is kijöttek a havim miatt. Gondoltam,tök jó akkor most megmutathatja ez a kis cucc, hogy mit tud,mert már sírógörcsöt kapok a fejemtől. Kemény voltam és minden nap felkentem este. Az államon okozott egy kis minimális kipattogást,de ugye nyilván csak tisztul a bőr, 3-4 napig tartott csak. Már most nagyon sokat javított a bőröm állapotán, nem zsírosodik úgy,szépen tisztul, egyszerűen jó tükörbe nézni. Egységesít és nagyon szépen lehúzta a gyulladásokat is. Csak véletlenül találtam rá a DM-ben, úgy örültem, hogy most már ott is elérhetőek ezek a csodacuccok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 25.

somebodyfromthemoon

2021. december 23.

Ezelőtt a cheer upot, a cosrx BHA-t, a revox BHA-t használtam. Na de ez?! Hihetetlen mennyire hatásos volt, tele vagyok sajnos SF-ekkel, főleg a T vonalban, de úgy tényleg igazán tele. Ez a hamlaszto pedig kb megnegyedelte a mennyiségüket, egy év alatt ilyen eredményt meg nem értem el a tudatos bőrápolásban, egyszerűen imádom, csodaszer 😄 azóta mérséklődött is a zsírtermelődésem valamelyest, a kialakulóban levő pattanasokat pedig szépen lehúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 23.

apropicipotty

2021. december 18.

Az elmúlt egy évben kipróbáltam jó pár bha-t. ( cosrx, paula’s choice, revox, to) A homlokom és az állam tele volt zárt komedókkal, amik meg se mozdultak. Aztán jött ez. :) 2 hét alatt szinte megsemmisítette a zárt komedóimat. Le a kalappal GG. :)) Gyönyörű egységes bőrt kaptam. Ezután biztos nem kísérletezek mással, ez marad a rutinom tagja. És mellesleg az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 18.

Lena07

2021. december 14.

Vegyes érzelmeket kelt… kétség nélkül egy remek termék, viszont picit mégis csalódtam.. közel egy hónapja használom, heti 2-szer és 3-szor is használtam. Nincs semmilyen különösebb bőrproblémám, szerencsés vagyok, viszont T vonalban zsírosabb és miteszeres az orr részen. Egyedül
erre kerestem megoldást és sajnos ezzel az egy problémával nem tudott mihez kezdeni úgy vettem észre, a zsírosodással még el-elbír, viszont a miteszer ugyanúgy jelen van és nem is javult az állapota heti kétszeri-háromszori használat mellett, ezért vagyok szomorú. Mindennapos használatra szuper lehet, akinek nincs különösebb problémája szerintem, viszont az én kozmetikusom heti 2, nagyon max 3 alkalomnál több hámlasztást nem ajánl és ezt be is tartom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

julcsi.szigeti

2021. december 14.

nekem ez hozta meg a nagy áttörést, bár még nem szeretném elkiabálni:)
nagyon puha, tiszta lesz tőle a bőröm, reggel használom, este pedig a B-bombot. pattanásra hajlamos, zsíros-vízhiányos bőrre nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 14.

nekem ez hozta meg a nagy áttörést, bár még nem szeretném elkiabálni:)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.